Šeimos laisvalaikio galimybės „Eglės sanatorijoje“: dar daugiau pramogų kiekvienam Šeimos laisvalaikio galimybės „Eglės sanatorijoje“: dar daugiau pramogų kiekvienam

Šeimos laisvalaikio galimybės „Eglės sanatorijoje“: dar daugiau pramogų kiekvienam

Druskininkai
„Eglės sanatorijoje“ norima, kad atvykusiems svečiams praleistas laikas sietųsi ne tik su sveikatinimusi, bet ir turiningomis pramogomis, kurios padeda atsipalaiduoti ir dvasiškai, ir psichologiškai, formuoja džiugius šeimos ir draugų laisvalaikio prisiminimus, ugdo įvairius gebėjimus ir skiepija sveikos gyvensenos įpročius.

Kokybiškas poilsis su vaikais

Šeimos Kambarys (15 Of 19)

Poilsis su šeima neretai tampa tikru iššūkiu tėvams, kuriems atrodo, kad ilsėtis su vaikais nėra nei kaip, nei kada. Juk auginant mažuosius išdykėlius jiems reikia skirti daug dėmesio, rasti įdomios veiklos, tad neretai tėvai baiminasi, kad jų mažiesiems gali būti nuobodu, o kaip juos užimti neretai pritrūksta išmonės, ypač siekiant, kad vaikai daugiau laiko praleistų turiningai, o ne lindėdami išmaniuosiuose telefonuose.

Visi žinome, kad sudominti vaiką išties prasminga veikla – ne tokia lengva užduotis, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. „Eglės sanatorija“ atsižvelgdama į svečių atvykstančių su vaikais pageidavimus, Druskininkuose naujai įkūrė Šeimos laisvalaikio kambarį, skirtą kokybiškam visos šeimos laisvalaikio praleidimui. Čia mažieji sanatorijos svečiai galės pasijusti tikrais virtuvės šefais, namų šeimininkais arba galės tiesiog ramiai praleisti laiką skaitytojo kampelyje, žaidžiant ar šiltai bendraujant su namiškiais jaukioje aplinkoje. Kol tėveliai mėgaujasi procedūrų teikiamomis naudomis, jų mažieji laukiami vaikų žaidimų kambaryje, kuriame juos prižiūrės kvalifikuota auklė. Čia taip pat gausu įvairių žaislų ir stalo žaidimų, o norintiems ir pažaisti, ir aktyviai pajudėti siūlome XBOX žaidimus su „Kinect“ technologija.

 

Dar daugiau pramogų kiekvienam!

DS 0049

Be kita ko, „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose atnaujintas laisvalaikio kambarys su įrengtu stalo futbolu ir biliardu. Mėgstantiems aktyvų laisvalaikį siūlomas stalo tenisas, oro ritulys, skvošas – juos rasite skirtingose sanatorijos vietose.

Ieškantiems kitokio pobūdžio pramogų – kiekvieną savaitę organizuojamas nuotaikingas bingo žaidimas ir galvą pasukti verčianti viktorina, kurios metu galima laimėti prizus. Taip pat sanatorijoje nuolat vyksta koncertai, gyvos muzikos, kino vakarai, žinių pasisemti galite ir įvairių specialistų paskaitose. Mėgstate skaityti? Užsukite į „Eglės sanatorijoje“ esančią biblioteką, kurioje savo mėgstamo žanro knygų ras kiekvienas – čia daugiau nei 500 įvairių knygų lietuvių, anglų ir rusų kalbomis!

 

Tikime, kad „Eglės sanatorijoje“ nuveikti ką nors smagaus ir artimo sielai ras net patys išrankiausieji mūsų svečiai!

Kitos naujienos

Nepramiegokite – skelbiamas mažiausių kainų sezonas!
Progų pasirūpinti savo sveikata ieškoti tikrai nereikia, tačiau dabar yra palankiausias metas tai padaryti.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Atsipūskite po ūkio darbų!
Po sunkių ūkio darbų kviečiame atgauti jėgas „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“
Palydėti 2019 ir pasitikti Naujuosius 2020 metus kviečiame drauge su „Eglės sanatorija“, gražiausia muzika, nuotaikingais vakaro vedėjais, gardžiais patiekalais ir naujametiniais fejerverkais!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau