Streso valdymo programa MINDFULNESS Streso valdymo programa MINDFULNESS

Streso valdymo programa MINDFULNESS

Birštonas
Pažinkite save ir pasaulį, atraskite emocinę pusiausvyrą ir tapkite savo gyvenimo, jausmų ir emocijų šeimininkais!

Kas yra „Mindfulness“? Tai įsisąmoninimu grįsta (angl. Mindfulness) terapija – mokslas, integruojantis medicinos, psichologijos, filosofijos žinias bei istorines žmonijos dvasines praktikas.

„Mindfulness“ paplito visame pasaulyje kaip psichologinė priemonė, padedanti šiuolaikiniam žmogui susidoroti su modernaus gyvenimo keliamais iššūkiais ir sustiprinti dvasios gerovę. „Mindfulness“ patirtis ir žinios padeda žmonėms naujai pamatyti ir išjausti save bei pasaulį, atrasti emocinę pusiausvyrą, išgyventi meilės ir taikos jausmą.

Įsisąmoninimu grįsta streso valdymo grupė yra edukacinė, bendro, mokomojo-patyriminio pobūdžio. Joje pateikiama streso įveikos teorija bei praktika, mokomasi egzistencinio požiūrio, įsisąmoninto atsako į iššūkius, asmenybės suvokimo. Didelis dėmesys skiriamas meditacijai, dvasinei kontempliacijai: dėmesio valdymas, savo minčių, emocijų, kūno ir elgesio atpažinimas, priėmimas, nesitapatinimas ir neprisirišimas. Praktikuojamas dėmesingas kasdienis elgesys, pokalbiai, refleksijos, įvairios pratybos, žaidimai, kūryba ir menas.

Medicinos psichologė-psichoterapeutė Janina Klimantavičienė

 

Datos: gruodžio 7 d., sausio 11 d., vasario 8 d.

Vieta: „Eglės sanatorija“, Birštonas, Algirdo g. 22, Biblioteka (A235).

Būtina išankstinė registracija.

 

Daugiau apie „Mindfulness“ grupę sužinoti ir užsiregistruoti galite: tel. 8 698 79052, el. paštu janina.klimantavicienė@sanatorija.lt.

Kitos naujienos

Stiklinę galeriją papuošė nauja paveikslų paroda!
Su vis dažniau į Lietuvą užplūstančiu šalto oro srautu, į stiklinę galeriją „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose atkeliavo nauja paveikslų paroda – šįkart svečių akis ir širdis džiuginsime tapytojo Jono Daniliausko darbais.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Artėja kalėdinių dovanų karštinė: rinkitės vertingiausią dovaną – sveikatą!
Sukate galvą ką šiemet padovanoti savo artimiesiems? Norisi būti originaliems, kad dovana būtų ir naudinga, ir džiuginanti? Dovanokite jiems sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nepramiegokite – skelbiamas mažiausių kainų sezonas!
Progų pasirūpinti savo sveikata ieškoti tikrai nereikia, tačiau dabar yra palankiausias metas tai padaryti.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau