Po praktikos kineziterapeutai sėkmingai tęsia karjerą Po praktikos kineziterapeutai sėkmingai tęsia karjerą

Po praktikos kineziterapeutai sėkmingai tęsia karjerą

Birštonas Druskininkai
Kineziterapijos studentė Lina 1989 m. į „Eglės sanatoriją“ atėjo atlikti praktiką. Po jos atsisveikindama, pasakė, kad tikrai sugrįš. Ir sugrįžo labai greitai. Šiuo metu vyr. kineziterapeutė Lina Žukauskienė jau 34 m. yra vienas ryškiausių „Eglės sanatorijos“ šviesulių − kupina energijos ir pozityvumo veda savo kineziterapeutų komandą į priekį, nenustygsta vietoje, tobulėja ir augina naujas kineziterapijos žvaigždes.

„Suprantu, kad 34 m. vienoje darbovietėje yra išties įspūdinga ir daugeliui sunkiai suvokiama, kaip tai įmanoma! Bet viskas priklauso nuo įmonės, kurioje dirbi. Labiausiai mane žavi tai, kad veržliems žmonėms čia suteikiama visiška laisvė. Turiu omenyje, laisvė tobulėti, mokytis, bandyti įdiegti naujoves. Čia gali drąsiai dalintis savo idėjomis. Žinoma, ne visos jos įgyvendinamos, bet visada išklausomos ir išdiskutuojamos, o kartais, žiūrėk, matai, kad tavo pasiūlymas tapo realybe. Ir dar vienas labai svarbus aspektas, kurį noriu paminėti, tai technika ir technologijos, su kuriomis dirbame. „Eglės sanatorijoje“ dirbdama visada turėjau išskirtinę galimybę dirbti su naujausiais aparatais, susipažinti su inovacijomis. Tai, kaip specialistui, kaip medicinos atstovui, yra ypatingai svarbu − galimybė augti ir tobulėti, turint visą reikiamą įrangą, žinias ir pacientus, kuriems labiausiai jų reikia“, − mintimis dalinosi kineziterapeutų komandoms Druskininkuose ir Birštone vadovaujanti Lina Žukauskienė.

Lina Zukauskiene 1

Vyr. kineziterapeutė Lina Žukauskienė

 

Pasirinko profesinį kelią pradėti sanatorijoje

Tuo tarpu jauna specialistė Jurgita Januškevičiūtė dar tik pradeda savo profesinę kelionę, kurios startas taip pat prasidėjo nuo praktikos ir tęsiasi toliau. „Tik pradėjus praktiką „Eglės sanatorijoje“,  pastebėjau kolegų besąlygišką norą padėti jaunam specialistui, jų didžiulę meilę savo darbui, kolektyviškumą ir gerą mikroklimatą įmonės viduje. Žavėjausi darbuotojų profesionalumu ir lankstumu. Taip pat svarbu, man kaip specialistei, jog sanatorijoje aš turėjau galimybę pažinti įvairaus profilio pacientus ir dirbti reabilitacijos komandoje, siekiant bendro rezultato − sveikimo. Visa tai nulėmė mano pasirinkimą savo profesinį kelią pradėti būtent čia“, − prisiminimais apie praktiką dalinosi Jurgita.

Nors kaip įprasta, praktika trunka neilgai, bet, Jurgitos teigimu, šis laikas buvo labai turiningas ir auginantis, tad ji nusprendė savo profesines žinias gilintis toliau derindama mokslus ir darbą „Nei viena diena praleista sanatorijoje nebuvo ir nėra monotoniška ir lygiai tokia pati, kaip praeita diena − kasdien susiduri su iššūkiais, kuriuos spręsti yra tikras malonumas. Tad dirbti čia niekada nenuobodu, „Eglės sanatorijoje“ privalai visada išlikti jaunatviškas ir imlus“, − darbo pradžia džiaugėsi Jurgita Januškevičiūtė.

 

Baigę studijas planuoja sugrįžti dirbti

Šią vasarą būrys kineziterapijos studentų taip pat atliko praktiką „Eglės sanatorijoje”. Rudenį grįždami tęsti studijas dalinosi ateities planais – po studijų sugrįžti į sanatorija dirbti ir tapti stipriais specialistais.

„Eglės sanatorija“ yra plačiai žinoma kaip aukšto lygio reabilitacijos įstaiga, todėl buvo labai įdomu pamatyti, kaip joje veikla vykdoma iš vidaus. Renkantis praktikos vietą būtent „Eglės sanatorijoje“ sužavėjo platus reabilitacijos įrangos spektras bei galimybė pamatyti kaip jie yra praktiškai taikomi reabilitacijos procese. Praktikos laikotarpiu darbas su įvairaus ligų profilio pacientais suteikė galimybę dar labiau tobulinti savo praktinius įgūdžius, bendravimą ir bendradarbiavimą su pacientais, leido suprasti silpnąsias puses, kur reikia savo įgūdžius dar tobulinti“, − įspūdžiais po praktikos dalinosi kineziterapijos studentė Sandra.

Ji taip pat pasidžiaugė pamačiusi kiek daug sanatorijoje žmonių investuoja į savo sveikatą, suvokdami, kad tai reikia daryti kol dar nesusirgai, tam kad gyventum pilnavertį gyvenimą. „Tikiu, kad sveikatos raštingumas ateityje Lietuvoje tik augs, prie kurio mes, kineziterapeutai, galime prisidėti tiesiogiai ugdydami žmonėse fizinio raštingumo suvokimo svarbą“, − kalbėjo būsima specialistė Sandra.

Kartu su Sandra praktiką „Eglės sanatorijoje“ atlikusi Andželika pirmiausia džiaugėsi kurortine sanatorijos lokacija, kai atrodo, jog šame kurortiniame mieste, pušų apsuptyje, jau vien įkvėpęs nuostabaus tyro oro gali pasijusti geriau ar net pasveikti.

„Taip pat sanatorijoje teko galimybė susipažinti su jaunu entuziastingu kolektyvu. Čia taikomos naujausios technologijos ir suteikiamos naujausios žinios kineziterapijos srityje. Praktikos metu žavėjausi kineziterapeutų atkaklumu ir dėmesingumu klientams ir jų žiniomis savo srityje. Ši praktika man suteikė drąsos bendraujant su klientais, išmokė dirbti komandoje ir pagilino žinias taikant kineziterapiją“, − praktikos patirtimi dalinosi kineziterapijos studentė Andželika.

 

Baigėte kineziterapijos studijas ir svarstote, kur geriausia pritaikyti savo žinias ir auginti kompetencijas? Kandidatuokite čia arba rašykite karjera@sanatorija.lt. 

Kitos naujienos

Senjorų dienos!
Kiekvieną paskutinį mėnesio antradienį atvykusiems senjorams nuo 60 metų dovanojame 50 Eur jų užsakymui. Tegul gera sveikata liejasi pro mineralinės vonios kraštus!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Šeimos sveikatingumo atostogos sanatorijoje!
Kai atėjus atostogoms moksleiviai užveria mokyklos duris – ateina laikas visos šeimos atostogoms! Gruodžio 22 d. – sausio 7 d. „Eglės sanatorija“ laukia tėvų, išsiilgusių turiningo laiko drauge su vaikais. Sveikatą gerinančios procedūros, neribotos maudynės baseinų ir pirčių komplekse, šėlionės vaikų žaidimų kambaryje, poilsis nuo buities darbų ir maisto ruošimo – taip skamba tobulos atostogos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!
Savo sveikata rūpintis turime visus metus. Sveikatos specialistai rekomenduoja sanatorinį gydymą 2 kartus per metus. Mat laukti, kol sveikata ims šlubuoti ir tik tada imti ją gelbėti – visai netikslinga. Puoselėkite ją nuolat, jei norite be didelio vargo, laiko ir pastangų puikia sveikata džiaugtis ir ateityje. Užsitikrinkite geriausią kainą planuodami savo sveikatingumo atostogas iš anksto. Rezervuodami atvykimą į „Eglės sanatoriją“ prieš 3 mėnesius ar daugiau, garantuojame jums mažiausią kainą. Geriausia investicija – į savo sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau