Sustiprinkite sveikatą – speciali nuolaida SENJORAMS! Sustiprinkite sveikatą – speciali nuolaida SENJORAMS!

Sustiprinkite sveikatą – speciali nuolaida SENJORAMS!

Birštonas Druskininkai
Senjorai, pasiruoškite šaltajam metų sezonui ir pasirūpinkite savo sveikata. Lapkričio ir gruodžio mėnesiais senjorams taikoma nuolaida.

Visiems senjorams nuo 60 metų ir daugiau, atvykstant nuo lapkričio 8 dienos iki gruodžio 19 dienos į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone, sanatorinio gydymo programoms taikoma 7 % nuolaida!

 

Programos, kurioms taikoma 7  % nuolaida:

  • Sanatorinis gydymas
  • Sanatorinis gydymas MINI
  • Sanatorinis gydymas MAXI
  • Sanatorinis gydymas-reabilitacija po COVID-19

 

Svarbu! Nuolaidos nesumuojamos. Nuo lapkričio 8 d. iki gruodžio 19 d. nuolaida taikoma tik asmeniui, kuriam yra 60 metų ir daugiau.

 

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

PROGRAMOS BIRŠTONE

 

Visa informacija gali keistis atsižvelgiant į situaciją šalyje.

„Eglės sanatorija“ pasilieka teisę bet kada keisti informaciją.

 

Naujienos publikavimo data: 2021 10 07

 

Kitos naujienos

ATNAUJINTA INFORMACIJA. Vaikų atostogos sugrįžta!
Atsižvelgiant į dabartinę epidemiologinę situaciją Lietuvoje, dėl klientų ir mūsų darbuotojų saugumo, papildomos veiklos vaikams „Eglės sanatorijoje“ spalio 29 d.–lapkričio 7 d. organizuojamos nebus, tačiau dirbs vaikų žaidimų kambarys, baseinų ir pirčių kompleksas, vaikams bus teikiamos sveikatinimo procedūros. Taip pat informuojame, kad dėl jūsų, kitų sanatorijos svečių ir mūsų darbuotojų saugumo, visi vaikai nuo 3 m. amžiaus privalo atvykti turėdami neigiamą COVID-19 testą (greitąjį arba atliktą PGR metodu) arba greitąjį COVID-19 testą atlikti sanatorijoje (kaina – 6 Eur asmeniui).
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuo spalio 29 d. iki lapkričio 7 d. baseinų ir pirčių komplekse galės lankytis tik sanatorijoje gyvenantys klientai
Nuo spalio 29 d. iki lapkričio 7 d. (imtinai) dėl didelio užimtumo ir norint užtikrinti sanatorijos svečių saugumą, „Eglės sanatorijos“ Druskininkuose ir Birštone baseinų ir pirčių komplekse galės lankytis tik sanatorijoje tuo metu gyvenantys klientai. Dėkojame už jūsų supratingumą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Laikas atsikvėpti ir sustiprinti sveikatą – speciali nuolaida ŪKININKAMS!
Po vasaros ir rudens darbų ateina laikas atsikvėpti ir atgauti jėgas. Visą lapkričio mėnesį „Eglės sanatorijoje“ ūkininkų ir drauge su jais viename kambaryje gyvenančių asmenų laukia speciali nuolaida ir nemokami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau