Šeimos atostogos! Šeimos atostogos!

Šeimos atostogos!

Birštonas Druskininkai
Nors vienos moksleivių atostogos vos spėjo praūžti, jau metas galvoti ir apie artėjančias. „Eglės sanatorijoje“ vasario 8–24 dienas skelbiame Šeimos atostogų laiku!

Šeimos atostogoms vaikams ruošiame specialias pramogas ir užsiėmimus kiekvieną dieną, vaikų meniu, taip pat mažiesiems sanatorijos svečiams dovanosime neribotus apsilankymus baseinų ir pirčių kompleksuose kasdien!
Kad dovanų nebūtų maža, Šeimos atostogų metu vaikučiams papildomai dovanosime vieną haloterapijos procedūrą bei vieną, tvirtam imunitetui palaikyti, itin naudinga – deguonies-vaistažolių arbatų kokteilį!

Tėveliai be jokio vargo galės mėgautis sanatorijoje teikiamomis procedūromis, o savo atžalas galės palikti pramogauti vaikų kambaryje, kur mažųjų laukia smagūs stalo ir kompiuteriniai žaidimai, o vaikučius nuolat prižiūri vaikų kambario auklėtoja.

 

Atostogos vaikams – poilsis visai šeimai!

 

Gydomosios programos Birštone.

Gydomosios programos Druskininkuose.

 

Vaikų atostogų metu rezervacijos paprastai atliekamos iš anksto, tad raginame paskubėti!

*Akcija galioja vaikams iki 16 m., gyvenantiems kartu su suaugusiais, atvykstančiais su sanatorinio gydymo programomis. Vaikai į baseinų ir pirčių kompleksus įleidžiami tik su suaugusiu asmeniu. Suaugęs asmuo gali lydėti iki dviejų vaikų.

Kitos naujienos

Baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas šventinėmis dienomis
Informacija apie pasikeitusį baseinų ir pirčių komplekso darbo laiką balandžio 19–26 dienomis.
Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ Druskininkuose pristato jungtinę dviejų kūrėjų parodą
Pavasariškai šilumai ir saulei vis dažniau užkariaujant Lietuvos padangę, „Eglės sanatorija“ Druskininkuose balandžio 18 d. pristato jungtinę dviejų, itin žymių dailininkų – Simono Gutausko ir Linos Beržanskytės Trembo – tapybos darbų parodą.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Druskininkuose – neeilinis savaitgalis ir POP muzikos karalienės koncertas „Eglės sanatorijoje“
Balandžio 19–22 d. ilgasis, šventinis savaitgalis Druskininkuose nusimato išties įdomus: Druskininkų miestas kviečia į Pavasario šventę, o šeštadienio vakare „Eglės sanatorijoje“ laukia įspūdingas, neeilinis POP muzikos karalienės koncertas!
Druskininkai
Skaityti daugiau