Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“ Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“

Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“

Birštonas Druskininkai
Palydėti 2019 ir pasitikti Naujuosius 2020 metus kviečiame drauge su „Eglės sanatorija“, gražiausia muzika, nuotaikingais vakaro vedėjais, gardžiais patiekalais ir naujametiniais fejerverkais!

Naujieji metai 2020 | Comfort

Naujųjų metų išvakarėse jūsų laukia išskirtinė vakaro programa, kurią ves nuotaikingas Vitalijus Cololo. Išvysite ir Evitos Cololo pasirodymą, o pagrindinė vakaro viešnia – žavioji Katažina Zvonkuvienė – jus nustebins savo užburiančia muzikine programa. Vakaro metu pasilepinsite šventine vakariene ir gėrimais, o Naujuosius metus pasitiksite su įvairiaspalviais naujametiniais fejerverkais!

Vieta „Žalias sodas“, „Eglės sanatorija“, Eglės g. 1, Druskininkai

Laikas 20:00 iki 02:00 val.

Kaina „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems svečiams – 125 Eur, gyvenantiems 13 n. ar daugiau – 95 Eur, kaina negyvenantiems „Eglės sanatorijoje“ – 145 Eur; 5–15 metų vaikams – 60 Eur

Renginys vyks lietuvių ir rusų kalbomis

_______

Naujieji metai 2020 | Standard

Jūsų Naujuosius metus nuspalvins vakaro šou vedėjas Mantas Karpovičius su nuotaikinga vakaro programa bei muzikiniais kūriniais. Gerą nuotaiką viso renginio metu užtikrins įvairios linksmybės, žaidimai ir garsioji vakaro viešnia – Katažina Zvonkuvienė ir jos stulbinanti muzikinė programa. Vakaro metu vaišinsitės šventine vakariene ir gėrimais, o Naujuosius metus pasitiksite su įspūdingais naujametiniais fejerverkais!

Vieta Standard korpuso valgykla „Eglės sanatorija“, Eglės g. 1, Druskininkai

Laikas 20:00 iki 02:00 val.

Kaina „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems svečiams – 79 Eur, gyvenantiems 13 n. ar daugiau – 59 Eur kaina negyvenantiems „Eglės sanatorijoje“ – 99 Eur; 5–15 metų vaikams – 40 Eur

Renginys vyks lietuvių ir rusų kalbomis

REZERVACIJA DRUSKININKUOSE

_______

Naujieji metai 2020 

Naujuosius metus pasitikite geros nuotaikos apsuptyje su energija trykštančiu vakaro šou vedėju Dainiumi Martinaičiu, linksmais žaidimais ir stulbinančiais naujametiniais prizais. Nepamirštamą muzikinį vakarą, gerą nuotaiką ir šilumą jums dovanos pagrindiniai vakaro svečiai – Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė! Šventės metu vaišinsitės šventine vakariene ir gėrimais, o Naujuosius metus pasitiksite su įspūdingais naujametiniais fejerverkais!

Vieta „Eglės sanatorija“, Algirdo g. 22, Birštonas

Laikas 20:00 iki 02:00 val.

Kaina „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems svečiams – 135 Eur, gyvenantiems 13 n. ar daugiau – 95 Eur, kaina negyvenantiems „Eglės sanatorijoje“ – 165 Eur; 5–15 metų vaikams – 70 Eur

Renginys vyks lietuvių ir rusų kalbomis

REZERVACIJA BIRŠTONE

Kitos naujienos

Laikas atsipūsti – rudens atostogos visai šeimai!
Atostogos – vienas saldžiausių žodžių, tiesa? O kai mokykloje rudens atostogos prasideda vaikams, tai reiškia, kad metas atsipūsti visai šeimai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Mokytojams – nuoširdus AČIŪ, specialus pasiūlymas ir dovana!
Žinome, kad mokslo šaknys karčios, bet vaisiai – saldūs. Mokytojai kantriai, dėmesingai ir atsakingai padeda vaikams kasdien nuskinti saldų mokslo vaisių, tad tariame jiems didelį ir nuoširdų ačiū bei kviečiame į „Eglės sanatoriją“ – čia jūsų laukia specialus pasiūlymas ir dovana!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Lapkritis – senjorų mėnuo: laukia specialus pasiūlymas!
Žiema jau ne už kalnų, tad sustiprinti savo sveikatą ir pasiruošti šalčiausiam metų sezonui kviečiame visus senjorus – jiems turime specialų pasiūlymą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau