Spalio 27 d. – lapkričio 5 d. šeimos atostogų metas! Spalio 27 d. – lapkričio 5 d. šeimos atostogų metas!

Spalio 27 d. – lapkričio 5 d. šeimos atostogų metas!

Birštonas Druskininkai
Kai atėjus atostogoms moksleiviai užveria mokyklos duris – ateina laikas visos šeimos atostogoms! Spalio 27 d. – lapkričio 5 d. „Eglės sanatorija“ laukia tėvų, išsiilgusių turiningo laiko drauge su vaikais. Sveikatą gerinančios procedūros, neribotos maudynės baseinų ir pirčių komplekse, šėlionės vaikų žaidimų kambaryje, poilsis nuo buities darbų ir maisto ruošimo – taip skamba tobulos atostogos!

Šiais metais drauge su tėvais ar seneliais pas mus apsilankė jau daugiau nei 4400 vaikų! Kodėl šeimos renkasi „Eglės sanatoriją“?

  • Vaikams iki 4 metų amžiaus apgyvendinimas ir maitinimas sanatorijoje nieko papildomai nekainuoja.
  • Sveikatinimo procedūros skiriamos ir suaugusiems, ir vaikams nuo 5 metų.
  • Švediškas stalas – visos šeimos skoniams! Čia be pusryčių, pietų ir vakarienės laukia ir priešpiečių bei pavakarių užkandžių barai. Visuose maitinimuose apsilankymai neriboti! Tai ypač patogu keliaujant su vaikais.
  • Žaidimų kambaryje vaikus nuo 3 metų prižiūri auklėtoja. Čia laukia patys įvairiausi žaislai, žaidimai ir smagi kitų vaikų draugija!
  • Gėlo ir mineralinio vandens baseinuose apsilankymai – neriboti.
  • O lauke įrengta vaikų žaidimų aikštelė.

 

ŠEIMOS KORTELĖS turėtojams – visos sanatorinio gydymo programos kainuoja 10 % mažiau! Daugiau informacijos rasite čia.

 

Savo šeimos atostogoms ir sveikatos stiprinimui rinkitės „Eglės sanatoriją“!

Čia – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

 

PROGRAMOS BIRŠTONE

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

Kitos naujienos

Po praktikos kineziterapeutai sėkmingai tęsia karjerą
Kineziterapijos studentė Lina 1989 m. į „Eglės sanatoriją“ atėjo atlikti praktiką. Po jos atsisveikindama, pasakė, kad tikrai sugrįš. Ir sugrįžo labai greitai. Šiuo metu vyr. kineziterapeutė Lina Žukauskienė jau 34 m. yra vienas ryškiausių „Eglės sanatorijos“ šviesulių − kupina energijos ir pozityvumo veda savo kineziterapeutų komandą į priekį, nenustygsta vietoje, tobulėja ir augina naujas kineziterapijos žvaigždes.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Stiprinkite sveikatą – SPECIALUS PASIŪLYMAS SENJORAMS!
Profesionalūs gydytojai, asmeninis dėmesys jums ir jūsų sveikatai – tai tarsi „Eglės sanatorijos“ vizitinė kortelė. Sanatorijoje jūsų laukia efektyvios gydomosios procedūros, tiesiai iš žemės gelmių atkeliavęs mineralinis vanduo, Lietuvoje kasamas ir gydymui naudojamas natūralus durpinis purvas, šviežias maistas, jauki aplinka. „Eglės sanatorija“ kviečia atrasti sanatorinio gydymo naudą ir sustiprinti savo sveikatą jau dabar! Rugsėjo 10–30 d. senjorų laukia specialus pasiūlymas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Procedūrų abonementai: daugiau perki – sutaupai!
Gydomosios procedūros efektyviausiai veikia tada, kai atliekama procedūrų serija. Kviečiame įsigyti 6 skirtingų procedūrų abonementus penkiems arba dešimčiai kartų. Įsigydami abonementą ne tik mokėsite mažiau nei pirkdami procedūras atskirai po vieną, bet ir pasieksite geresnių rezultatų stiprindami savo sveikatą. Procedūrų abonementus galite įsigyti tik procedūroms, kurias atliekame „Eglės sanatorijos“ Dienos centre Vilniuje.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau