Laikas atsikvėpti – speciali nuolaida ūkininkams Laikas atsikvėpti – speciali nuolaida ūkininkams

Laikas atsikvėpti – speciali nuolaida ūkininkams

Birštonas Druskininkai
Ne paslaptis, kad ūkio darbai – vieni sudėtingiausių, o ūkininko profesija reikalauja daug laiko ir pastangų, priverčia nubraukti ne vieną sūrų prakaito lašą, tad kviečiame ūkininkus atsikvėpti ir atgauti jėgas „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose arba Birštone su specialia nuolaida!

Iki gruodžio 23 d. ūkininkams, atvykstant į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone su viena iš sanatorinio gydymo programų*, joms taikoma 7 % nuolaida.

 

 * Programos, kurioms taikoma nuolaida: Sanatorinis gydymas, Sanatorinis gydymas MAXI, Sanatorinis gydymas MINI.

 

Svarbu! Nuolaida suteikiama registracijos metu pateikus ūkininko pažymėjimą ir galioja visiems asmenims, apsistojusiems viename kambaryje. Nuolaidos nesumuojamos su lojalumo programos ir kitų pasiūlymų nuolaidomis.

 

SANATORINIO GYDYMO PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

SANATORINIO GYDYMO PROGRAMOS BIRŠTONE

 

Kitos naujienos

Juodasis penktadienis – NUOLAIDA -20 %!
Tik šį penktadienį – lapkričio 27 d. – pirkite dovanų kuponą pinigų sumai, programai ar procedūrai ir mokėkite 20 % mažiau!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIEJI METAI 2021
2021-ieji – metalinio jaučio metai, raginantys dirbti kiek tik leidžia jėgos! Susipažinkite su mūsų planuojamomis Naujųjų metų švenčių programomis Druskininkuose ir Birštone. Šiuo metu negalime garantuoti, kad renginiai įvyks, tačiau kviečiame jus užpildyti registracijos formą. Ji yra nemokama ir neįpareigoja jūsų dalyvauti šventėje net ir tuo atveju, jei šventė įvyks.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ tęsia savo veiklą ir laukia jūsų!
Šiuo metu laukiame jūsų atvykstant su sanatorinio gydymo programomis, pagal visus Vyriausybės ir SAM reikalavimus teikiame švediško stalo tipo maitinimą, gydomąsias procedūras, apgyvendinimo paslaugas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau