Senjorų dienos! Senjorų dienos!

Senjorų dienos!

Birštonas Druskininkai
Kiekvieną paskutinį mėnesio antradienį atvykusiems senjorams nuo 60 metų dovanojame 50 Eur jų užsakymui. Tegul gera sveikata liejasi pro mineralinės vonios kraštus!

50 Eur užsakymo krepšeliui bus pritaikyta senjorui (nuo 60 metų ir daugiau) atvykus su viena iš šių programų:

 

Galimos atvykimo dienos 2024 metais (paskutinis mėnesio antradienis):

  • Sausio 30 d.
  • Vasario 27 d.
  • Kovo 26 d.
  • Balandžio 30 d.
  • Gegužės 28 d.
  • Birželio 25 d.
  • Liepos 30 d.
  • Rugpjūčio 27 d.
  • Rugsėjo 24 d.
  • Lapkričio 26 d.

 

Rezervuoti galite telefonu: +370 313 60 220, el. paštu: rezervacija@sanatorija.lt arba internetu:

 

DRUSKININKUOSE

BIRŠTONE

 

SVARBU! 2024 spalio 29 d. ir gruodžio 31 d. pasiūlymas negalioja.

Papildomai gali būti taikoma jūsų turimo Lojalumo statuso nuolaida, tačiau jokios kitos nuolaidos, nuolaidos kodai ar dovanų kuponai nėra taikomi.  

Kitos naujienos

Sanatorijoje – aukščiausi Europos kokybės standartai
Atnaujinome „EuropeSpa med“ sertifikatą! „EuropeSpa“ yra oficiali ESPA kokybės vertinimo sistema, kuri yra žinoma kaip viena griežčiausių Europos sveikatingumo srityje. Pirmą kartą sertifikatą gavome dar 2019 m., jo atnaujinimas vyksta kas 3 metus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
SPECIALUS PASIŪLYMAS! Trečia nakvynė – pusė kainos
Pavasari, kur Tu? Mes jau Tavęs pasiilgome! Pasiilgome švelnaus gamtos prisilietimo, saulės, šilumos, paukščių čiulbėjimo, ilgų pasivaikščiojimų ir šviesių dienų. „Eglės sanatorija“ kviečia nuo vasario 25 iki kovo 27 dienos atvykti su trijų naktų Gydomąja programa SVEIKADIENIAI | PAVASARIS ir drauge pasitikti bundančią gamtą – UŽ TREČIĄ NAKVYNĘ MOKĖSITE PUSĘ KAINOS. Savo šiluma jus apgaubs gydomasis durpinis purvas ir natūralūs mineraliniai vandenys, iš žiemos miego prikels gydomosios mankštos, stingulį panaikins – gydomieji masažai, o sudirgusias mintis – atpalaiduojančios relaksacijos procedūros. Čia pajusite, kaip sugrįžta pakili nuotaika ir kūną užlieja pozityvios energijos banga, nuskalaujanti žiemos tamsumą ir lydinti į šviesų, aktyvų ir džiaugsmingą pavasario glėbį!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!
Savo sveikata rūpintis turime visus metus. Sveikatos specialistai rekomenduoja sanatorinį gydymą 2 kartus per metus. Mat laukti, kol sveikata ims šlubuoti ir tik tada imti ją gelbėti – visai netikslinga. Puoselėkite ją nuolat, jei norite be didelio vargo, laiko ir pastangų puikia sveikata džiaugtis ir ateityje. Užsitikrinkite geriausią kainą planuodami savo sveikatingumo atostogas iš anksto. Rezervuodami atvykimą į „Eglės sanatoriją“ prieš 3 mėnesius ar daugiau, garantuojame jums mažiausią kainą. Geriausia investicija – į savo sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau