Pasigrožėkite įspūdingais lietuvių ir užsienio autorių tapybos darbais Pasigrožėkite įspūdingais lietuvių ir užsienio autorių tapybos darbais

Pasigrožėkite įspūdingais lietuvių ir užsienio autorių tapybos darbais

Druskininkai
Paskutinį šios vasaros mėnesį – rugpjūčio 12–24 dienomis – „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose bus organizuojamas 9-sis tapytojų pleneras, o šiuo metu eksponuojamoje parodoje, stiklinėje galerijoje galite išvysti tapytojų darbus iš ankstesnių metų plenerų.

64657903 2271202253195020 6935463277765853184 N

Šių metų rugpjūčio 12–24 dienomis „Eglės sanatorijoje“ bus organizuojamas 9-tasis tapytojų pleneras, kuriame dalyvaus žinomi lietuvių dailininkai ir svečiai iš užsienio. Dabartinėje parodoje eksponuojami tapytojų darbai iš 2017–2018 metais vykusių 7-ojo ir 8-ojo tapytojų plenero, taip pat keletas darbų iš anksčiau vykusių plenerų, kuriuose dalyvavo žinomi lietuvių ir užsienio dailininkai: Vaidotas Janulis, Agnija Germane, Rimas Zigmas Bičiūnas, Romualdas Balinskas, Mindaugas Skudutis, Ričardas Filistovičius, Jonas Daniliauskas, Valentinas Antanavičius, Bronius Gražys ir Dalia Kasčiūnaitė. Savitas menininkų požiūris, naujos idėjos, įkvėptos „Eglės sanatorijos“ aplinkos – gamtos, procedūrų, žmonių – ir profesionalumas kasmet vykstantį ir jau tradicija tapusį tapytojų plenerą visomis prasmėmis nuspalvina įvairiausiomis spalvomis, o vėliau stebina ir rezultatais – įspūdingais tapybos darbais.

Kviečiame pasigrožėti!

Kitos naujienos

Birštone užfiksuotas masiškiausio masažo rekordas
Praėjusį savaitgalį, liepos 13 dieną, 13:15, Birštone, greta „Eglės sanatorijos” užfiksuotas masiškiausio masažo rekordas Lietuvoje. Net 176 masiškiausio rekordo dalyviai, kuriuos sudarė 88 masažuotojai ir lygiai tiek pat – 88 TrenkTuro žygeiviai.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorijai“ – Europos geriausiųjų įvertinimas
Dvejuose sveikatinimo paslaugomis ir kokybišku poilsiu garsėjančiuose kurortuose, Birštone ir Druskininkuose esanti „Eglės sanatorija“ pasiekė vieno reikšmingiausių savo veiklos įvertinimų. Vidurvasarį „Eglės sanatorijai“ įteiktas „EuropeSpa med“ sertifikatas, tvirtinantis, kad čia teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius Europos sanatorijoms taikomus kokybės standartus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ – LTeam sveikatinimo partneris
Liepos 12-tos rytą Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su AB „Eglės sanatorija“, kuri iki 2020 metų pabaigos įgijo LTeam olimpinės komandos sveikatinimo partnerio statusą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau