Visą gegužės ir birželio mėnesį senjorams taikoma 50 Eur nuolaida! Visą gegužės ir birželio mėnesį senjorams taikoma 50 Eur nuolaida!

Visą gegužės ir birželio mėnesį senjorams taikoma 50 Eur nuolaida!

Birštonas Druskininkai
Sveikatos puoselėjimas buvo ir tebėra viena aktualiausių temų, apie kurią verta kalbėti vėl ir vėl. Deja, mūsų visuomenėje dėmesio sveikatai dar vis skiriama per mažai, o labiausiai ja rūpinamasi tik tada, kai susergama, arba ima ką nors skaudėti. Tačiau pagrindinis ir svarbiausias būdas, kurio imantis galime užkirsti kelią įvairių ligų ir negalavimų vystymuisi, tai dėmesys ir laikas, skirtas savo sveikatos gerinimui. Sanatorinis gydymas reikalingas ne tik tuomet, kai susergame, o būtent tam, kad nesusirgtume. Visą gegužės ir birželio mėnesį senjorams nuo 60 metų taikoma 50 Eur nuolaida. Atraskite sanatorinio gydymo naudą jau dabar!

Gamtos ir ramybės glėbyje jaukiai besisūpuojanti „Eglės sanatorija“ ragina jus pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata – sustiprėti lankantis gydomosiose procedūrose, aktyviai judėti ir kuo daugiau laiko praleisti gryname ore.

Atvykstant nuo gegužės 16 d. iki birželio 30 d. senjorui nuo 60 metų ir daugiau, pritaikysime 50 Eur nuolaidą nuo galutinės krepšelio sumos, pasirinkus vieną iš šių programų:

 

Sanatorinio gydymo kaina pasirinkus Economy komforto lygį – nuo 72 Eur asmeniui už parą

Sanatorijoje Druskininkuose mūsų svečiai gali rinktis vieną iš trijų komforto lygių: Economy, Standard arba Comfort. Birštone siūlomas tik vienas – aukščiausias – komforto lygis – Comfort.

Tačiau svarstydami, kurį komforto lygį Druskininkuose pasirinkti, atminkite, kad, nepaisant pasirinkto lygio, visiems klientams suteikiamos vienodos, aukščiausios kokybės sveikatinimo bei gydymo paslaugos.

Economy komforto lygis yra skirtas svečiams, mėgstantiems pasivaikščiojimus gryname ore. Šį lygį pasirinkę sanatorijos svečiai gydyklą, kurioje vyksta procedūros, Standard maitinimo salę, baseinų ir pirčių kompleksą bei mineralinio vandens biuvetę pasieks keliaudami išpuoselėtais lauko takeliais.

 

Užsakyti galite telefonu: +370 313 60 220, el. paštu: rezervacija@sanatorija.lt arba internetu

Svarbu! Nuolaida sumuojama su Lojalumo statuso nuolaidomis. Nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais. Šis pasiūlymas negalioja atvykstant su Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelialapiu.

 

Kitos naujienos

Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!
Savo sveikata rūpintis turime visus metus. Sveikatos specialistai rekomenduoja sanatorinį gydymą 2 kartus per metus. Mat laukti, kol sveikata ims šlubuoti ir tik tada imti ją gelbėti – visai netikslinga. Puoselėkite ją nuolat, jei norite be didelio vargo, laiko ir pastangų puikia sveikata džiaugtis ir ateityje. Užsitikrinkite geriausią kainą planuodami savo sveikatingumo atostogas iš anksto. Rezervuodami atvykimą į „Eglės sanatoriją“ prieš 3 mėnesius ar daugiau, garantuojame jums mažiausią kainą. Geriausia investicija – į savo sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuolaida sanatorinio gydymo programoms 60+ kortelės turėtojams
Kai aplanko noras ir poreikis sustiprinti savo sveikatą, jus džiaugsmingai pasitinka „Eglės sanatorija“, siūlydama visą puokštę gydomųjų procedūrų! Nuo šiol 60+ kortelės turėtojams visus metus sanatorinio gydymo programos kainuoja 10 % mažiau. Tad kviečiame pasinerti į gydomuosius šaltinius! Sanatorijoje susipina natūralūs gamtiniai veiksniai su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, masažu, kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir fizioterapija. Visa tai kartu leidžia „Eglės sanatorija“ vykdyti pagrindinę savo misiją: padėti žmonėms susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIEJI METAI šokio žingsneliu!
Jau visai netrukus peržengsime naujos pradžios slenkstį – šoksime į 2024 metus! „Eglės sanatorija“ kviečia atsisveikinti su praėjusiais ir pasitikti naujuosius metus diskotekoje – šokio žingsneliu. Sanatorijoje skambės geriausi visų laikų hitai – nuo 70-ųjų iki šių dienų! Diskoteką papildys ir muzikiniai pasirodymai – gerą nuotaiką jums dovanos dainininkė ANŽELA ir grupė LA FORZA su Renata Norvile, Neringa Nekrašiūte ir Gabriele Banevičiene-Gabi. Paskutinį metų vakarą sanatorijoje jūsų lauks neužmirštama šventė, šokti užvedanti muzika ir pakili nuotaika!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau