Pristatoma Vilmos Vasiliauskaitės meno darbų paroda „Ant pirštų galiukų…“ Pristatoma Vilmos Vasiliauskaitės meno darbų paroda „Ant pirštų galiukų…“

Pristatoma Vilmos Vasiliauskaitės meno darbų paroda „Ant pirštų galiukų…“

Druskininkai
Su gegužės spinduliais ir vis labiau šylančiu pavasario oru, į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose atkeliavo žymios lietuvių dailininkės, druskininkietės – Vilmos Vasiliauskaitės darbų paroda.

Tapytoja gimė 1972 m. Druskininkuose, net 14 metų mokėsi vaizduojamosios ir taikomosios dailės: Druskininkų dailės mokykloje, Šiaulių universitete, Dailės fakultete ir tapybos magistrantūroje. Per visą savo kūrybos laikotarpį, V. Vasiliauskaitė surengė apie 30 personalinių, virš 40 grupinių parodų, dalyvavo daugiau nei 10 tarptautinių plenerų. Šiuo metu autorė dirba interjero dekoratore, mokytoja, nuolat tapo ir toliau rengia personalines parodas, dalyvauja grupinėse parodose. Meno kūrėja nuo mažens žinojo, kad bus dailininkė. Jos darbai – neįtikėtinai skirtingi, įvairios stilistikos ir kolorito. Daug autorės paveikslų iškeliavo į privačias kolekcijas Lietuvoje ir užsienyje (Izraelyje, Vengrijoje, Austrijoje, Norvegijoje, Rusijoje). V. Vasiliauskaitė savo parodą komentuoja taip: „Aš turbūt labai nemadinga: nieko nelaužau, neprotestuoju, nešokiruoju. Mano parodoje nebus aštrių kampų. Žiūrovas gali drąsiai užeiti nebijodamas susižeisti sielą…“ Autorės tapyba tai ne politinė arena, o menininko dvasios išraiška, kuri atspindi ne tik kūrėjo sielą, bet ir visą supantį pasaulį.

V. Vasiliauskaitės kūryba galite pasigerėti „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose, stiklinėje galerijoje, iki pat birželio 17 d.

Kitos naujienos

Birštone užfiksuotas masiškiausio masažo rekordas
Praėjusį savaitgalį, liepos 13 dieną, 13:15, Birštone, greta „Eglės sanatorijos” užfiksuotas masiškiausio masažo rekordas Lietuvoje. Net 176 masiškiausio rekordo dalyviai, kuriuos sudarė 88 masažuotojai ir lygiai tiek pat – 88 TrenkTuro žygeiviai.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorijai“ – Europos geriausiųjų įvertinimas
Dvejuose sveikatinimo paslaugomis ir kokybišku poilsiu garsėjančiuose kurortuose, Birštone ir Druskininkuose esanti „Eglės sanatorija“ pasiekė vieno reikšmingiausių savo veiklos įvertinimų. Vidurvasarį „Eglės sanatorijai“ įteiktas „EuropeSpa med“ sertifikatas, tvirtinantis, kad čia teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius Europos sanatorijoms taikomus kokybės standartus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ – LTeam sveikatinimo partneris
Liepos 12-tos rytą Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su AB „Eglės sanatorija“, kuri iki 2020 metų pabaigos įgijo LTeam olimpinės komandos sveikatinimo partnerio statusą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau