„Sėkmingiausio 2018 metų sveikatos turizmo paslaugų teikėjo“ apdovanojimas „Sėkmingiausio 2018 metų sveikatos turizmo paslaugų teikėjo“ apdovanojimas

„Sėkmingiausio 2018 metų sveikatos turizmo paslaugų teikėjo“ apdovanojimas

Birštonas Druskininkai
Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad apdovanojimuose „Eglės sanatorijai“ Birštone įteiktas garbingas titulas!

Septintą kartą vykstanti kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR per savo gyvavimo laiką tapo didžiausiu turizmo renginiu Baltijos šalyse. Parodos atidarymo kulminaciją vainikavo įteikti 2018 metų Turizmo sėkmingiausiųjų apdovanojimai.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad apdovanojimuose „Eglės sanatorijai“ Birštone įteiktas „Sėkmingiausio 2018 metų sveikatos turizmo paslaugų teikėjo“ apdovanojimas.

„Didžiulė garbė būti įvertintiems. Smagu, kad nuoširdus mūsų darbas nelieka nepastebėtas. Norime pasidalinti savo džiaugsmu kartu su Birštono kurortu, nes šio miesto augimas ir suklestėjimas reikšmingai prisidėjo prie „Eglės sanatorijos“ sėkmės“, – teigia „Eglės sanatorijos“ generalinis direktorius Artūras Salda.

Kitos naujienos

Drauge su Martynu Levickiu atkeliauja kompozitorių vasaros akademija – laukia daug įspūdingų renginių
„Composers+Summer Academy“ – tai tarptautinė kompozitorių ir akordeonistų akademija. Muzikus iš viso pasaulio buriantis projektas antrąsyk reziduos Druskininkuose, „Eglės sanatorijoje“. Atokiau nuo miesto šurmulio esanti sanatorijos erdvė dalyviams leidžia maksimaliai atitrūkti nuo kasdienybės ir visiškai atsiduoti kūrybai.
Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ kviečia tradiciškai sutikti Jonines drauge, o naktį pasinerti į „Baseinų nakties“ gaivą
Birželio 23-iąją laukia visų jau nuo seno pamėgta Joninių šventė. Sužinokite, ką įdomaus šią trumpiausią metų naktį jums paruošė „Eglės sanatorija“ Druskininkuose!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Ilgojo Joninių savaitgalio baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas
Informuojame, kad ilgojo savaitgalio metu birželio 21–24 dienomis keičiasi baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas
Druskininkai
Skaityti daugiau