NAUJIENA! Suderink poilsį, sveikatinimąsi ir darbą NAUJIENA! Suderink poilsį, sveikatinimąsi ir darbą

NAUJIENA! Suderink poilsį, sveikatinimąsi ir darbą

Birštonas Druskininkai
Unikali galimybė – specialiai sukurtos programos, skirtos dirbantiems nuotolinį darbą. Šią vasarą siūlome pakeisti aplinką namuose ar ofise į jaukią, gamtos apsuptyje įsitaisiusią „Eglės sanatorijos“ ramybę!

Čia galėsite darbuotis savo kambaryje ar kitoje jums patogioje vietoje, prieš darbą rytais paplaukioti baseine ar pasimankštinti, pasistiprinti sočiais pusryčiais, vėliau – pietumis ir vakariene. Kasdien pavaišinsime ir gardžiu jūsų pasirinktos kavos puodeliu. O atvykus su didesniu darbo kolektyvu, susirinkimams galėsite naudoti konferencines sales.

Viso apsistojimo laikotarpiu vakarais nemokamai galėsite mėgautis baseinų ir pirčių malonumais, naudotis treniruoklių sale, šiaurietiško ėjimo lazdomis, teniso kortais, krepšinio aikštele, Druskininkuose „Eglės sanatorijoje“ nutiestu refleksoterapiniu taku – natūraliu pėdų masažu, aromaterapija vaistažolių sode, čia pat įrengtais dozuoto vaikščiojimo takais ir kitomis kurortų ypatybėmis.

 

NORITE ATVYKTI SU VAIKAIS? PUIKI ŽINIA!

Visą vasarą tėvams, atvykstant su 0–15 metų amžiaus vaikais, apgyvendinimas ir maitinimas vaikams nieko nekainuoja! Be kita ko, „Eglės sanatorijoje“ įrengtas vaikų žaidimų kambarys, kur jūsų vaiką prižiūrės ir nuobodžiauti neleis kvalifikuota auklė.

 

KUO SKIRIASI PROGRAMOS SVEIKOS DARBOSTOGOS PLIUS IR SVEIKOS DARBOSTOGOS?

INTENSYVESNĖ. Pasirinkusiems programą Sveikos darbostogos plius kasdien priklausys ir trys gydomosios procedūros: kineziterapija; viena iš šių procedūrų: masažas / mineralinė vonia / binauralinė relaksacija / fizioterapijos procedūra ir trečioji – Deguonies-vaistažolių arbatų kokteilis.

Taip pat rytinis plaukiojimas baseine, kiekvieną vakarą apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse, nemokamos treniruotės. Penktadienį ir šeštadienį galėsite lepintis Savaitgalio gydomosios programos procedūromis. Norėdami daugiau sužinoti apie programą Sveikos darbostogos plius, spauskite ČIA.

MAŽIAU INTENSYVI. Pasirinkusiems programą Sveikos darbostogos daugiau laiko turėsite darbui. Rytais galėsite plaukioti baseine, vakarais mėgautis baseinų ir pirčių komplekso malonumais, treniruoklių sale ir nemokamomis treniruotėmis. Penktadienį ir šeštadienį galėsite lepintis Savaitgalio poilsio programos procedūromis. Norėdami daugiau sužinoti apie programą Sveikos darbostogos, spauskite ČIA.

 

Suderinkite poilsį ir darbą – dirbkite iš sanatorijos, turiningai leiskite laiką sveikatindamiesi!

 

Dėmesio! Šios programos galioja abiejuose miestuose – Druskininkuose ir Birštone.

Kitos naujienos

NAUJIENA – dviračių nuoma
Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiais, kuriuos nuo šiol galėsite išsinuomoti „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ po karantino?
Turite klausimų? Atsakysime!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – keliautojas Žygimantas Barysas
Vienas pirmųjų po pertraukos „Eglės sanatorijoje“ lankėsi žinomas keliautojas ir asmeninis kelionių planuotojas, TV laidų dalyvis Žygimantas Barysas – po raktikaulio operacijos 34-erių metų vyras sanatorijoje stiprino ir kūną, ir sielą. Kviečiame skaityti apie Ž. Baryso kelionę sveikatos link!
Druskininkai
Skaityti daugiau