Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“ Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“

Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“

Birštonas Druskininkai
Palydėti 2019 ir pasitikti Naujuosius 2020 metus kviečiame drauge su „Eglės sanatorija“, gražiausia muzika, nuotaikingais vakaro vedėjais, gardžiais patiekalais ir naujametiniais fejerverkais!

Naujieji metai 2020 | Comfort

Naujųjų metų išvakarėse jūsų laukia išskirtinė vakaro programa, o pagrindinė vakaro viešnia – žavioji Katažina Zvonkuvienė – jus nustebins savo užburiančia muzikine programa. Vakaro metu pasilepinsite šventine vakariene ir gėrimais, o Naujuosius metus pasitiksite su įvairiaspalviais naujametiniais fejerverkais!

Vieta „Žalias sodas“, „Eglės sanatorija“, Eglės g. 1, Druskininkai

Laikas 20:00 iki 02:00 val.

Kaina „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems svečiams – 125 Eur, gyvenantiems 13 n. ar daugiau – 95 Eur, kaina negyvenantiems „Eglės sanatorijoje“ – 145 Eur; 5–15 metų vaikams – 60 Eur

Renginys vyks lietuvių ir rusų kalbomis

_______

Naujieji metai 2020 | Standard

Jūsų Naujuosius metus nuspalvins vakaro šou vedėjas Mantas Karpovičius su nuotaikinga vakaro programa bei muzikiniais kūriniais. Gerą nuotaiką viso renginio metu užtikrins įvairios linksmybės, žaidimai ir garsioji vakaro viešnia – Katažina Zvonkuvienė ir jos stulbinanti muzikinė programa. Vakaro metu vaišinsitės šventine vakariene ir gėrimais, o Naujuosius metus pasitiksite su įspūdingais naujametiniais fejerverkais!

Vieta Standard korpuso valgykla „Eglės sanatorija“, Eglės g. 1, Druskininkai

Laikas 20:00 iki 02:00 val.

Kaina „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems svečiams – 79 Eur, gyvenantiems 13 n. ar daugiau – 59 Eur kaina negyvenantiems „Eglės sanatorijoje“ – 99 Eur; 5–15 metų vaikams – 40 Eur

Renginys vyks lietuvių ir rusų kalbomis

REZERVACIJA DRUSKININKUOSE

_______

Naujieji metai 2020 

Naujuosius metus pasitikite geros nuotaikos apsuptyje su energija trykštančiu vakaro šou vedėju Dainiumi Martinaičiu, linksmais žaidimais ir stulbinančiais naujametiniais prizais. Nepamirštamą muzikinį vakarą, gerą nuotaiką ir šilumą jums dovanos pagrindiniai vakaro svečiai – Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė! Šventės metu vaišinsitės šventine vakariene ir gėrimais, o Naujuosius metus pasitiksite su įspūdingais naujametiniais fejerverkais!

Vieta „Eglės sanatorija“, Algirdo g. 22, Birštonas

Laikas 20:00 iki 02:00 val.

Kaina „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems svečiams – 135 Eur, gyvenantiems 13 n. ar daugiau – 95 Eur, kaina negyvenantiems „Eglės sanatorijoje“ – 165 Eur; 5–15 metų vaikams – 70 Eur

Renginys vyks lietuvių ir rusų kalbomis

REZERVACIJA BIRŠTONE

Kitos naujienos

Stiklinę galeriją papuošė nauja paveikslų paroda!
Su vis dažniau į Lietuvą užplūstančiu šalto oro srautu, į stiklinę galeriją „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose atkeliavo nauja paveikslų paroda – šįkart svečių akis ir širdis džiuginsime tapytojo Jono Daniliausko darbais.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Artėja kalėdinių dovanų karštinė: rinkitės vertingiausią dovaną – sveikatą!
Sukate galvą ką šiemet padovanoti savo artimiesiems? Norisi būti originaliems, kad dovana būtų ir naudinga, ir džiuginanti? Dovanokite jiems sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nepramiegokite – skelbiamas mažiausių kainų sezonas!
Progų pasirūpinti savo sveikata ieškoti tikrai nereikia, tačiau dabar yra palankiausias metas tai padaryti.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau