Rytą pradėk aktyviai! Rytą pradėk aktyviai!

Rytą pradėk aktyviai!

Druskininkai
Druskininkiečius ir miesto svečius nuo kovo 18 d. kviečiame rytais nubusti ir dieną sutikti žvaliems bei energingiems! Atvykite pasimėgauti „Eglės sanatorijos“ baseinų ir pirčių kompleksu!

Kiekvieną rytą turite galimybę apsilankyti gydyklos arba Comfort („Eglė+“) baseinų ir pirčių komplekse, kasryt čia jūsų laukia 2 pirtys, sūkurinės vonios ir, žinoma, didysis plaukimo baseinas (ilgis 22 m, plotis 8 m, gylis 1,40 m)!

Apsilankymo kaina 4 Eur.

I–V
6.30–9.30
VI–VII
6.30–10.00

Kitos naujienos

Pristatoma Vilmos Vasiliauskaitės meno darbų paroda „Ant pirštų galiukų…“
Su gegužės spinduliais ir vis labiau šylančiu pavasario oru, į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose atkeliavo žymios lietuvių dailininkės, druskininkietės – Vilmos Vasiliauskaitės darbų paroda.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Birželis – geriausias laikas visos šeimos atostogoms!
Pirmąjį vasaros mėnesį, kai atostogos jau ranka pasiekiamos, o vaikams vis sunkiau išsėdėti mokyklos suole, „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone startuoja ŠEIMOS ATOSTOGŲ LAIKAS, kurio metu jūsų vaikų laukia dovanos ir pramogos!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Birželio 4 d. nedirbs „Eglės sanatorijos“ baseinų ir pirčių kompleksas Druskininkuose
Mieli „Eglės sanatorijos“ svečiai, pranešame, kad birželio 4 dieną visame Druskininkų mieste vyks šilumos tinklų profilaktiniai darbai, todėl nebus teikiamas karštas vanduo. „Eglės sanatorijos“ baseinų ir pirčių kompleksas birželio 4 nedirbs. Atsiprašome už nepatogumus.
Druskininkai
Skaityti daugiau