Policininkams, gaisrininkams, kariams, pasieniečiams ir šauliams – 50 EUR DOVANA! Policininkams, gaisrininkams, kariams, pasieniečiams ir šauliams – 50 EUR DOVANA!

Policininkams, gaisrininkams, kariams, pasieniečiams ir šauliams – 50 EUR DOVANA!

Birštonas Druskininkai
Atsakomybė, ryžtas, pareiga ir atsidavimas reikalauja ne tik vidinės stiprybės, bet ir sveikatos. Nuo vasario 27 d. iki balandžio 6 d. į sanatoriją kviečiame atvykti policininkus, gaisrininkus, karius, pasieniečius bei šaulius ir pasinaudoti būtent jiems skirta 50 Eur nuolaida. Sustiprinkite savo sveikatą, atgaukite jėgas, įkvėpkite ramybės ir pagerinkite savo savijautą jau dabar!

Atvykus su pasirinkta gydomąja programa jūsų laukia 3–6 sveikatinančios procedūros kiekvieną dieną, neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse, pietūs, pusryčiai, vakarienės ir užkandžių barai. Taip pat nemokamos kineziterapeutų vedamos sportinės treniruotės, gėlas bei mineralinis vanduo biuvetėje, kiekvieną vakarą vykstantys laisvalaikio renginiai… „Eglės sanatorijoje“ – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai.

 

Nuo vasario 27 dienos iki balandžio 6 d. policininkams, gaisrininkams, kariams, pasieniečiams ir šauliams, atvykstant į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone su viena iš gydomųjų programų, taikoma 50 Eur nuolaida.

 

Programos, kurioms taikoma nuolaida:

  • Gydomoji programa PLIUS
  • Sanatorinis gydymas
  • Sanatorinis gydymas MINI
  • Sanatorinis gydymas MAXI
  • Sanatorinis gydymas ŠEIMA
  • Sanatorinis gydymas po peršalimo ligų (tik Druskininkuose)

 

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

PROGRAMOS BIRŠTONE

 

Svarbu! Nuolaida taikoma visam užsakymo krepšeliui. Nuolaida taikoma atvykus į sanatoriją ir registracijos metu pateikus dokumentą, įrodantį jūsų veiklą. Nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais. Nuolaida sumuojama tik su Lojalumo programos nuolaida. Daugiau apie Lojalumo programą, skaitykite čia.

Kitos naujienos

Balandžio 7–16 d. šeimos atostogų metas!
Kai mokykloje atostogos vaikams – visos šeimos laukia sveikatinimosi malonumai sanatorijoje! Balandžio 7–16 d. šeimos atostogų metas, kai sugužės turiningo laiko išsiilgę tėvai kartu su savo vaikais. Sanatorijoje mažųjų mūsų svečių laukia ne tik pramogos vaikų žaidimų kambaryje, ne tik smagus laikas baseinų ir pirčių komplekse, bet ir sveikatinimosi procedūros: masažai, druskų kambarys, mineralinės vonios...
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
SVEIKADIENIAI – 25 gydomosios procedūros ir 5 tyrimai!
Šaltuoju metų laiku, kai judame mažiau, mažiau gauname saulės spindulių ir rečiau būname gryname ore, silpnėja mūsų imuninė sistema, kimba įvairūs virusai, dažniau susiduriame ir su vangumu, prastesne nuotaika, didesniu nerimu. Tad laikas išsivaduoti iš žiemos stingulio ir skirti daugiau dėmesio savo sveikatai! Jums pasirinkus 5 naktų Gydomąją programą SVEIKADIENIAI laukia net 25 gydomosios procedūros, 5 tyrimai jūsų viešnagės metu, neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse, pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžių barai ir dar daugiau. Čia – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
SUSIPAŽINKIME, AŠ EGLIETIS – FMR gydytojo Manto Kundrecko interviu
Mantą Kundrecką atpažinsite sanatorijos teritorijoje Druskininkuose vaikštinėjantį su baltu chalatu. Mantas – gydytojas, kuris baigęs mokslus ir pats save nustebino priėmęs sprendimą Vilniaus stogus ir siauras senamiesčio gatveles iškeisti į gyvenimą kurorte, gamtos glėbyje.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau