Svarbi informacija dėl koncertų ir spektaklių, turėjusių vykti sanatorijoje Druskininkuose, perkėlimo arba atšaukimo Svarbi informacija dėl koncertų ir spektaklių, turėjusių vykti sanatorijoje Druskininkuose, perkėlimo arba atšaukimo

Svarbi informacija dėl koncertų ir spektaklių, turėjusių vykti sanatorijoje Druskininkuose, perkėlimo arba atšaukimo

Druskininkai
Viena iš pagrindinių „Eglės sanatorijos“ vertybių – sveikata, todėl dedame visas pastangas ir imamės atitinkamų veiksmų tam, kad užtikrintume saugią ir malonią aplinką savo klientams bei darbuotojams.

„Eglės sanatorija“ džiaugiasi renginių organizatorių atsakingumu ir pasitarusi drauge priėmė sprendimą vadovautis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos rekomendacijomis riboti masinius renginius, todėl keičia koncertų bei spektaklių, turėjusių vykti artimiausiu metu kino-koncertų salėje Druskininkuose, datas:

  • Spektaklis „Tobuli melagiai“ perkeliamas į gegužės 23 d.
  • Natalijos Bunkės koncertas perkeliamas į rugsėjo 12 d.
  • Grupės „Pikaso“ koncertas perkeliamas į rugsėjo 24 d.
  • Koncertas „Čigonų karalaitė“ perkeliamas į spalio 3 d.
  • Spektaklis „Man gal magnio trūksta?“ – atšaukiamas
  • „Mango“ koncertas – atšaukiamas (pirktus bilietus iš bilietai.lt galite iškeisti į artimiausius grupės koncertus Alytuje arba Vilniuje)
  • Spektaklis „Kakė Makė“ – atšaukiamas

Sveikata – vertingiausias žmogaus turtas, puoselėkime ir saugokime ją!

Svarbu! Jei perkelta renginio data jums netinka arba renginys, į kurį įsigijote bilietus buvo atšauktas, dėl pinigų grąžinimo už įsigytus bilietus, prašome kreiptis į bilietai.lt. Jeigu bilietus įsigijote „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose, Laisvalaikio infocentre, prašome kreiptis į laisvalaikio darbuotojus darbo dienomis nuo 17:30 iki 19:00.

Kitos naujienos

Šiuo metu „Eglės sanatorija“ paslaugų neteikia
Vadovaujantis LR Vyriausybės nutarimu, karantino laikotarpiu Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ paslaugų neteikia.
Apps Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
INFORMACIJA dėl užsakymų centro darbo laiko
Karantino šalyje laikotarpiu užsakymų centras, kuris teikia informaciją apie jūsų rezervacijas „Eglės sanatorijoje”, dirba TIK darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 (pietų pertrauka 12:00–13:00). Informacija telefonu: +370 313 60220 arba el. paštu: druskininkai@sanatorija.lt, birstonas@sanatorija.lt. Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos, prašome jūsų kantrybės ir dėkojame už supratingumą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Didžiausi viruso priešai: rekomendacijos kaip apsisaugoti
Pasak Nacionalinio visuomenės sveikatos centro nuo virusų apsaugo elementari higiena – kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo laikymasis, tinkama oro cirkuliacija patalpose, saugus atstumo laikymasis.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau