Prieššventinis siurprizas – „Eglės sanatorijoje“ eksponuojamas ilgiausias „Lynų kelio“ keltuvo maketas Lietuvoje! Prieššventinis siurprizas – „Eglės sanatorijoje“ eksponuojamas ilgiausias „Lynų kelio“ keltuvo maketas Lietuvoje!

Prieššventinis siurprizas – „Eglės sanatorijoje“ eksponuojamas ilgiausias „Lynų kelio“ keltuvo maketas Lietuvoje!

Druskininkai
Ilgiausias „Lynų kelio“ keltuvo maketas Lietuvoje šiuo metu svečiuojasi „Eglės sanatorijoje“, Druskininkuose! Kviečiame pasinaudoti galimybe ir susipažinti su įspūdingu, rekordinio ilgio kūriniu iš arčiau. Užsukite!

Gruodžio 20 d. rytą, generalinis UAB „Kautros keltuvai“ direktorius Gintautas Pakusas „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose pristatė ilgiausią maketą Lietuvoje – „Lynų kelią“. G. Pakusas džiaugėsi dideliu susidomėjimu ir tikisi, kad pavyks pritraukti ir sudominti žmones aplankyti Druskininkus ir čia esančią vienintelę tokio tipo susisiekimo priemonę Lietuvoje – keltuvą. Pristatymo metu Druskininkų meras Ričardas Malinauskas teigė, esą keltuvo maketas inspiravo jį tolimesniems miesto darbams bei idėjoms įgyvendinti. „Eglės sanatorijos“ generalinis direktorius Artūras Salda džiaugėsi suteikta neeiline galimybe džiuginti sanatorijos lankytojus.

Jau dabar „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose, gydykloje, netoli stiklinės galerijos druskininkiečiai ir miesto svečiai gali išvysti ilgiausią maketą Lietuvoje – čia eksponuojamas 7,5 metrų ilgio ir 1,5 pločio „Lynų kelio“ maketas.

Maketo kūrėja Airinga Valiulytė iš kūrybinių dirbtuvių „Idėja Tau“ teigė, kad maketą kūrė beveik 9 mėnesius, stengdamasi tiksliai atkurti vietovę pagal nuotraukose užfiksuotą vaizdą: „Visi pastatai ir miesto dalis daryta be brėžinių, iš nuotraukų. Reikėjo kruopštumo, norint viską tinkamai paruošti, nepamesti mastelio“, – pasakojo maketo kūrėja.

Ruošiant maketą sunaudota daugiau nei 2 kg specialios žolės, 6 kg lipalo ir 10 kg glaisto, šiame makete puikuojasi net 1 800 medžių!

Makete pavaizduotas keltuvas Druskininkuose darbą pradėjo dar 2015 metais. Jo trasa – 1 161 metras, keleiviai keliami keturiais keltuvais. Tai vienintelė tokio tipo susisiekimo priemonė Lietuvoje.

 

Kitos naujienos

Inovacija Lietuvoje – lazerio terapija!
„Eglės sanatorijoje“ dar visai neseniai pristatyta abejingų nepaliksianti naujovė – „LASERNEEDLE TOUCH“ technologija. Tai vienintelė Lietuvoje taškinė mažo intensyvumo lazerio terapijos procedūra!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Nauja paveikslų paroda pasiekė stiklinę galeriją „Eglės sanatorijoje“!
Įkvėpkite gaivaus meno – stiklinėje galerijoje pristatėme tapytojo Romualdo Balinsko kūrybą!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Sveikatinimas – užsieniečių auksas, lietuvių baubas?
Kodėl Europoje sveikatinimas – auksas, o lietuviai vis dar slepiasi nuo šio baubo? Kodėl taip skirtingai žiūrime į savo sveikatą? Kas turi pasikeisti, kad keistųsi ir visuomenės požiūris? O gal tikrai – „sveikatinasi“ tik tie, kurie sveikatos neturi? Čia rasite atsakymus į šiuos ir panašius klausimus!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau