Procedūros naujiena – gilus atsipalaidavimas su „Alpha-stim“ Procedūros naujiena – gilus atsipalaidavimas su „Alpha-stim“

Procedūros naujiena – gilus atsipalaidavimas su „Alpha-stim“

Druskininkai
Miego sutrikimai, įtampa, padidėjęs nervingumas ir nuolat lydintis nuovargis... Pažįstama?

Nauja procedūra – audiovizualinė relaksacija su „Alpha-stim“ – kliniškai patvirtintas medicinos prietaisas, naudojamas galvos smegenų elektroterapinei stimuliacijai. Procedūros metu per ausų gnybtų elektrodus į smegenis yra perduodama unikali ir patentuota ypatingos konfigūracijos mikrosrovė, kuri skatina alfa ir slopina delta bangas galvos smegenyse, mažina nerimo, nemigos ir depresijos simptomus. Tai leidžia ląstelėms grįžti prie natūralios funkcionavimo būsenos. „Alpha-Stim“ suteikia ilgalaikį efektą be neigiamo poveikio rizikos, tolerancijos ir priklausomybės, būdingos vaistams.

Kitos naujienos

Pristatyta LTeam olimpinės rinktinės sportininkų nuotraukų galerija
Ant „Eglės sanatorijos“ sienų Druskininkuose nugulė nauja puošmena – LTeam olimpinės rinktinės sportininkų nuotraukų galerija.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Garbingas apdovanojimas „Eglės sanatorijai“
Vasario 7-ąją Druskininkuose vyko jau du dešimtmečius organizuojama, tradicija tapusi „Padėkos šventė Druskininkai 2019“.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Laikas šeimos atostogoms!
Daug dėmesio skiriame šeimoms, atvykstančioms su vaikais, tad, kai vaikai džiaugiasi vasario 14–23 d. atostogomis mokykloje – poilsis laukia visos šeimos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau