Sveikų šeimos atostogų receptas pagal „Eglės sanatoriją“ Sveikų šeimos atostogų receptas pagal „Eglės sanatoriją“

Sveikų šeimos atostogų receptas pagal „Eglės sanatoriją“

Birštonas Druskininkai
Jūs atsitraukiate nuo buities darbų, namų ruošos, maisto gaminimo. Sutelkiate dėmesį į buvimą kartu ir kiekvienam atskirai. Stiprinate fizinę, emocinę, psichologinę visų šeimos narių sveikatą. Mėgaujatės gydomosiomis procedūromis ir su meile ruoštu maistu: pusryčiais, pietumis, vakarienėmis ir užkandžių barais. Mirkstate baseinuose, masažuojatės povandeninėse srovėse, kaitinatės pirtyse – tiek, kiek geidžia širdis. Ir žvelgiat į tas šelmiškas ugneles vaikų akyse jiems dūkstant žaidimų kambaryje, dalyvaujant įvairiose edukacijose, rankdarbių pamokėlėse. Štai taip skamba tobulos šeimos atostogos, kai vaikai užveria mokyklos duris. „Eglės sanatorijoje“ ramybę ir savą atostogų stilių atras kiekvienas – nuo mažiausių iki vyriausių šeimos narių. Vasario 16–25 dienomis „Eglės sanatorija“ skelbia ŠEIMOS ATOSTOGAS!

 

Kodėl šeimos renkasi „Eglės sanatoriją“?

  • Vaikams iki 5 metų amžiaus apgyvendinimas ir maitinimas sanatorijoje nieko nekainuoja.
  • Sveikatinimo procedūros skiriamos ir suaugusiems, ir vaikams* nuo 5 metų.
  • Vasario 16–25 d. vyks papildomi užsiėmimai vaikams: kūrybinės dirbtuvės, rankdarbiai, kino filmai.
  • Vasario 16–25 d. Druskininkuose veiks 2 vaikų kambariai (Standard ir Comfort), Birštone, kaip įprastai, 1 vaikų kambarys (Comfort). Vaikų kambariuose vaikus nuo 3 metų prižiūrės auklėtoja. Čia vaikų laukia patys įvairiausi žaislai, žaidimai ir smagi kitų vaikų draugija!
  • Švediškas stalas – visos šeimos skoniams! Čia be pusryčių, pietų ir vakarienės laukia ir priešpiečių bei pavakarių užkandžių barai. Visuose maitinimuose apsilankymai neriboti! Tai ypač patogu keliaujant su vaikais.
  • Gėlo ir mineralinio vandens baseinuose apsilankymai – neriboti.
  • Lauke įrengta vaikų žaidimų aikštelė.

 

ŠEIMOS KORTELĖS turėtojams (šeimoms, auginančioms 3 ir daugiau vaikų) – visos sanatorinio gydymo programos kainuoja 10 % mažiau! Daugiau informacijos rasite čia.

 

Savo šeimos atostogoms ir sveikatos stiprinimui rinkitės „Eglės sanatoriją“!

Čia – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

 

PROGRAMOS BIRŠTONE

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

 

* Svarbu! Procedūros skiriamos vaikams, kai tėvai pasirenka vieną iš šių programų: Sanatorinis gydymas ŠEIMA, Sanatorinis gydymas, Sanatorinis gydymas MAXI, Sanatorinis gydymas MINI, Gydomoji programa PLIUS, Gydomoji programa LENGVUMAS. Procedūras vaikams, kurios įeina į pasirinktą programą, rasite čia.

Kitos naujienos

Sanatorijoje – aukščiausi Europos kokybės standartai
Atnaujinome „EuropeSpa med“ sertifikatą! „EuropeSpa“ yra oficiali ESPA kokybės vertinimo sistema, kuri yra žinoma kaip viena griežčiausių Europos sveikatingumo srityje. Pirmą kartą sertifikatą gavome dar 2019 m., jo atnaujinimas vyksta kas 3 metus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
SPECIALUS PASIŪLYMAS! Trečia nakvynė – pusė kainos
Pavasari, kur Tu? Mes jau Tavęs pasiilgome! Pasiilgome švelnaus gamtos prisilietimo, saulės, šilumos, paukščių čiulbėjimo, ilgų pasivaikščiojimų ir šviesių dienų. „Eglės sanatorija“ kviečia nuo vasario 25 iki kovo 27 dienos atvykti su trijų naktų Gydomąja programa SVEIKADIENIAI | PAVASARIS ir drauge pasitikti bundančią gamtą – UŽ TREČIĄ NAKVYNĘ MOKĖSITE PUSĘ KAINOS. Savo šiluma jus apgaubs gydomasis durpinis purvas ir natūralūs mineraliniai vandenys, iš žiemos miego prikels gydomosios mankštos, stingulį panaikins – gydomieji masažai, o sudirgusias mintis – atpalaiduojančios relaksacijos procedūros. Čia pajusite, kaip sugrįžta pakili nuotaika ir kūną užlieja pozityvios energijos banga, nuskalaujanti žiemos tamsumą ir lydinti į šviesų, aktyvų ir džiaugsmingą pavasario glėbį!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Senjorų dienos!
Kiekvieną paskutinį mėnesio antradienį atvykusiems senjorams nuo 60 metų dovanojame 50 Eur jų užsakymui. Tegul gera sveikata liejasi pro mineralinės vonios kraštus!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau