Visą gegužės ir birželio mėnesį senjorams taikoma 50 Eur nuolaida! Visą gegužės ir birželio mėnesį senjorams taikoma 50 Eur nuolaida!

Visą gegužės ir birželio mėnesį senjorams taikoma 50 Eur nuolaida!

Birštonas Druskininkai
Sveikatos puoselėjimas buvo ir tebėra viena aktualiausių temų, apie kurią verta kalbėti vėl ir vėl. Deja, mūsų visuomenėje dėmesio sveikatai dar vis skiriama per mažai, o labiausiai ja rūpinamasi tik tada, kai susergama, arba ima ką nors skaudėti. Tačiau pagrindinis ir svarbiausias būdas, kurio imantis galime užkirsti kelią įvairių ligų ir negalavimų vystymuisi, tai dėmesys ir laikas, skirtas savo sveikatos gerinimui. Sanatorinis gydymas reikalingas ne tik tuomet, kai susergame, o būtent tam, kad nesusirgtume. Visą gegužės ir birželio mėnesį senjorams nuo 60 metų taikoma 50 Eur nuolaida. Atraskite sanatorinio gydymo naudą jau dabar!

Gamtos ir ramybės glėbyje jaukiai besisūpuojanti „Eglės sanatorija“ ragina jus pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata – sustiprėti lankantis gydomosiose procedūrose, aktyviai judėti ir kuo daugiau laiko praleisti gryname ore.

Atvykstant nuo gegužės 16 d. iki birželio 30 d. senjorui nuo 60 metų ir daugiau, pritaikysime 50 Eur nuolaidą nuo galutinės krepšelio sumos, pasirinkus vieną iš šių programų:

 

Sanatorinio gydymo kaina pasirinkus Economy komforto lygį – nuo 72 Eur asmeniui už parą

Sanatorijoje Druskininkuose mūsų svečiai gali rinktis vieną iš trijų komforto lygių: Economy, Standard arba Comfort. Birštone siūlomas tik vienas – aukščiausias – komforto lygis – Comfort.

Tačiau svarstydami, kurį komforto lygį Druskininkuose pasirinkti, atminkite, kad, nepaisant pasirinkto lygio, visiems klientams suteikiamos vienodos, aukščiausios kokybės sveikatinimo bei gydymo paslaugos.

Economy komforto lygis yra skirtas svečiams, mėgstantiems pasivaikščiojimus gryname ore. Šį lygį pasirinkę sanatorijos svečiai gydyklą, kurioje vyksta procedūros, Standard maitinimo salę, baseinų ir pirčių kompleksą bei mineralinio vandens biuvetę pasieks keliaudami išpuoselėtais lauko takeliais.

 

Užsakyti galite telefonu: +370 313 60 220, el. paštu: rezervacija@sanatorija.lt arba internetu

Svarbu! Nuolaida sumuojama su Lojalumo statuso nuolaidomis. Nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais. Šis pasiūlymas negalioja atvykstant su Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelialapiu.

 

Kitos naujienos

Birželis – šeimos atostogų mėnuo! Visą mėnesį VAIKAMS – nemokamos procedūros, maitinimas ir apgyvendinimas Birštone
Kokybiškas laikas su vaikais jums atsitraukus nuo buities ir sutelkus dėmesį į buvimą kartu, stiprinant visų šeimos narių fizinę, emocinę ir psichologinę sveikatą, mėgaujantis gydomosiomis procedūromis, su meile ruoštu maistu – pusryčiais, pietumis, vakarienėmis ir užkandžių barais, buvimu baseinų ir pirčių komplekse tiek, kiek geidžia širdis. Ir žvelgiant į tas šelmiškas ugneles vaikų akyse, jiems dūkstant žaidimų kambaryje. „Eglės sanatorijoje“ Birštone birželio mėnesį gyvenantiems vaikams – gydomosios procedūros, maitinimas, apgyvendinimas, laisvalaikio pramogos – nieko nekainuoja!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DOVANA! Atvykstate 4 naktims ir +1 gaunate dovanų
Birželio mėnesį „Eglės sanatorija“ Birštone švenčia 10 metų jubiliejų ir šia proga paruošė jums stulbinančią dovaną – pasirinkus vieną iš sanatorinio gydymo programų ir užsakius 4 nakvynes – penktąją padovanosime! O nakvynė tai ne tik apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje. Tai diena, kupina sveikatinimosi procedūrų, neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse, gardus maistas ir laisvalaikio pramogos. Nepramiegokite, rezervaciją galite atlikti tik birželio 1–7 dienomis, o atvykti iki birželio 30 dienos.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Lojaliems klientams dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas nei turite dabar!
Vėl ir vėl į sanatoriją sugrįžtantis klientas – geriausia paskata judėti į priekį, išlaikyti aukštą paslaugų ir aptarnavimo kokybę bei ieškoti naujų būdų tobulėjimui. Visą gegužės ir birželio mėnesį lojaliems mūsų klientams, įgijusiems sidabrinio, auksinio ar platininio lojalumo statusą, dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas! O aukščiausią – deimantinį – lojalumo statusą įgijusiems klientams dovanojame liukso klasės kambarį už dviviečio kambario kainą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau