Laikas atsikvėpti – speciali nuolaida ūkininkams Laikas atsikvėpti – speciali nuolaida ūkininkams

Laikas atsikvėpti – speciali nuolaida ūkininkams

Birštonas Druskininkai
Ne paslaptis, kad ūkio darbai – vieni sudėtingiausių, o ūkininko profesija reikalauja daug laiko ir pastangų, priverčia nubraukti ne vieną sūrų prakaito lašą, tad kviečiame ūkininkus atsikvėpti ir atgauti jėgas „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose arba Birštone su specialia nuolaida ir jiems skirta dovana!

Nuo lapkričio 2 d. iki gruodžio 23 d. ūkininkams, atvykstantiems į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone su viena iš sanatorinio gydymo programų*, taikoma 7 % nuolaida ir dovanojami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą.

 

 * Programos, kurioms taikoma nuolaida: Sanatorinis gydymas, Sanatorinis gydymas MAXI, Sanatorinis gydymas MINI.

 

Svarbu! Nuolaida suteikiama registracijos metu pateikus ūkininko pažymėjimą ir galioja visiems asmenims, apsistojusiems viename kambaryje. Nuolaidos nesumuojamos su lojalumo programos ir kitų pasiūlymų nuolaidomis.

 

SANATORINIO GYDYMO PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

SANATORINIO GYDYMO PROGRAMOS BIRŠTONE

 

Kitos naujienos

„Eglės sanatorijos“ pranešimas
Skelbiamas svarbus pranešimas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Dėmesio! Spalio 23–24 d. baseinų ir pirčių kompleksai Druskininkuose atviri tik sanatorijos gyventojams
Informuojame, kad dėl didelio klientų srauto ir dėl jūsų pačių saugumo šį penktadienį ir šeštadienį į baseinų ir pirčių kompleksus Druskininkuose (Gydykloje ir Comfort) galėsime priimti tik svečius, apsistojusius sanatorijoje. Atsiprašome už galimus nepatogumus. Lauksime jūsų sugrįžtant!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Specialus pasiūlymas ILGAJAM SAVAITGALIUI – „Sveikas ruduo“
Ypatingi žemės gelmių lobiai, tyras kurortų oras, aukščiausios kokybės sveikatinimo paslaugos, kvalifikuotas personalas, baseinų ir pirčių kompleksas, gardus maistas ir užburianti aplinka – tikras „Eglės sanatorijos“ pasididžiavimas, tad kviečiame ilgąjį savaitgalį (nuo spalio 30 d. iki lapkričio 2 d.) pasimėgauti sveikatinančiu poilsiu čia – sanatorijoje.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau