Su Šeimos kortele – visos sanatorinio gydymo programos kainuoja 10 % mažiau Su Šeimos kortele – visos sanatorinio gydymo programos kainuoja 10 % mažiau

Su Šeimos kortele – visos sanatorinio gydymo programos kainuoja 10 % mažiau

Birštonas Druskininkai
Jūsų ir visų šeimos narių – nuo mažiausių iki vyriausių – ištisus metus laukia kokybiškos ir sveikatos kupinos atostogos sanatorijoje. Sanatorija? Su vaikais? O taip! Dėmesys sveikatai ir rūpestis savo psichologine bei fizine sveikata yra reikalingas ir naudingas visų amžiaus grupių žmonėms: tiek vaikams, tiek suaugusiems, tiek senjorams. Kodėl? Nes kiekvienas žmogus yra unikalus ir jo organizmui, nepriklausomai nuo amžiaus, reikia atsikvėpti, kūnui – sustiprėti, mintims – atsipalaiduoti. Nuo šiol Šeimos kortelės turėtojams visos sanatorinio gydymo programos kainuos 10 % mažiau!

Turint Šeimos kortelę, 10 % nuolaida galioja apsistojus „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose arba Birštone su viena iš sanatorinio gydymo programų:

 

Sanatorinis gydymas ŠEIMA (Druskininkuose / Birštone)

Sanatorinis gydymas (Druskininkuose / Birštone)

Sanatorinis gydymas MAXI (Druskininkuose / Birštone)

Sanatorinis gydymas MINI (Druskininkuose / Birštone)

Sanatorinis gydymas po peršalimo ligų (Druskininkuose)

 

Daugiau informacijos apie Šeimos kortelę, skaitykite čia.

 

Svarbu! Atvykus į sanatoriją, pateikite Šeimos kortelę registratūroje. Nuolaida taikoma užsakymui, gyvenant kartu su Šeimos kortelės turėtoju viename kambaryje ir kituose Šeimos kortelės turėtojo vardu užsakytuose kambariuose šeimos nariams. Nuolaida sumuojama su Lojalumo statuso nuolaidomis. Nuolaida nesumuojama su kitomis sanatorijos nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais. 

Kitos naujienos

Senjorų dienos!
Kiekvieną paskutinį mėnesio antradienį atvykusiems senjorams nuo 60 metų dovanojame 50 Eur jų užsakymui. Tegul gera sveikata liejasi pro mineralinės vonios kraštus!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Šeimos sveikatingumo atostogos sanatorijoje!
Kai atėjus atostogoms moksleiviai užveria mokyklos duris – ateina laikas visos šeimos atostogoms! Gruodžio 22 d. – sausio 7 d. „Eglės sanatorija“ laukia tėvų, išsiilgusių turiningo laiko drauge su vaikais. Sveikatą gerinančios procedūros, neribotos maudynės baseinų ir pirčių komplekse, šėlionės vaikų žaidimų kambaryje, poilsis nuo buities darbų ir maisto ruošimo – taip skamba tobulos atostogos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!
Savo sveikata rūpintis turime visus metus. Sveikatos specialistai rekomenduoja sanatorinį gydymą 2 kartus per metus. Mat laukti, kol sveikata ims šlubuoti ir tik tada imti ją gelbėti – visai netikslinga. Puoselėkite ją nuolat, jei norite be didelio vargo, laiko ir pastangų puikia sveikata džiaugtis ir ateityje. Užsitikrinkite geriausią kainą planuodami savo sveikatingumo atostogas iš anksto. Rezervuodami atvykimą į „Eglės sanatoriją“ prieš 3 mėnesius ar daugiau, garantuojame jums mažiausią kainą. Geriausia investicija – į savo sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau