Nuolaida sanatoriniam gydymui POLA kortelės turėtojams Nuolaida sanatoriniam gydymui POLA kortelės turėtojams

Nuolaida sanatoriniam gydymui POLA kortelės turėtojams

Birštonas Druskininkai
Į dangų besistiebiančios pušys, dainuojantys paukščiai, ramybę apgaubusi tyla. Ar lepina saulė, ar jaukiai į stogą barbena lietaus lašai – tai vieta, kurioje nėra blogo oro. Nuo šiol pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) nariams – POLA kortelės turėtojams – taikoma 10 proc. nuolaida sanatorinio gydymo programoms.

„Eglės sanatorija“ garsėja giliomis sanatorinio gydymo tradicijomis ir natūraliais gydomaisiais veiksniais: mineraliniu vandeniu, gydomuoju purvu ir klimatu. Šie jau šimtmečius Lietuvos kurortus garsinantys natūralūs veiksniai sanatorijoje yra derinami su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, masažu, kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir fizioterapija. Visa tai kartu leidžia sanatorijai vykdyti savo pagrindinę misiją – padėti žmonėms susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą.

 

Sanatorinio gydymo programos, kurioms galioja 10 proc. nuolaida:

Sanatorinis gydymas

Sanatorinis gydymas MINI

Sanatorinis gydymas MAXI

Sanatorinis gydymas ŠEIMA

Sanatorinis gydymas-reabilitacija po COVID-19

 

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

PROGRAMOS BIRŠTONE

 

Daugiau apie POLA skaitykite čia.

 

Svarbu! Nuolaida taikoma užsakymui. Nuolaida taikoma atvykus į sanatoriją ir registracijos metu pateikus POLA kortelę. Nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais.

 

 

Kitos naujienos

50 Eur nuolaida mūsų vaikų ateities kūrėjams – mokytojams, auklėtojams ir dėstytojams!
Mūsų vaikų ateitis – jūsų rankose! Dėkojame už jūsų kantrybę bei atsidavimą ir kviečiame jus sustiprinti savo sveikatą prieš ateinančius mokslo metus – suteikiame jums 50 Eur nuolaidą gydomosioms programoms rugpjūčio mėnesį.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Rugpjūčio kultūrinių renginių maratonas!
„Eglės sanatorija“ Druskininkuose rugpjūčio mėnesį taps tarptautinio teatro festivalio „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“, tarptautinio muzikos konkurso-festivalio „Muzika be sienų“ ir kasmetinio tarptautinio tapybos plenero vieta! Pristatome rugpjūčio mėnesį vyksiančių kultūrinių renginių programą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“: spektaklių repertuaras
Rugpjūčio 4–15 dienomis į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose sugrįžta spektakliai! Jau keletą metų „Eglės sanatorija“ yra festivalio „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“ pristatymo spektaklių vieta. Mūsų svečiai ir miesto gyventojai gali ne tik pagerinti sveikatą, atsigerti mineralinio vandens ir įkvėpti šimtamečių pušų kvapo, bet ir, neišeidami iš sanatorijos, pažvelgti į teatro užkulisius. Skelbiamos spektaklių datos, laikas ir kainos.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau