Procedūrų abonementai: daugiau perki – sutaupai! Procedūrų abonementai: daugiau perki – sutaupai!

Procedūrų abonementai: daugiau perki – sutaupai!

Birštonas Druskininkai
Gydomosios procedūros efektyviausiai veikia tada, kai atliekama procedūrų serija. Kviečiame įsigyti 6 skirtingų procedūrų abonementus penkiems arba dešimčiai kartų. Įsigydami abonementą ne tik mokėsite mažiau nei pirkdami procedūras atskirai po vieną, bet ir pasieksite geresnių rezultatų stiprindami savo sveikatą. Procedūrų abonementus galite įsigyti tik procedūroms, kurias atliekame „Eglės sanatorijos“ Dienos centre Vilniuje.

 

Gydomasis masažas (30 min.) 170 Eur 340 Eur
Smūginės bangos terapija celiulitui „ShockMaster“ aparatu (15 min.) 125 Eur 250 Eur
Limfodrenažinis masažas „LymphaMat“ aparatu (20 min.) 85 Eur 170 Eur
Funkcinė magnetinė stimuliacija „Tesla Stym“ aparatu 75 Eur 150 Eur
Funkcinė magnetinė stimuliacija dubens dugnui ir nugarai „Chair FMS For pelvic & Back area“ 75 Eur 150 Eur
Masažas „Aquatizer QZ-40“ aparatu 85 Eur 170 Eur

 

Pirmoji kaina nurodyta už 5 procedūrų abonementą. Antroji kaina už 10 procedūrų abonementą.

Įsigytą procedūrų abonementą reikia išnaudoti per 6 mėn. 

 

Gydomasis masažas – viena labiausiai vertinamų procedūrų. Mūsų specialistų tikslas – ne paglostyti jus, o iš esmės užčiuopti jūsų kūne slypinčias problemas – įsitempusius taškus, kuriuos reikia atpalaiduoti. Tai gydymo ir susirgimų profilaktikos metodas, kai masažuotojo rankomis atliekami įvairūs masažo veiksmai skirtingiems kūno paviršiams. Laisvumo pojūtis, užliejantis kūną, kalba pats už save.

Smūginės bangos terapija celiulitui „SchockMaster500“ aparatu – tai ypač efektyvus būdas kovoti su nepageidaujamais celiulito požymiais. Smūginių bangų terapija „SchockMaster500“ aparatu taikoma saugiam ir neskausmingam celiulito gydymui, strijų šalinimui, lieknėjimui, kūno odos stangrinimui ir efektyviam poodinių riebalų šalinimui. Procedūros metu taip pat gerėja medžiagų apykaita ir kraujotaka. Visa tai kartu jums padės tobulinti kūno linijas, užtikrins geresnę savijautą ir pasitikėjimą savimi!

Limfodrenažinis masažas „LymphaMat“ aparatu – tai maloni, efektyvi ir patikima priemonė, suteikianti nevaržomą laisvės pojūtį. Pagrindinis šios procedūros tikslas – suspausti taškus tam tikrose kūno vietose ir taip suaktyvinti kraujotaką. Limfodrenažas sukuria ritmiško, švelnaus ir banguojančio masažo pojūtį. Taip pat padeda malšinti raumenų skausmą, slopina kojose jaučiamą nuovargį, sunkumą, gerina kraujotaką, tinka kovojant su celiulitu, siekiant susigrąžinti jėgas po įvairių traumų.

Funkcinė magnetinė stimuliacija „Tesla Stym“ aparatu – tai išskirtinė fizioterapijos procedūra, kurios metu yra slopinami uždegimai, mažinamas skausmas, stiprinami gilieji raumenys, skatinamas pažeistų audinių atsinaujinimas, aktyvinamas imunitetas.

Funkcinė magnetinė stimuliacija dubens dugnui ir nugarai „Chair FMS For pelvic & Back area“ – tai itin veiksminga procedūra, skirta įvairios kilmės šlapimo ir išmatų nelaikymo gydymui, greitam dubens dugno bei kitų raumenų grupių funkcijos atstatymui. Procedūra tinkama regeneracijai po gimdymo, reabilitacijai po tarpvietės chirurginės operacijos, esant lėtiniam prostatos uždegimui, erekcijos disfunkcijai. Procedūros metu per išorinius daviklius skleidžiamas impulsinis magnetinis laukas stimuliuoja dubens dugno ar kitos srities raumenis ir skatina jų susitraukimą.

Masažas „Aquatizer QZ-40“ aparatu – tai masažo lova, kuri yra užpildyta šiltu vandeniu ir atlieka viso kūno arba atskirų kūno dalių masažą. Procedūros metu kūnas tiesiogiai nekontaktuoja su vandeniu, jį masažuoja vandens srovės, sukuriamas plūduriavimo ant vandens pojūtis. Procedūra padeda atsipalaiduoti, mažinti raumenų įtampą, gerinti kraujotaką ir skatinti medžiagų apykaitą.

 

DIENOS CENTRAS VILNIUJE 

 

Daugiau informacijos ir rezervacija:

Dienos centro darbo laikas: I–IV 8:00–20:00, V 8:00–19:00, VI 9:00–14:00

Kitos naujienos

Po praktikos kineziterapeutai sėkmingai tęsia karjerą
Kineziterapijos studentė Lina 1989 m. į „Eglės sanatoriją“ atėjo atlikti praktiką. Po jos atsisveikindama, pasakė, kad tikrai sugrįš. Ir sugrįžo labai greitai. Šiuo metu vyr. kineziterapeutė Lina Žukauskienė jau 34 m. yra vienas ryškiausių „Eglės sanatorijos“ šviesulių − kupina energijos ir pozityvumo veda savo kineziterapeutų komandą į priekį, nenustygsta vietoje, tobulėja ir augina naujas kineziterapijos žvaigždes.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Spalio 27 d. – lapkričio 5 d. šeimos atostogų metas!
Kai atėjus atostogoms moksleiviai užveria mokyklos duris – ateina laikas visos šeimos atostogoms! Spalio 27 d. – lapkričio 5 d. „Eglės sanatorija“ laukia tėvų, išsiilgusių turiningo laiko drauge su vaikais. Sveikatą gerinančios procedūros, neribotos maudynės baseinų ir pirčių komplekse, šėlionės vaikų žaidimų kambaryje, poilsis nuo buities darbų ir maisto ruošimo – taip skamba tobulos atostogos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Stiprinkite sveikatą – SPECIALUS PASIŪLYMAS SENJORAMS!
Profesionalūs gydytojai, asmeninis dėmesys jums ir jūsų sveikatai – tai tarsi „Eglės sanatorijos“ vizitinė kortelė. Sanatorijoje jūsų laukia efektyvios gydomosios procedūros, tiesiai iš žemės gelmių atkeliavęs mineralinis vanduo, Lietuvoje kasamas ir gydymui naudojamas natūralus durpinis purvas, šviežias maistas, jauki aplinka. „Eglės sanatorija“ kviečia atrasti sanatorinio gydymo naudą ir sustiprinti savo sveikatą jau dabar! Rugsėjo 10–30 d. senjorų laukia specialus pasiūlymas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau