Specialus Valentino dienos pasiūlymas ❤️

Birštonas Druskininkai
Valentino diena – puiki proga nors trumpam su mylimu žmogumi ištrūkti iš kasdienybės. Ne tik meilės, bet ir sveikatos kupinos dienos jūsų laukia „Eglės sanatorijoje“!

Ilgąjį Valentino savaitgalį jums priklausys net 19 gydomųjų procedūrų: Mineralinė aromaterapinė vonia moterims – „Heros šaltinis“, vyrams – „Šilko kelias“; Aromaterapinė baltojo purvo aplikacija moterims – „Artemidė“, vyrams – „Adonis“ ir daugelis kitų tradicinių bei specialiai įsimylėjėliams pritaikytų procedūrų.

Ypatingą Valentino dienos vakarą palepinsime jus gurmaniška vakariene: Briuselio midijomis (Eglės sanatorijoje Druskininkuose) arba paelija su jūros gėrybėmis (Eglės sanatorijoje Birštone).

Ar jūs jau pasiruošę nustebinti savo  mylimąją (-į)?

Rezervacija Birštone

Rezervacija Druskininkuose

Kitos naujienos

NAUJIENA – dviračių nuoma
Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiais, kuriuos nuo šiol galėsite išsinuomoti „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ po karantino?
Turite klausimų? Atsakysime!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – keliautojas Žygimantas Barysas
Vienas pirmųjų po pertraukos „Eglės sanatorijoje“ lankėsi žinomas keliautojas ir asmeninis kelionių planuotojas, TV laidų dalyvis Žygimantas Barysas – po raktikaulio operacijos 34-erių metų vyras sanatorijoje stiprino ir kūną, ir sielą. Kviečiame skaityti apie Ž. Baryso kelionę sveikatos link!
Druskininkai
Skaityti daugiau