SPECIALUS PASIŪLYMAS SENJORAMS pratęsiamas! SPECIALUS PASIŪLYMAS SENJORAMS pratęsiamas!

SPECIALUS PASIŪLYMAS SENJORAMS pratęsiamas!

Birštonas Druskininkai
Profesionalūs gydytojai, asmeninis dėmesys jums ir jūsų sveikatai – tai tarsi „Eglės sanatorijos“ vizitinė kortelė. Sanatorijoje jūsų laukia efektyvios gydomosios procedūros, tiesiai iš žemės gelmių atkeliavęs mineralinis vanduo, Lietuvoje kasamas ir gydymui naudojamas natūralus durpinis purvas, šviežias maistas, jauki aplinka. „Eglės sanatorija“ kviečia atrasti sanatorinio gydymo naudą ir sustiprinti savo sveikatą jau dabar! Iki spalio 24 d. senjorų laukia specialus pasiūlymas.

Iki spalio 24 d. senjorams nuo 60 metų, rezervuojant 6 nakvynes ar daugiau taikoma 100 Eur nuolaida nuo galutinės krepšelio sumos. Rezervuojant nuo 3 iki 5 nakvynių (imtinai) taikoma 50 Eur nuolaida nuo galutinės krepšelio sumos. Nuolaida taikoma šioms programoms:

Sanatorinis gydymas (Druskininkuose / Birštone)

Sanatorinis gydymas MAXI (Druskininkuose / Birštone)

Sanatorinis gydymas MINI (Druskininkuose / Birštone)

 

Rezervaciją atlikti galite telefonu: +370 313 60 220, el. paštu: rezervacija@sanatorija.lt arba internetu.

 

SVARBU! Nuolaida sumuojama su Lojalumo statuso nuolaidomis. Nuolaida taikoma atvykus registratūroje. Nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais. Šis pasiūlymas negalioja atvykstant su Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelialapiu.

Kitos naujienos

Sanatorijoje – aukščiausi Europos kokybės standartai
Atnaujinome „EuropeSpa med“ sertifikatą! „EuropeSpa“ yra oficiali ESPA kokybės vertinimo sistema, kuri yra žinoma kaip viena griežčiausių Europos sveikatingumo srityje. Pirmą kartą sertifikatą gavome dar 2019 m., jo atnaujinimas vyksta kas 3 metus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
SPECIALUS PASIŪLYMAS! Trečia nakvynė – pusė kainos
Pavasari, kur Tu? Mes jau Tavęs pasiilgome! Pasiilgome švelnaus gamtos prisilietimo, saulės, šilumos, paukščių čiulbėjimo, ilgų pasivaikščiojimų ir šviesių dienų. „Eglės sanatorija“ kviečia nuo vasario 25 iki kovo 27 dienos atvykti su trijų naktų Gydomąja programa SVEIKADIENIAI | PAVASARIS ir drauge pasitikti bundančią gamtą – UŽ TREČIĄ NAKVYNĘ MOKĖSITE PUSĘ KAINOS. Savo šiluma jus apgaubs gydomasis durpinis purvas ir natūralūs mineraliniai vandenys, iš žiemos miego prikels gydomosios mankštos, stingulį panaikins – gydomieji masažai, o sudirgusias mintis – atpalaiduojančios relaksacijos procedūros. Čia pajusite, kaip sugrįžta pakili nuotaika ir kūną užlieja pozityvios energijos banga, nuskalaujanti žiemos tamsumą ir lydinti į šviesų, aktyvų ir džiaugsmingą pavasario glėbį!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Senjorų dienos!
Kiekvieną paskutinį mėnesio antradienį atvykusiems senjorams nuo 60 metų dovanojame 50 Eur jų užsakymui. Tegul gera sveikata liejasi pro mineralinės vonios kraštus!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau