Procedūros naujiena – gilus atsipalaidavimas su „Alpha-stim“ Procedūros naujiena – gilus atsipalaidavimas su „Alpha-stim“

Procedūros naujiena – gilus atsipalaidavimas su „Alpha-stim“

Druskininkai
Miego sutrikimai, įtampa, padidėjęs nervingumas ir nuolat lydintis nuovargis... Pažįstama?

Nauja procedūra – audiovizualinė relaksacija su „Alpha-stim“ – kliniškai patvirtintas medicinos prietaisas, naudojamas galvos smegenų elektroterapinei stimuliacijai. Procedūros metu per ausų gnybtų elektrodus į smegenis yra perduodama unikali ir patentuota ypatingos konfigūracijos mikrosrovė, kuri skatina alfa ir slopina delta bangas galvos smegenyse, mažina nerimo, nemigos ir depresijos simptomus. Tai leidžia ląstelėms grįžti prie natūralios funkcionavimo būsenos. „Alpha-Stim“ suteikia ilgalaikį efektą be neigiamo poveikio rizikos, tolerancijos ir priklausomybės, būdingos vaistams.

Kitos naujienos

Pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas
Karantino laikotarpiu Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ paslaugų neteikia, todėl pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Šiuo metu „Eglės sanatorija“ paslaugų neteikia
Vadovaujantis LR Vyriausybės nutarimu, karantino laikotarpiu Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ paslaugų neteikia.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
INFORMACIJA dėl užsakymų centro darbo laiko
Karantino šalyje laikotarpiu užsakymų centras, kuris teikia informaciją apie jūsų rezervacijas „Eglės sanatorijoje”, dirba TIK darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 (pietų pertrauka 12:00–13:00). Informacija telefonu: +370 313 60220 arba el. paštu: druskininkai@sanatorija.lt, birstonas@sanatorija.lt. Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos, prašome jūsų kantrybės ir dėkojame už supratingumą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau