Выберите свой уровень комфорта
INSTAGRAM #eglessanatorija

Vieta, kur norisi sugrįžti

"Rinkomės sanatorija 2-jų nakvynių sveikatinimo paketą Comfort tipo. Puikiai pailsėjome, labai patiko maitinimas, malonus aptarnavimas. Mielai grįšime dar kartą. Nuoširdžiai dėkojame Eglės sanatorijos kolektyvui!" - dalinasi projekto dalyvių klientai!

Džiaugiamės, kad į klientus orientuotų prekinių ženklų klientai pastebi puikų aptarnavimą bei apsilankyti nori vėl ir vėl.

#pagirkimeaptarnavima #statistics #marketresearch #customer #customerservice #customerexperience #customerreview #customerreviews #client #clientlove #customersatisfaction #clientreview #projects #service #aptarnavimas #aptarnavimaslietuvoje #ačiū #retail#klientas #klientai #learning #grow #growyourown #business #shop #eshop #clientreview #sanatorija #spa #health #eglessanatorija
...

Sanatorijoje mokome, kad procedūrose privalu pajusti savo buvimą čia ir dabar. Mūsų protas itin galingas – jis gali ir susargdinti, ir padėti pasveikti. 🧠 Tad privalu išmokti jį sąmoningai kontroliuoti, mokėti atsipalaiduoti ir įjungti sveikimo mechanizmus.

„Eglės sanatorijoje“ vadovaujamasi holistiniu požiūriu, kuris teigia, kad esant negalavimui serga ne tik kuri nors atskira organizmo dalis, o visas kūnas. Kitaip tariant, mūsų kūnas yra nedaloma visuma, todėl gydyti tik simptomus, pasireiškusius konkrečioje vietoje, yra klaidinga. ❎

Žmogaus kūnas, protas, elgesys, jausmai ir emocijos yra viena nuo kitos neatsiejamos dalys.💚
...

KONKURSAS! Pirmasis metų mėnuo pamažu ridenasi į pabaigą.⏳ Laikas trumpam stabtelėti ir pagalvoti...

KONKURSO KLAUSIMAS. Kokius tikslus sau išsikėlėte 2024 metams? Kaip jums sekasi? Ar jau pavyko pajudėti jų link? 🤓 Rašykite komentaruose.

DOVANA. Net trims iš jūsų padovanosime 2024 metų darbo knygą ir sieninį kalendorių. Jūsų planams ir svajonėms! Abu juos puošia kasmetinio sanatorijoje vykstančio Tarptautinio plenero metu sukurti menininkų paveikslai. 🎨

Kaip tesėti sau duotus pažadus patariame ir mes 👉 https://sanatorija.lt/pazadai-sau-kaip-juos-isteseti/

Konkursas vyks iki sausio 26 d., laimėtojai bus renkami burtų keliu ir paskelbti komentarų skiltyje.✨

MENAS GYVENTI SVEIKAI!💚
...

Ar žinojote, kad jūsų privatus sveikatos draudimas gali apmokėti net iki 100 % gydomųjų procedūrų ir iki 60 % gydomųjų programų kainos – Druskininkuose, Birštone ir Dienos centre Vilniuje?!🌟

Turėdami privatų sveikatos draudimą, jūs galite rinktis iš įvairių gydomųjų programų ir sveikatinimo procedūrų: nuo tradicinių purvo ir mineralinio vandens iki inovatyvių fizioterapijos, kineziterapijos ar gydomojo masažo procedūrų.💆

🔎„Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone už čia teikiamas paslaugas galima atsiskaityti turint: „Gjensidige“, „Seesam“, „Compensa Life“, „BTA“ arba „ERGO“ sveikatos draudimą.

🔎 O mūsų Dienos centre Vilniuje už sveikatinimo paslaugas galite atsiskaityti, jei turite: „Gjensidige“, „Compensa Life“, „BTA“ ar „ERGO“ sveikatos draudimą.

Daugiau informacijos 👉 https://sanatorija.lt/uz-paslaugas-atsiskaitykite-sveikatos-draudimo-kortele/

📞+370 313 60 220
...

PRADĖKITE METUS SVEIKIAU! 🌟 Norime tikėti, kad naujieji metai mums atneš teigiamų pokyčių gyvenime. Viliamės būti sėkmingesni, sveikesni, pasiekti užsibrėžtus tikslus. Rūpestis savo sveikata – vienas iš jų. Tačiau tai turėtų būti ne tik sveikesnė mityba ar didesnis fizinis aktyvumas, bet ir bendras mūsų požiūris į sveikatą.

Atminkite, kad sveikata – tai kelionė, o ne galutinis tikslas. Tai yra nuolatinis dialogas su savo kūnu ir protu. Čia svarbiausias sąmoningumas ir geranoriškumas sau. Tad pradėkite šiuos metus su įsipareigojimu gerbti bei rūpintis savimi.💚

„Eglės sanatorija“ kviečia atvykti su specialia Gydomąja programa SVEIKADIENIAI | ŽIEMA. Neskubėkite ir atvykite sekmadienį iš vakaro – pirmoji nakvynė, vakarienė, apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse JUMS NIEKO NEKAINUOS. O pirmadienio rytą pradėsite savo sveikatingumo kelionę. 😍

Sėkmės!

Daugiau informacijos ir rezervacija 👉 https://sanatorija.lt/pradekite-metus-sveikiau/
📞+370 313 60220
...

Ar kada pagalvojote, kad streso ir nerimo eliminavimas iš jūsų gyvenimo eina koja kojon su fiziniu aktyvumu ir kokybišku miegu? Kitaip tariant – jums daug lengviau pavyks atsikratyti įtampos, jei į savo kasdienį gyvenimą įtrauksite fizinę veiklą, daug geriau miegosite – jei sumažinsite streso daromą neigiamą įtaką jūsų sveikatai; jei gerai išsimiegosite, turėsite jėgų ir noro užsiimti fizine veikla, o jei gerai išsikrausite fiziškai – puikiai išsimiegosite.

Viskas tarpusavyje yra susiję – atraskite balansą ir mėgaukitės puikia savijauta!💚 #lietuva #druskininkai #birstonas #eglessanatorija #sanatorija #sveikata #judejimas #miegas
...

Наша история
 • Oснован санаторий «Eglės sanatorija» в Друскининкай
  В 1972 г. основан санаторий «Eglės sanatorija» в Друскининкай.
 • Hовые корпусы
  В 1986 г. новые корпусы «Žilvinas» и административного здания (чуть позже — и второй корпус «Žilvinas») позволили принимать еще больше посетителей.
 • Реконструкция бювета
  В 1993 г. еще больший наплыв посетителей в санаторий «Eglės sanatorija» в Друскининикай был связан с началом реконструкции бювета минеральной воды, которой санаторий славится не только в Литве.
 • Реструктуризация
  В 1995 г. государственный санаторий был реорганизован в АО «Eglės sanatorija».
 • Pеновации
  Летом 2003–2006 г., чтобы соответствовать потребностям клиентов и предоставить им еще больше комфорта, санаторий «Eglės sanatorija» запустил марафон реноваций. В первую очередь была начата реновация жилого корпуса «Eglė 1С». Затем были отремонтированы и жилые корпусы «Eglė 1А» и «Eglė 1В», а также корпус «Eglė 2».
 • Eglė+
  В 2009 г. санаторий «Eglės sanatorija» расширился, был открыт новый корпус «Eglė+» в Друскининкай, где под одной крышей разместились жилые номера, лечебница, столовая и помещения для досуга.  
 • «Eglės sanatorija» в Бирштонасе
  В 2013 г. реализован еще один чрезвычайно важный проект – санаторий «Eglės sanatorija» в Бирштонасе.
 • Pасширение
  В июне 2014 г. открыт второй четырехэтажный корпус A в бирштонском санатории «Eglės sanatorija». В нем оборудована регистратура, кафе, просторная столовая, зал для кинезитерапии, тренажерный зал и др. На протяжении всей своей истории санаторий стремительно развивался, росло количество проводимых процедур и оказываемых услуг.
 • Еще больше модернизаций
  Весной 2018 г. была проведена реновация корпуса А в друскининкайском санатории «Eglės sanatorija», обновлены корпусы В и С, построена стеклянная галерея, соединяющая корпусы A, B, C с бюветом и лечебницей. Гостям санатория в Друскининкай предоставлена возможность выбора одного из трех уровней комфорта: Economy, Standard или Comfort.
  Прочитайте больше
 • Egles sanatorija gavo Europespa Med
  Сертификат «EuropeSpa»
  «EuropeSpa» является официальной системой оценки качества ESPA, и именно система сертификации «ЕuropeSpa» известна как одна из самых строгих в области оздоровления в Европе.
  Прочитайте больше