Streso valdymo programa MINDFULNESS Streso valdymo programa MINDFULNESS

Streso valdymo programa MINDFULNESS

Birštonas
Pažinkite save ir pasaulį, atraskite emocinę pusiausvyrą ir tapkite savo gyvenimo, jausmų ir emocijų šeimininkais!

Kas yra „Mindfulness“? Tai įsisąmoninimu grįsta (angl. Mindfulness) terapija – mokslas, integruojantis medicinos, psichologijos, filosofijos žinias bei istorines žmonijos dvasines praktikas.

„Mindfulness“ paplito visame pasaulyje kaip psichologinė priemonė, padedanti šiuolaikiniam žmogui susidoroti su modernaus gyvenimo keliamais iššūkiais ir sustiprinti dvasios gerovę. „Mindfulness“ patirtis ir žinios padeda žmonėms naujai pamatyti ir išjausti save bei pasaulį, atrasti emocinę pusiausvyrą, išgyventi meilės ir taikos jausmą.

Įsisąmoninimu grįsta streso valdymo grupė yra edukacinė, bendro, mokomojo-patyriminio pobūdžio. Joje pateikiama streso įveikos teorija bei praktika, mokomasi egzistencinio požiūrio, įsisąmoninto atsako į iššūkius, asmenybės suvokimo. Didelis dėmesys skiriamas meditacijai, dvasinei kontempliacijai: dėmesio valdymas, savo minčių, emocijų, kūno ir elgesio atpažinimas, priėmimas, nesitapatinimas ir neprisirišimas. Praktikuojamas dėmesingas kasdienis elgesys, pokalbiai, refleksijos, įvairios pratybos, žaidimai, kūryba ir menas.

Medicinos psichologė-psichoterapeutė Janina Klimantavičienė

 

Datos: gruodžio 7 d., sausio 11 d., vasario 8 d.

Vieta: „Eglės sanatorija“, Birštonas, Algirdo g. 22, Biblioteka (A235).

Būtina išankstinė registracija.

 

Daugiau apie „Mindfulness“ grupę sužinoti ir užsiregistruoti galite: tel. 8 698 79052, el. paštu janina.klimantavicienė@sanatorija.lt.

Kitos naujienos

Inovacija Lietuvoje – lazerio terapija!
„Eglės sanatorijoje“ dar visai neseniai pristatyta abejingų nepaliksianti naujovė – „LASERNEEDLE TOUCH“ technologija. Tai vienintelė Lietuvoje taškinė mažo intensyvumo lazerio terapijos procedūra!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Prieššventinis siurprizas – „Eglės sanatorijoje“ eksponuojamas ilgiausias „Lynų kelio“ keltuvo maketas Lietuvoje!
Ilgiausias „Lynų kelio“ keltuvo maketas Lietuvoje šiuo metu svečiuojasi „Eglės sanatorijoje“, Druskininkuose! Kviečiame pasinaudoti galimybe ir susipažinti su įspūdingu, rekordinio ilgio kūriniu iš arčiau. Užsukite!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Nauja paveikslų paroda pasiekė stiklinę galeriją „Eglės sanatorijoje“!
Įkvėpkite gaivaus meno – stiklinėje galerijoje pristatėme tapytojo Romualdo Balinsko kūrybą!
Druskininkai
Skaityti daugiau