„Sėkmingiausio 2018 metų sveikatos turizmo paslaugų teikėjo“ apdovanojimas „Sėkmingiausio 2018 metų sveikatos turizmo paslaugų teikėjo“ apdovanojimas

„Sėkmingiausio 2018 metų sveikatos turizmo paslaugų teikėjo“ apdovanojimas

Birštonas Druskininkai
Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad apdovanojimuose „Eglės sanatorijai“ Birštone įteiktas garbingas titulas!

Septintą kartą vykstanti kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR per savo gyvavimo laiką tapo didžiausiu turizmo renginiu Baltijos šalyse. Parodos atidarymo kulminaciją vainikavo įteikti 2018 metų Turizmo sėkmingiausiųjų apdovanojimai.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad apdovanojimuose „Eglės sanatorijai“ Birštone įteiktas „Sėkmingiausio 2018 metų sveikatos turizmo paslaugų teikėjo“ apdovanojimas.

„Didžiulė garbė būti įvertintiems. Smagu, kad nuoširdus mūsų darbas nelieka nepastebėtas. Norime pasidalinti savo džiaugsmu kartu su Birštono kurortu, nes šio miesto augimas ir suklestėjimas reikšmingai prisidėjo prie „Eglės sanatorijos“ sėkmės“, – teigia „Eglės sanatorijos“ generalinis direktorius Artūras Salda.

Kitos naujienos

10 metų – 10 dovanų!
„Eglės sanatorija“ Comfort Druskininkuose kovo 14–balandžio 14 dienomis švenčia savo 10-ties metų jubiliejų! Visą mėnesį – kiekviena diena kaip šventė!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Kovas – moterų mėnuo, sutelkime dėmesį į savo ir savo artimųjų sveikatą
Nuolat girdime, kad sveikata – brangiausias mūsų turtas, kad privalome ja rūpintis, tausoti, saugoti save, kol rimtai nesunegalavome ir kol, regis, mažytė sveikatos problema netapo viską užgožiančia kasdienybe, kurios suvaldyti patiems jau nebepavyksta. Tačiau kiek gi iš mūsų galėtume nuoširdžiai atsakyti, kad ne tik suvokiame sveikatos tausojimo ir gerinimo svarbą, bet ir reguliariai ja rūpinamės, įsiklausome į savo kūno, proto, emocijų siunčiamus signalus, kurie tarsi rėkte rėkia, kad jau laikas sustoti, atsigręžti į save ir sutelkti dėmesį į savo sveikatą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Džiugus dešimtmetis: nuoširdaus darbo vaisiai
Drąsiai galima teigti, kad „Eglės sanatorija“ – įvairialypė, auganti ir kintanti. Nuo pat įsikūrimo pradžios Druskininkuose, dar 1972 metais, „Eglės sanatorija“ gerokai pasikeitė. 7-tajame dešimtmetyje, kiek toliau nuo miesto centro įkurta gydymo įstaiga, reabilitacijos centras, pritaikytas žmonių gydymui. Ar kas tada būtų pagalvojęs, kad dabar populiarumu garsėjanti ir jau 47-tuosius metus skaičiuojanti sanatorija, taps didžiausia ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Šiaurės Europoje?
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau