Svarbi informacija dėl koncertų ir spektaklių, turėjusių vykti sanatorijoje Druskininkuose, perkėlimo arba atšaukimo Svarbi informacija dėl koncertų ir spektaklių, turėjusių vykti sanatorijoje Druskininkuose, perkėlimo arba atšaukimo

Svarbi informacija dėl koncertų ir spektaklių, turėjusių vykti sanatorijoje Druskininkuose, perkėlimo arba atšaukimo

Druskininkai
Viena iš pagrindinių „Eglės sanatorijos“ vertybių – sveikata, todėl dedame visas pastangas ir imamės atitinkamų veiksmų tam, kad užtikrintume saugią ir malonią aplinką savo klientams bei darbuotojams.

„Eglės sanatorija“ džiaugiasi renginių organizatorių atsakingumu ir pasitarusi drauge priėmė sprendimą vadovautis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos rekomendacijomis riboti masinius renginius, todėl keičia koncertų bei spektaklių, turėjusių vykti artimiausiu metu kino-koncertų salėje Druskininkuose, datas:

  • Natalijos Bunkės koncertas perkeliamas į rugsėjo 12 d.
  • Grupės „Pikaso“ koncertas perkeliamas į rugsėjo 24 d.
  • Koncertas „Čigonų karalaitė“ perkeliamas į spalio 3 d.
  • Spektaklio „Tobuli melagiai“ data derinama
  • Spektaklis „Man gal magnio trūksta?“ – atšaukiamas
  • „Mango“ koncertas – atšaukiamas (pirktus bilietus iš bilietai.lt galite iškeisti į artimiausius grupės koncertus Alytuje arba Vilniuje)
  • Spektaklis „Kakė Makė“ – atšaukiamas

Sveikata – vertingiausias žmogaus turtas, puoselėkime ir saugokime ją!

Svarbu! Jei perkelta renginio data jums netinka arba renginys, į kurį įsigijote bilietus buvo atšauktas, dėl pinigų grąžinimo už įsigytus bilietus, prašome kreiptis į bilietai.lt. Jeigu bilietus įsigijote „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose, Laisvalaikio infocentre, prašome kreiptis į laisvalaikio darbuotojus darbo dienomis nuo 17:30 iki 19:00.

Kitos naujienos

NAUJIENA – dviračių nuoma
Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiais, kuriuos nuo šiol galėsite išsinuomoti „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ po karantino?
Turite klausimų? Atsakysime!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – keliautojas Žygimantas Barysas
Vienas pirmųjų po pertraukos „Eglės sanatorijoje“ lankėsi žinomas keliautojas ir asmeninis kelionių planuotojas, TV laidų dalyvis Žygimantas Barysas – po raktikaulio operacijos 34-erių metų vyras sanatorijoje stiprino ir kūną, ir sielą. Kviečiame skaityti apie Ž. Baryso kelionę sveikatos link!
Druskininkai
Skaityti daugiau