50 Eur dovana mokytojams, auklėtojams ir dėstytojams! 50 Eur dovana mokytojams, auklėtojams ir dėstytojams!

50 Eur dovana mokytojams, auklėtojams ir dėstytojams!

Birštonas Druskininkai
Pažadinti smalsumą, norą mokytis ir siekti aukštumų – štai tokia tikroji mokytojų supergalia! Padėdami žmonėms eiti tiesiausiu keliu žinių link, neužmirškite ir savęs – puoselėkite savo sveikatą. Kad tai padaryti būtų paprasčiau, kviečiame apsilankyti mūsų sveikatingumo namuose – dovanojame jums 50 Eur nuolaidą gydomosioms programoms iki pat didžiųjų žiemos švenčių!

Jūsų laukia pats tikriausias sveikatingumo atokvėpis viename iš Lietuvos rojaus kampelių – Druskininkuose arba Birštone. Čia tyrumu alsuojanti gamta ir natūralūs sveikatos šaltiniai – tiesiai iš žemės gelmių atkeliavęs mineralinis vanduo ir natūraliai susiformavęs gydomasis durpinis purvas, savy slepiantis gausybę gydomųjų savybių. Be sveikatinančių procedūrų, sanatorijoje laukia gėlo ir mineralinio vandens baseinų ir pirčių kompleksas, gausus „viskas įskaičiuota“ maitinimas, laisvalaikio pramogos, abejingų nepaliksianti gamtos ramybė. Ir tai dar ne pabaiga… „Eglės sanatorijoje“ – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

Nuo spalio 5 d. iki gruodžio 23 d. „Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone dovanoja pedagogams – mokytojams, darželių auklėtojams, dėstytojams50 Eur nuolaidą gydomosioms programoms.

 

Programos, kurioms galioja 50 Eur nuolaida:

  • Gydomoji programa PLIUS
  • Sanatorinis gydymas
  • Sanatorinis gydymas MINI
  • Sanatorinis gydymas MAXI
  • Sanatorinis gydymas ŠEIMA
  • Sanatorinis gydymas po peršalimo ligų

 

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

PROGRAMOS BIRŠTONE

 

Svarbu! Nuolaida taikoma visam užsakymo krepšeliui. Nuolaida taikoma atvykus į sanatoriją ir registracijos metu pateikus darbo pažymėjimą arba kitą jūsų profesiją patvirtinantį dokumentą. Nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais. Nuolaida sumuojama tik su Lojalumo programos nuolaida. Daugiau apie Lojalumo programą, skaitykite čia.

 

Kitos naujienos

Procedūrų kortelė – jūsų telefone!
Sanatorija – nuolatiniame tobulėjimo procese: čia investuojama į naujausią medicininę įrangą, darbuotojų mokymus, inovatyvius sprendimus, padėsiančius kurti sklandesnį darbą. Mes pirmieji Lietuvoje iš sveikatinimo organizacijų pristatėme mobiliąją programėlę, skirtą į sanatoriją atvykusiems klientams. Išbandykite ir jūs!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIEJI METAI Druskininkuose ir Birštone!
2023 po truputėlį beldžiasi į duris. Ar girdi?! „Eglės sanatorija“ pristato Naujųjų metų programą Druskininkuose ir Birštone.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
5 siaubą keliančios, bet baisiai naudingos procedūros jūsų sveikatai
„Eglės sanatorijos“ procedūrų sąraše yra tokių procedūrų, kurios sanatorijos svečiams kelia abejones, neryžtingus atodūsius ir net tam tikras baimes, bet visos šios procedūros nėra tokios jau baisios, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jos greičiau yra baisiai naudingos jūsų sveikatai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau