Pristatoma Vilmos Vasiliauskaitės meno darbų paroda „Ant pirštų galiukų…“ Pristatoma Vilmos Vasiliauskaitės meno darbų paroda „Ant pirštų galiukų…“

Pristatoma Vilmos Vasiliauskaitės meno darbų paroda „Ant pirštų galiukų…“

Druskininkai
Su gegužės spinduliais ir vis labiau šylančiu pavasario oru, į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose atkeliavo žymios lietuvių dailininkės, druskininkietės – Vilmos Vasiliauskaitės darbų paroda.

Tapytoja gimė 1972 m. Druskininkuose, net 14 metų mokėsi vaizduojamosios ir taikomosios dailės: Druskininkų dailės mokykloje, Šiaulių universitete, Dailės fakultete ir tapybos magistrantūroje. Per visą savo kūrybos laikotarpį, V. Vasiliauskaitė surengė apie 30 personalinių, virš 40 grupinių parodų, dalyvavo daugiau nei 10 tarptautinių plenerų. Šiuo metu autorė dirba interjero dekoratore, mokytoja, nuolat tapo ir toliau rengia personalines parodas, dalyvauja grupinėse parodose. Meno kūrėja nuo mažens žinojo, kad bus dailininkė. Jos darbai – neįtikėtinai skirtingi, įvairios stilistikos ir kolorito. Daug autorės paveikslų iškeliavo į privačias kolekcijas Lietuvoje ir užsienyje (Izraelyje, Vengrijoje, Austrijoje, Norvegijoje, Rusijoje). V. Vasiliauskaitė savo parodą komentuoja taip: „Aš turbūt labai nemadinga: nieko nelaužau, neprotestuoju, nešokiruoju. Mano parodoje nebus aštrių kampų. Žiūrovas gali drąsiai užeiti nebijodamas susižeisti sielą…“ Autorės tapyba tai ne politinė arena, o menininko dvasios išraiška, kuri atspindi ne tik kūrėjo sielą, bet ir visą supantį pasaulį.

V. Vasiliauskaitės kūryba galite pasigerėti „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose, stiklinėje galerijoje, iki pat birželio 17 d.

Kitos naujienos

Dovana lojaliems klientams!
Sveikata – vertingiausias mūsų turtas! Iki pat liepos 30 d. turite galimybę pasinaudoti specialiu, tik lojaliems klientams skirtu, pasiūlymu – didesnėmis nuolaidomis ir dovanomis.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Vasarą pasitinkame su gausiomis dovanomis savo klientams!
Puiki jūsų sveikata – mūsų siekiamybė. Su nekantrumu laukiame akimirkos, kai galėsime jus pradžiuginti pamėgtomis procedūromis: mineralinio vandens voniomis, purvo aplikacijomis, gydomaisiais masažais... Ar pasiilgote „Eglės sanatorijos“ sveikatinimo malonumų?
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas
Karantino laikotarpiu Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ paslaugų neteikia, todėl pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau