Pristatoma Vilmos Vasiliauskaitės meno darbų paroda „Ant pirštų galiukų…“ Pristatoma Vilmos Vasiliauskaitės meno darbų paroda „Ant pirštų galiukų…“

Pristatoma Vilmos Vasiliauskaitės meno darbų paroda „Ant pirštų galiukų…“

Druskininkai
Su gegužės spinduliais ir vis labiau šylančiu pavasario oru, į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose atkeliavo žymios lietuvių dailininkės, druskininkietės – Vilmos Vasiliauskaitės darbų paroda.

Tapytoja gimė 1972 m. Druskininkuose, net 14 metų mokėsi vaizduojamosios ir taikomosios dailės: Druskininkų dailės mokykloje, Šiaulių universitete, Dailės fakultete ir tapybos magistrantūroje. Per visą savo kūrybos laikotarpį, V. Vasiliauskaitė surengė apie 30 personalinių, virš 40 grupinių parodų, dalyvavo daugiau nei 10 tarptautinių plenerų. Šiuo metu autorė dirba interjero dekoratore, mokytoja, nuolat tapo ir toliau rengia personalines parodas, dalyvauja grupinėse parodose. Meno kūrėja nuo mažens žinojo, kad bus dailininkė. Jos darbai – neįtikėtinai skirtingi, įvairios stilistikos ir kolorito. Daug autorės paveikslų iškeliavo į privačias kolekcijas Lietuvoje ir užsienyje (Izraelyje, Vengrijoje, Austrijoje, Norvegijoje, Rusijoje). V. Vasiliauskaitė savo parodą komentuoja taip: „Aš turbūt labai nemadinga: nieko nelaužau, neprotestuoju, nešokiruoju. Mano parodoje nebus aštrių kampų. Žiūrovas gali drąsiai užeiti nebijodamas susižeisti sielą…“ Autorės tapyba tai ne politinė arena, o menininko dvasios išraiška, kuri atspindi ne tik kūrėjo sielą, bet ir visą supantį pasaulį.

V. Vasiliauskaitės kūryba galite pasigerėti „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose, stiklinėje galerijoje, iki pat birželio 17 d.

Kitos naujienos

Birželis – geriausias laikas visos šeimos atostogoms!
Pirmąjį vasaros mėnesį, kai atostogos jau ranka pasiekiamos, o vaikams vis sunkiau išsėdėti mokyklos suole, „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone startuoja ŠEIMOS ATOSTOGŲ LAIKAS, kurio metu jūsų vaikų laukia dovanos ir pramogos!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Birželio 4 d. nedirbs „Eglės sanatorijos“ baseinų ir pirčių kompleksas Druskininkuose
Mieli „Eglės sanatorijos“ svečiai, pranešame, kad birželio 4 dieną visame Druskininkų mieste vyks šilumos tinklų profilaktiniai darbai, todėl nebus teikiamas karštas vanduo. „Eglės sanatorijos“ baseinų ir pirčių kompleksas birželio 4 nedirbs. Atsiprašome už nepatogumus.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Gegužės mėnesį „Eglės sanatorija“ dėmesį ragina sutelkti į vyrų sveikatą
Nuolat girdime, kad sveikata – brangiausias mūsų turtas, kad privalome ja rūpintis, saugoti save, tačiau kiek gi iš mūsų galėtume nuoširdžiai atsakyti, kad ne tik suvokiame sveikatos tausojimo ir gerinimo svarbą, bet ir reguliariai ja rūpinamės, įsiklausome į savo kūno, proto, emocijų siunčiamus signalus?
Druskininkai
Skaityti daugiau