Nuolaida SENJORAMS – stiprinkite sveikatą! Nuolaida SENJORAMS – stiprinkite sveikatą!

Nuolaida SENJORAMS – stiprinkite sveikatą!

Birštonas Druskininkai
Nėra nieko brangesnio už puikią savijautą, auštant žvaliam ir energingam rytojui. Senjorams nuo 60 metų visą balandžio mėnesį taikoma nuolaida!

Visiems senjorams nuo 60 metų ir daugiau, atvykstant nuo balandžio 1 dienos iki balandžio 30 dienos į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone, su viena iš sanatorinio gydymo programų 5 nakvynėms ir daugiau, taikoma 7 % nuolaida!

 

Taip pat ši 7 % nuolaida taikoma VISIEMS asmenims, kurie gyvena viename kambaryje drauge su senjoru!

 

 

SANATORINIO GYDYMO PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

SANATORINIO GYDYMO PROGRAMOS BIRŠTONE

 

 

SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

  • Senjoras tai asmuo, kuriam yra 60 arba daugiau metų.
  • Programos, kurioms taikoma nuolaida: Sanatorinis gydymas, Sanatorinis gydymas MAXI, Sanatorinis gydymas MINI, Sanatorinis gydymas-reabilitacija po COVID-19 (ši programa tik Druskininkuose).
  • 7 % nuolaida taikoma visiems asmenims, nepriklausomai nuo jų metų, gyvenantiems su 60 metų (ar daugiau) senjoru viename kambaryje.
  • Nuolaidos nesumuojamos su kitų pasiūlymų bei lojalumo programos nuolaidomis.
  • Nuolaida taikoma tik tiesiogiai registruojantis telefonu (+370 313 60220), el. paštu (druskininkai@sanatorija.lt, birstonas@sanatorija.lt) arba internetu (sanatorija.lt).

 

 

VISA PATEIKTA INFORMACIJA GALI KEISTIS ATSIŽVELGIANT Į SITUACIJĄ ŠALYJE!

„Eglės sanatorija“ pasilieka teisę bet kada keisti informaciją.

Kitos naujienos

Dviračių nuoma sugrįžta!
Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiais, kuriuos galėsite išsinuomoti „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
SPECIALI DOVANA lojaliems mūsų klientams!
Tikime, kad lojalūs „Eglės sanatorijos“ klientai žino, kad geriausia investicija – į savo sveikatą! Dėkojame lojaliems sanatorijos svečiams ir nuo kovo 29 d. iki pat gegužės 31 d. atvykstant į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone DOVANOJAME aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas, nei turite dabar!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIENA! Papildoma procedūra DOVANŲ kasdien!
Dabar pats laikas stiprinti sveikatą! „Eglės sanatorijoje“ iki balandžio 30 d. atvykstant su sanatorinio gydymo programa dovanojame +1 papildomą procedūrą kiekvieną dieną! Taip pat padovanosime jums ir firminį „Eglės sanatorijos“ kvapą, o prieš išvykstant jūsų lauks STAIGMENA!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau