SPECIALUS PASIŪLYMAS! Trečia nakvynė – pusė kainos SPECIALUS PASIŪLYMAS! Trečia nakvynė – pusė kainos

SPECIALUS PASIŪLYMAS! Trečia nakvynė – pusė kainos

Birštonas Druskininkai
Pavasari, kur Tu? Mes jau Tavęs pasiilgome! Pasiilgome švelnaus gamtos prisilietimo, saulės, šilumos, paukščių čiulbėjimo, ilgų pasivaikščiojimų ir šviesių dienų. „Eglės sanatorija“ kviečia nuo vasario 25 iki kovo 27 dienos atvykti su trijų naktų Gydomąja programa SVEIKADIENIAI | PAVASARIS ir drauge pasitikti bundančią gamtą – UŽ TREČIĄ NAKVYNĘ MOKĖSITE PUSĘ KAINOS. Savo šiluma jus apgaubs gydomasis durpinis purvas ir natūralūs mineraliniai vandenys, iš žiemos miego prikels gydomosios mankštos, stingulį panaikins – gydomieji masažai, o sudirgusias mintis – atpalaiduojančios relaksacijos procedūros. Čia pajusite, kaip sugrįžta pakili nuotaika ir kūną užlieja pozityvios energijos banga, nuskalaujanti žiemos tamsumą ir lydinti į šviesų, aktyvų ir džiaugsmingą pavasario glėbį!

Gydomoji programa SVEIKADIENIAI | PAVASARIS galioja atvykstant nuo vasario 25 dienos iki kovo 27 dienos. Tai 3 naktų programa, kai už trečią nakvynę mokate tik pusę kainos! Programos sudėtis:

 1. Gydytojo konsultacija
 2. 5 gydomosios procedūros* kasdien – iš viso 15 procedūrų kiekvienam:
 • Kineziterapija grupėje: salėje, vandenyje arba vertikalioje vonioje (kas antrą dieną).
 • Gydomoji vonia: mineralinė vonia, angliarūgštės vonia arba kitos.
 • Gydomasis purvas: durpinio purvo aplikacija, durpinio purvo mineralinė vonia arba baltojo purvo aplikacija.
 • Gydomasis masažas: klasikinis (15 min.), povandeninis (20 min.) arba aparatinis (20 min.).
 • Aparatinės fizioterapijos procedūra: elektrostimuliacija, magnetinė terapija, haloterapija arba kitos.
 • Relaksacijos procedūra: audiovizualinė relaksacija arba aromaterapija, arba kitos procedūros: deguonies-vaistažolių arbatų kokteilis.

* Procedūros yra orientacinės, jas individualiai skiria gydytojas, konsultacijos metu įvertinęs jūsų sveikatos būklę, atsižvelgdamas į procedūrų indikacijas ir kontraindikacijas. Procedūros skirtos suaugusiems.

 1. Pusryčiai, pietūs, vakarienės ir priešpiečiai bei pavakariai
 2. Natūralus mineralinis ir gėlas vanduo biuvetėje
 3. Hidrorelaksacija kasdien
 4. Neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą
 5. Treniruoklių salė
 6. Papildomos grupinės treniruotės
 7. Laisvalaikio užsiėmimai (muzikiniai vakarai, stalo tenisas, biliardas ir kt.)
 8. Apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje

 

Sušildykite kūną, įkvėpkite dvasią!

 

KAINOS IR REZERVACIJA DRUSKININKUOSE

KAINOS IR REZERVACIJA BIRŠTONE

 

SVARBU! Programai papildomai gali būti taikoma jūsų turimo Lojalumo statuso nuolaida, tačiau jokios kitos nuolaidos, nuolaidos kodai ar dovanų kuponai nėra taikomi. Už specialią kainą vietų skaičius yra ribotas.

Kitos naujienos

Sanatorijoje – aukščiausi Europos kokybės standartai
Atnaujinome „EuropeSpa med“ sertifikatą! „EuropeSpa“ yra oficiali ESPA kokybės vertinimo sistema, kuri yra žinoma kaip viena griežčiausių Europos sveikatingumo srityje. Pirmą kartą sertifikatą gavome dar 2019 m., jo atnaujinimas vyksta kas 3 metus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Senjorų dienos!
Kiekvieną paskutinį mėnesio antradienį atvykusiems senjorams nuo 60 metų dovanojame 50 Eur jų užsakymui. Tegul gera sveikata liejasi pro mineralinės vonios kraštus!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!
Savo sveikata rūpintis turime visus metus. Sveikatos specialistai rekomenduoja sanatorinį gydymą 2 kartus per metus. Mat laukti, kol sveikata ims šlubuoti ir tik tada imti ją gelbėti – visai netikslinga. Puoselėkite ją nuolat, jei norite be didelio vargo, laiko ir pastangų puikia sveikata džiaugtis ir ateityje. Užsitikrinkite geriausią kainą planuodami savo sveikatingumo atostogas iš anksto. Rezervuodami atvykimą į „Eglės sanatoriją“ prieš 3 mėnesius ar daugiau, garantuojame jums mažiausią kainą. Geriausia investicija – į savo sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau