Stiprinkite sveikatą – SPECIALUS PASIŪLYMAS SENJORAMS! Stiprinkite sveikatą – SPECIALUS PASIŪLYMAS SENJORAMS!

Stiprinkite sveikatą – SPECIALUS PASIŪLYMAS SENJORAMS!

Birštonas Druskininkai
Profesionalūs gydytojai, asmeninis dėmesys jums ir jūsų sveikatai – tai tarsi „Eglės sanatorijos“ vizitinė kortelė. Sanatorijoje jūsų laukia efektyvios gydomosios procedūros, tiesiai iš žemės gelmių atkeliavęs mineralinis vanduo, Lietuvoje kasamas ir gydymui naudojamas natūralus durpinis purvas, šviežias maistas, jauki aplinka. „Eglės sanatorija“ kviečia atrasti sanatorinio gydymo naudą ir sustiprinti savo sveikatą jau dabar! Rugsėjo 10–30 d. senjorų laukia specialus pasiūlymas.

Rugsėjo 10–30 d. senjorams nuo 60 metų, rezervuojant 6 nakvynes ar daugiau taikoma 100 Eur nuolaida nuo galutinės krepšelio sumos. Rezervuojant nuo 3 iki 5 nakvynių (imtinai) taikoma 50 Eur nuolaida nuo galutinės krepšelio sumos. Nuolaida taikoma šioms programoms:

Sanatorinis gydymas (Druskininkuose / Birštone)

Sanatorinis gydymas MAXI (Druskininkuose / Birštone)

Sanatorinis gydymas MINI (Druskininkuose / Birštone)

 

Rezervaciją atlikti galite telefonu: +370 313 60 220, el. paštu: rezervacija@sanatorija.lt arba internetu.

 

SVARBU! Nuolaida sumuojama su Lojalumo statuso nuolaidomis. Nuolaida taikoma atvykus registratūroje. Nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais. Šis pasiūlymas negalioja atvykstant su Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelialapiu.

Kitos naujienos

Po praktikos kineziterapeutai sėkmingai tęsia karjerą
Kineziterapijos studentė Lina 1989 m. į „Eglės sanatoriją“ atėjo atlikti praktiką. Po jos atsisveikindama, pasakė, kad tikrai sugrįš. Ir sugrįžo labai greitai. Šiuo metu vyr. kineziterapeutė Lina Žukauskienė jau 34 m. yra vienas ryškiausių „Eglės sanatorijos“ šviesulių − kupina energijos ir pozityvumo veda savo kineziterapeutų komandą į priekį, nenustygsta vietoje, tobulėja ir augina naujas kineziterapijos žvaigždes.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Spalio 27 d. – lapkričio 5 d. šeimos atostogų metas!
Kai atėjus atostogoms moksleiviai užveria mokyklos duris – ateina laikas visos šeimos atostogoms! Spalio 27 d. – lapkričio 5 d. „Eglės sanatorija“ laukia tėvų, išsiilgusių turiningo laiko drauge su vaikais. Sveikatą gerinančios procedūros, neribotos maudynės baseinų ir pirčių komplekse, šėlionės vaikų žaidimų kambaryje, poilsis nuo buities darbų ir maisto ruošimo – taip skamba tobulos atostogos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Procedūrų abonementai: daugiau perki – sutaupai!
Gydomosios procedūros efektyviausiai veikia tada, kai atliekama procedūrų serija. Kviečiame įsigyti 6 skirtingų procedūrų abonementus penkiems arba dešimčiai kartų. Įsigydami abonementą ne tik mokėsite mažiau nei pirkdami procedūras atskirai po vieną, bet ir pasieksite geresnių rezultatų stiprindami savo sveikatą. Procedūrų abonementus galite įsigyti tik procedūroms, kurias atliekame „Eglės sanatorijos“ Dienos centre Vilniuje.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau