Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“

Birštonas Druskininkai
Palydėti 2019 ir pasitikti Naujuosius 2020 metus kviečiame drauge su „Eglės sanatorija“, gražiausia muzika, nuotaikingais vakaro vedėjais, gardžiais patiekalais ir naujametiniais fejerverkais!

Naujieji metai 2020 | Comfort

Naujųjų metų išvakarėse jūsų laukia išskirtinė vakaro programa, kurią ves nuotaikingas Andrius Vosylius. Išvysite ir dainininkę Evą, o pagrindinė vakaro viešnia – žavioji Katažina Zvonkuvienė – jus nustebins savo užburiančia muzikine programa. Vakaro metu pasilepinsite šventine vakariene ir gėrimais, o Naujuosius metus pasitiksite su įvairiaspalviais naujametiniais fejerverkais!

Vieta „Žalias sodas“, „Eglės sanatorija“, Eglės g. 1, Druskininkai

Laikas 20:00 iki 02:00 val.

Kaina „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems svečiams – 125 Eur, gyvenantiems 13 n. ar daugiau – 95 Eur, kaina negyvenantiems „Eglės sanatorijoje“ – 145 Eur; 5–15 metų vaikams – 60 Eur

Renginys vyks lietuvių ir rusų kalbomis

_______

Naujieji metai 2020 | Standard

Jūsų Naujuosius metus nuspalvins vakaro šou vedėjas Mantas Karpovičius su nuotaikinga vakaro programa bei muzikiniais kūriniais. Gerą nuotaiką viso renginio metu užtikrins įvairios linksmybės, žaidimai, dainininkė Eva ir garsioji vakaro viešnia – Katažina Zvonkuvienė ir jos stulbinanti muzikinė programa. Vakaro metu vaišinsitės šventine vakariene ir gėrimais, o Naujuosius metus pasitiksite su įspūdingais naujametiniais fejerverkais!

Vieta Standard korpuso valgykla „Eglės sanatorija“, Eglės g. 1, Druskininkai

Laikas 20:00 iki 02:00 val.

Kaina „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems svečiams – 79 Eur, gyvenantiems 13 n. ar daugiau – 59 Eur kaina negyvenantiems „Eglės sanatorijoje“ – 99 Eur; 5–15 metų vaikams – 40 Eur

Renginys vyks lietuvių ir rusų kalbomis

REZERVACIJA DRUSKININKUOSE

_______

Naujieji metai 2020 

Naujuosius metus pasitikite geros nuotaikos apsuptyje su energija trykštančiu vakaro šou vedėju Dainiumi Martinaičiu, linksmais žaidimais ir stulbinančiais naujametiniais prizais. Nepamirštamą muzikinį vakarą, gerą nuotaiką ir šilumą jums dovanos pagrindiniai vakaro svečiai – Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė, išvysite ir Evitos Cololo pasirodymą! Šventės metu vaišinsitės šventine vakariene ir gėrimais, o Naujuosius metus pasitiksite su įspūdingais naujametiniais fejerverkais!

Vieta „Eglės sanatorija“, Algirdo g. 22, Birštonas

Laikas 20:00 iki 02:00 val.

Kaina „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems svečiams – 135 Eur, gyvenantiems 13 n. ar daugiau – 95 Eur, kaina negyvenantiems „Eglės sanatorijoje“ – 165 Eur; 5–15 metų vaikams – 70 Eur

Renginys vyks lietuvių ir rusų kalbomis

_______

Naujieji metai 2020 | Šokio ritmu!

Naujuosius metus pasitikite šokių sūkuryje: 2020 metų išvakarėse linksmai ir nuotaikingai laiką leiskite geros muzikos apsuptyje, DJ grojant populiariausią šių dienų muziką. Šventės dalyvių lauks įvairių gėrimų baras: pirmasis gėrimas visiems svečiams – dovanų! Laikrodžiams mušant 24 val., jūsų lauks vakaro kulminacija – įspūdingi naujametiniai fejerverkai!

Vieta „Eglės sanatorija“, Algirdo g. 22, Birštonas

Laikas 20:30 iki 02:00 val.

Kaina „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems svečiams – 20 Eur, kaina negyvenantiems „Eglės sanatorijoje“ – 40 Eur

REZERVACIJA BIRŠTONE

Kitos naujienos

Dėmesio! Rugsėjo 18–19 d. baseinų ir pirčių kompleksai Druskininkuose atviri tik sanatorijos gyventojams
Informuojame, kad dėl didelio klientų srauto ir dėl jūsų pačių saugumo šį penktadienį ir šeštadienį į baseinų ir pirčių kompleksus Druskininkuose (Gydykloje ir Comfort) galėsime priimti tik svečius, apsistojusius sanatorijoje. Atsiprašome už galimus nepatogumus. Lauksime jūsų sugrįžtant!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Vienijamos pastangos sveikatos stiprinimo srityje
Lietuvos kurortai yra mūsų šalies nacionalinis turtas. Visuomenės sveikatos stiprinimas, ligų prevencija, gydymas ir reabilitacija, taikant natūralius gamtinius veiksnius, šimtmečiais siejami su mūsų kurortų vietovardžiais: Druskininkai, Birštonas, Palanga ir t.t. Siekdami mokslo ir studijų bei praktikos pažangos, Vilniaus universitetas (VU) ir Nacionalinė sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacija (Asociacija) pasirašė 5-ių metų bendradarbiavimo sutartį.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – televizijos laidų vedėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis
Šiltas ir atviras pokalbis su „Eglės sanatorijoje“ Birštone besisvečiuojančiu puikiai visiems pažįstamu televizijos laidų vedėju ir režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu. Sužinokite, kas ir kodėl Vytenį sanatorijoje žavi labiausiai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau