Akcinės bendrovės „Eglės“ sanatorijos pranešimas Akcinės bendrovės „Eglės“ sanatorijos pranešimas

Akcinės bendrovės „Eglės“ sanatorijos pranešimas

Birštonas Druskininkai
Pranešimas apie parengtas reorganizavimo sąlygas ir būsimą reorganizavimą.

Akcinė bendrovė „Eglės“ sanatorija (juridinio asmens kodas 152038626, buveinė registruota adresu: Eglės g. 1, Druskininkai, Lietuvos Respublika, toliau – Bendrovė) informuoja, kad yra parengtos Bendrovės atskyrimo sąlygos, kurių pagrindu nuo Bendrovės bus atskirta dalis turto, nuosavybės ir įsipareigojimų, ir jų pagrindu bus sukuriama nauja tos pačios teisinės formos bendrovė – AB „Druskininkų šaltinis“, kuri bus registruota adresu: Eglės g. 1, Druskininkai, Lietuvos Respublika.

Bendrovė yra atskyrime dalyvaujanti bendrovė, kuri tęs veiklą po atskyrimo. Bendrovės turtas, nuosavybė ir įsipareigojimai atskyrimo sąlygose ir perdavimo – priėmimo akte (-uose) nurodyta apimtimi pereis naujai po atskyrimo veiksiančiai bendrovei AB „Druskininkų šaltinis“, o atitinkamai Bendrovės turtas, nuosavybė ir įsipareigojimai, kurie bus perduodami pagal atskyrimo sąlygas ir perdavimo-priėmimo aktą (-us), bus įtraukiami į naujos bendrovės AB „Druskininkų šaltinis“ buhalterinę apskaitą nuo perdavimo-priėmimo akto (-ų) su nauja bendrove sudarymo momento, kaip jis apibrėžiamas atskyrimo sąlygose, jeigu imperatyvios Lietuvos Respublikos teisės aktų normos, atskyrimo sąlygos ar perdavimo-priėmimo aktas (-ai) nenumato kitaip.

Su parengtomis atskyrimo sąlygomis ir kitais Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymo 65 str. 2 d. nurodytais dokumentais iki naujos bendrovės AB „Druskininkų šaltinis“ įregistravimo Juridinių asmenų registre momento galima susipažinti Bendrovės administracijoje registruotos buveinės adresu: Eglės g. 1, Druskininkai, Lietuvos Respublika, darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val.

 

Naujienos publikavimo data: 2021 07 12

Kitos naujienos

Nauja paveikslų paroda stiklinėje galerijoje
Stiklinėje galerijoje Druskininkuose eksponuojama menininko Deivido Sinkevičiaus paveikslų paroda. Kviečiame užsukti!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuo sausio 17 d. iki kovo 1 d. bus atnaujinami persirengimo kambariai baseinų ir pirčių komplekse Comfort
Informuojame, kad baseinų ir pirčių komplekse Comfort Druskininkuose nuo sausio 17 d. iki kovo 1 d. (imtinai) vyks remonto darbai – bus atnaujinami persirengimo kambariai. Sanatorijoje negyvenantiems svečiams nebus teikiama baseinų ir pirčių komplekso paslauga, tad kviečiame apsilankyti baseinų ir pirčių komplekse, esančiame Standard. Šis apribojimas netaikomas sanatorijoje gyvenantiems svečiams. Atsiprašome už galimus nepatogumus ir dėkojame už jūsų supratingumą!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuo šiol atsiskaityti sveikatos draudimo kortele „Eglės sanatorijoje“ dar paprasčiau
„Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone kviečia rūpintis savo sveikata, o išlaidas už paslaugas padengti sveikatos draudimo kortele. Nuo šiol tai padaryti – dar paprasčiau.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau