Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“ Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“

Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“

Birštonas Druskininkai
Palydėti 2019 ir pasitikti Naujuosius 2020 metus kviečiame drauge su „Eglės sanatorija“, gražiausia muzika, nuotaikingais vakaro vedėjais, gardžiais patiekalais ir naujametiniais fejerverkais!

Naujieji metai 2020 | Comfort

Naujųjų metų išvakarėse jūsų laukia išskirtinė vakaro programa, kurią ves nuotaikingas Andrius Vosylius. Išvysite ir dainininkę Evą, o pagrindinė vakaro viešnia – žavioji Katažina Zvonkuvienė – jus nustebins savo užburiančia muzikine programa. Vakaro metu pasilepinsite šventine vakariene ir gėrimais, o Naujuosius metus pasitiksite su įvairiaspalviais naujametiniais fejerverkais!

Vieta „Žalias sodas“, „Eglės sanatorija“, Eglės g. 1, Druskininkai

Laikas 20:00 iki 02:00 val.

Kaina „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems svečiams – 125 Eur, gyvenantiems 13 n. ar daugiau – 95 Eur, kaina negyvenantiems „Eglės sanatorijoje“ – 145 Eur; 5–15 metų vaikams – 60 Eur

Renginys vyks lietuvių ir rusų kalbomis

_______

Naujieji metai 2020 | Standard

Jūsų Naujuosius metus nuspalvins vakaro šou vedėjas Mantas Karpovičius su nuotaikinga vakaro programa bei muzikiniais kūriniais. Gerą nuotaiką viso renginio metu užtikrins įvairios linksmybės, žaidimai, dainininkė Eva ir garsioji vakaro viešnia – Katažina Zvonkuvienė ir jos stulbinanti muzikinė programa. Vakaro metu vaišinsitės šventine vakariene ir gėrimais, o Naujuosius metus pasitiksite su įspūdingais naujametiniais fejerverkais!

Vieta Standard korpuso valgykla „Eglės sanatorija“, Eglės g. 1, Druskininkai

Laikas 20:00 iki 02:00 val.

Kaina „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems svečiams – 79 Eur, gyvenantiems 13 n. ar daugiau – 59 Eur kaina negyvenantiems „Eglės sanatorijoje“ – 99 Eur; 5–15 metų vaikams – 40 Eur

Renginys vyks lietuvių ir rusų kalbomis

REZERVACIJA DRUSKININKUOSE

_______

Naujieji metai 2020 

Naujuosius metus pasitikite geros nuotaikos apsuptyje su energija trykštančiu vakaro šou vedėju Dainiumi Martinaičiu, linksmais žaidimais ir stulbinančiais naujametiniais prizais. Nepamirštamą muzikinį vakarą, gerą nuotaiką ir šilumą jums dovanos pagrindiniai vakaro svečiai – Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė, išvysite ir Evitos Cololo pasirodymą! Šventės metu vaišinsitės šventine vakariene ir gėrimais, o Naujuosius metus pasitiksite su įspūdingais naujametiniais fejerverkais!

Vieta „Eglės sanatorija“, Algirdo g. 22, Birštonas

Laikas 20:00 iki 02:00 val.

Kaina „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems svečiams – 135 Eur, gyvenantiems 13 n. ar daugiau – 95 Eur, kaina negyvenantiems „Eglės sanatorijoje“ – 165 Eur; 5–15 metų vaikams – 70 Eur

Renginys vyks lietuvių ir rusų kalbomis

_______

Naujieji metai 2020 | Šokio ritmu!

Naujuosius metus pasitikite šokių sūkuryje: 2020 metų išvakarėse linksmai ir nuotaikingai laiką leiskite geros muzikos apsuptyje, DJ grojant populiariausią šių dienų muziką. Šventės dalyvių lauks įvairių gėrimų baras: pirmasis gėrimas visiems svečiams – dovanų! Laikrodžiams mušant 24 val., jūsų lauks vakaro kulminacija – įspūdingi naujametiniai fejerverkai!

Vieta „Eglės sanatorija“, Algirdo g. 22, Birštonas

Laikas 20:30 iki 02:00 val.

Kaina „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems svečiams – 20 Eur, kaina negyvenantiems „Eglės sanatorijoje“ – 40 Eur

REZERVACIJA BIRŠTONE

Kitos naujienos

Kaip atsisveikinti su nugaros skausmu ir susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą?
Negydomas nugaros skausmas virsta gyvenimą apkartinančia kasdienybe, kuri diena iš dienos ima varginti organizmą ir siųsti pavojaus signalus...
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Pristatyta LTeam olimpinės rinktinės sportininkų nuotraukų galerija
Ant „Eglės sanatorijos“ sienų Druskininkuose nugulė nauja puošmena – LTeam olimpinės rinktinės sportininkų nuotraukų galerija.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Garbingas apdovanojimas „Eglės sanatorijai“
Vasario 7-ąją Druskininkuose vyko jau du dešimtmečius organizuojama, tradicija tapusi „Padėkos šventė Druskininkai 2019“.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau