Streso valdymo programa MINDFULNESS Streso valdymo programa MINDFULNESS

Streso valdymo programa MINDFULNESS

Birštonas
Pažinkite save ir pasaulį, atraskite emocinę pusiausvyrą ir tapkite savo gyvenimo, jausmų ir emocijų šeimininkais!

Kas yra „Mindfulness“? Tai įsisąmoninimu grįsta (angl. Mindfulness) terapija – mokslas, integruojantis medicinos, psichologijos, filosofijos žinias bei istorines žmonijos dvasines praktikas.

„Mindfulness“ paplito visame pasaulyje kaip psichologinė priemonė, padedanti šiuolaikiniam žmogui susidoroti su modernaus gyvenimo keliamais iššūkiais ir sustiprinti dvasios gerovę. „Mindfulness“ patirtis ir žinios padeda žmonėms naujai pamatyti ir išjausti save bei pasaulį, atrasti emocinę pusiausvyrą, išgyventi meilės ir taikos jausmą.

Įsisąmoninimu grįsta streso valdymo grupė yra edukacinė, bendro, mokomojo-patyriminio pobūdžio. Joje pateikiama streso įveikos teorija bei praktika, mokomasi egzistencinio požiūrio, įsisąmoninto atsako į iššūkius, asmenybės suvokimo. Didelis dėmesys skiriamas meditacijai, dvasinei kontempliacijai: dėmesio valdymas, savo minčių, emocijų, kūno ir elgesio atpažinimas, priėmimas, nesitapatinimas ir neprisirišimas. Praktikuojamas dėmesingas kasdienis elgesys, pokalbiai, refleksijos, įvairios pratybos, žaidimai, kūryba ir menas.

Medicinos psichologė-psichoterapeutė Janina Klimantavičienė

 

Datos: gruodžio 7 d., sausio 11 d., vasario 8 d.

Vieta: „Eglės sanatorija“, Birštonas, Algirdo g. 22, Biblioteka (A235).

Būtina išankstinė registracija.

 

Daugiau apie „Mindfulness“ grupę sužinoti ir užsiregistruoti galite: tel. 8 698 79052, el. paštu janina.klimantavicienė@sanatorija.lt.

Kitos naujienos

TIK ŠIANDIEN: užsakyk aukštesnį komforto lygį – mokėk mažiau!
Pasaulinės turizmo dienos proga, skelbiame VIENOS DIENOS AKCIJĄ „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose, kurios metu užsakę bet kurią programą ir pasirinkę pageidaujamą komforto lygį, mokėsite žemesnio lygio kainą!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Laikas stiprinti imunitetą – specialus pasiūlymas senjorams
Pasiruoškite šaltajam metų sezonui ir sustiprinkite sveikatą. Kviečiame pasinaudoti specialia akcija, skirta senjorams nuo lapkričio iki gruodžio pabaigos. Nėra nieko brangesnio už puikią savijautą, auštant žvaliam ir energingam rytojui!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Dėmesio! Rugsėjo 25–26 d. baseinų ir pirčių kompleksai Druskininkuose atviri tik sanatorijos gyventojams
Informuojame, kad dėl didelio klientų srauto ir dėl jūsų pačių saugumo šį penktadienį ir šeštadienį į baseinų ir pirčių kompleksus Druskininkuose (Gydykloje ir Comfort) galėsime priimti tik svečius, apsistojusius sanatorijoje. Atsiprašome už galimus nepatogumus. Lauksime jūsų sugrįžtant!
Druskininkai
Skaityti daugiau