Specialus Valentino dienos pasiūlymas ❤️ Specialus Valentino dienos pasiūlymas ❤️

Specialus Valentino dienos pasiūlymas ❤️

Birštonas Druskininkai
Valentino diena – puiki proga nors trumpam su mylimu žmogumi ištrūkti iš kasdienybės. Ne tik meilės, bet ir sveikatos kupinos dienos jūsų laukia „Eglės sanatorijoje“!

Ilgąjį Valentino savaitgalį jums priklausys net 19 gydomųjų procedūrų: Mineralinė aromaterapinė vonia moterims – „Heros šaltinis“, vyrams – „Šilko kelias“; Aromaterapinė baltojo purvo aplikacija moterims – „Artemidė“, vyrams – „Adonis“ ir daugelis kitų tradicinių bei specialiai įsimylėjėliams pritaikytų procedūrų.

Ypatingą Valentino dienos vakarą palepinsime jus gurmaniška vakariene: Briuselio midijomis (Eglės sanatorijoje Druskininkuose) arba paelija su jūros gėrybėmis (Eglės sanatorijoje Birštone).

Ar jūs jau pasiruošę nustebinti savo  mylimąją (-į)?

Rezervacija Birštone

Rezervacija Druskininkuose

Kitos naujienos

NAUJIENA! Apsistojusiems ilgesnį laiką, papildomos naudos – dovanų!
Skirkite daugiau dėmesio sau ir savo sveikatai, sustiprėkite ir išsivaduokite iš varginančio streso gniaužtų – atvykus ilgesniam laikui nuo kovo 2 dienos jūsų laukia papildomos dovanos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Kaip atsisveikinti su nugaros skausmu ir susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą?
Negydomas nugaros skausmas virsta gyvenimą apkartinančia kasdienybe, kuri diena iš dienos ima varginti organizmą ir siųsti pavojaus signalus...
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Pristatyta LTeam olimpinės rinktinės sportininkų nuotraukų galerija
Ant „Eglės sanatorijos“ sienų Druskininkuose nugulė nauja puošmena – LTeam olimpinės rinktinės sportininkų nuotraukų galerija.
Druskininkai
Skaityti daugiau