SPECIALUS PASIŪLYMAS – tik šį mėnesį Gydomoji programa PLIUS kainuoja 15 % mažiau SPECIALUS PASIŪLYMAS – tik šį mėnesį Gydomoji programa PLIUS kainuoja 15 % mažiau

SPECIALUS PASIŪLYMAS – tik šį mėnesį Gydomoji programa PLIUS kainuoja 15 % mažiau

Birštonas Druskininkai
Termometrų stulpeliams ridenantis žemyn, norisi apsigaubti šiluma ir ramiausiai peržiemoti iki pavasario. Tai laikas, kai judame mažiau, mažiau laiko praleidžiame gryname ore, vis rečiau mus aplanko saulės spinduliai. Mūsų organizmas ir imuninė sistema nebėra tokie atsparūs išorės veiksniams. Tad norint pasikrauti energijos ir jėgų, pažadinti visą savo kūną – kviečiame paskutinį rudens mėnesį atvykti į „Eglės sanatoriją“. Nuo lapkričio 16 d. iki lapkričio 29 d. Gydomoji programa PLIUS kainuoja 15 % mažiau.

Mažesnę kainą su 15 % nuolaida matys ir specialiu pasiūlymu pasinaudoti galėsi tik mūsų puslapyje registruoti vartotojai. Jei dar nesate registruotas vartotojas, tai padaryti galite paspaudę čia. Jei jungiatės naudojantis išmaniuoju telefonu, spauskite viršuje esančią žmogeliuko ikonėlę. Jei jungiatės per kompiuterį, spauskite užrašą viršuje Registruotis.

Pasiūlymas galioja „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose visomis savaitės dienomis, įskaitant savaitgalius. Birštone šis pasiūlymas savaitgaliais negalioja.

Pasiūlymas galioja nuo lapkričio 16 d. iki lapkričio 29 d., tik rezervuojant internetu.

 

Tik prisiregistravę vartotojai matys mažesnę kainą, tad pirmiausia užsiregistruokite arba prisijunkite prie savo paskyros. 

GYDOMOJI PROGRAMA PLIUS – DRUSKININKUOSE

GYDOMOJI PROGRAMA PLIUS – BIRŠTONE

 

Pasiūlymui galioja Lojalumo programos nuolaidos, tačiau negalioja jokios kitos sanatorijos nuolaidos, nuolaidos kodai ar dovanų kuponai.

Kitos naujienos

Senjorų dienos!
Kiekvieną paskutinį mėnesio antradienį atvykusiems senjorams nuo 60 metų dovanojame 50 Eur jų užsakymui. Tegul gera sveikata liejasi pro mineralinės vonios kraštus!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Šeimos sveikatingumo atostogos sanatorijoje!
Kai atėjus atostogoms moksleiviai užveria mokyklos duris – ateina laikas visos šeimos atostogoms! Gruodžio 22 d. – sausio 7 d. „Eglės sanatorija“ laukia tėvų, išsiilgusių turiningo laiko drauge su vaikais. Sveikatą gerinančios procedūros, neribotos maudynės baseinų ir pirčių komplekse, šėlionės vaikų žaidimų kambaryje, poilsis nuo buities darbų ir maisto ruošimo – taip skamba tobulos atostogos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!
Savo sveikata rūpintis turime visus metus. Sveikatos specialistai rekomenduoja sanatorinį gydymą 2 kartus per metus. Mat laukti, kol sveikata ims šlubuoti ir tik tada imti ją gelbėti – visai netikslinga. Puoselėkite ją nuolat, jei norite be didelio vargo, laiko ir pastangų puikia sveikata džiaugtis ir ateityje. Užsitikrinkite geriausią kainą planuodami savo sveikatingumo atostogas iš anksto. Rezervuodami atvykimą į „Eglės sanatoriją“ prieš 3 mėnesius ar daugiau, garantuojame jums mažiausią kainą. Geriausia investicija – į savo sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau