Streso valdymo programa MINDFULNESS Streso valdymo programa MINDFULNESS

Streso valdymo programa MINDFULNESS

Birštonas
Pažinkite save ir pasaulį, atraskite emocinę pusiausvyrą ir tapkite savo gyvenimo, jausmų ir emocijų šeimininkais!

Kas yra „Mindfulness“? Tai įsisąmoninimu grįsta (angl. Mindfulness) terapija – mokslas, integruojantis medicinos, psichologijos, filosofijos žinias bei istorines žmonijos dvasines praktikas.

„Mindfulness“ paplito visame pasaulyje kaip psichologinė priemonė, padedanti šiuolaikiniam žmogui susidoroti su modernaus gyvenimo keliamais iššūkiais ir sustiprinti dvasios gerovę. „Mindfulness“ patirtis ir žinios padeda žmonėms naujai pamatyti ir išjausti save bei pasaulį, atrasti emocinę pusiausvyrą, išgyventi meilės ir taikos jausmą.

Įsisąmoninimu grįsta streso valdymo grupė yra edukacinė, bendro, mokomojo-patyriminio pobūdžio. Joje pateikiama streso įveikos teorija bei praktika, mokomasi egzistencinio požiūrio, įsisąmoninto atsako į iššūkius, asmenybės suvokimo. Didelis dėmesys skiriamas meditacijai, dvasinei kontempliacijai: dėmesio valdymas, savo minčių, emocijų, kūno ir elgesio atpažinimas, priėmimas, nesitapatinimas ir neprisirišimas. Praktikuojamas dėmesingas kasdienis elgesys, pokalbiai, refleksijos, įvairios pratybos, žaidimai, kūryba ir menas.

Medicinos psichologė-psichoterapeutė Janina Klimantavičienė

 

Datos: gruodžio 7 d., sausio 11 d., vasario 8 d.

Vieta: „Eglės sanatorija“, Birštonas, Algirdo g. 22, Biblioteka (A235).

Būtina išankstinė registracija.

 

Daugiau apie „Mindfulness“ grupę sužinoti ir užsiregistruoti galite: tel. 8 698 79052, el. paštu janina.klimantavicienė@sanatorija.lt.

Kitos naujienos

Kaip atsisveikinti su nugaros skausmu ir susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą?
Negydomas nugaros skausmas virsta gyvenimą apkartinančia kasdienybe, kuri diena iš dienos ima varginti organizmą ir siųsti pavojaus signalus...
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Pristatyta LTeam olimpinės rinktinės sportininkų nuotraukų galerija
Ant „Eglės sanatorijos“ sienų Druskininkuose nugulė nauja puošmena – LTeam olimpinės rinktinės sportininkų nuotraukų galerija.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Garbingas apdovanojimas „Eglės sanatorijai“
Vasario 7-ąją Druskininkuose vyko jau du dešimtmečius organizuojama, tradicija tapusi „Padėkos šventė Druskininkai 2019“.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau