Pasigrožėkite įspūdingais lietuvių ir užsienio autorių tapybos darbais Pasigrožėkite įspūdingais lietuvių ir užsienio autorių tapybos darbais

Pasigrožėkite įspūdingais lietuvių ir užsienio autorių tapybos darbais

Druskininkai
Paskutinį šios vasaros mėnesį – rugpjūčio 12–24 dienomis – „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose bus organizuojamas 9-sis tapytojų pleneras, o šiuo metu eksponuojamoje parodoje, stiklinėje galerijoje galite išvysti tapytojų darbus iš ankstesnių metų plenerų.

64657903 2271202253195020 6935463277765853184 N

Šių metų rugpjūčio 12–24 dienomis „Eglės sanatorijoje“ bus organizuojamas 9-tasis tapytojų pleneras, kuriame dalyvaus žinomi lietuvių dailininkai ir svečiai iš užsienio. Dabartinėje parodoje eksponuojami tapytojų darbai iš 2017–2018 metais vykusių 7-ojo ir 8-ojo tapytojų plenero, taip pat keletas darbų iš anksčiau vykusių plenerų, kuriuose dalyvavo žinomi lietuvių ir užsienio dailininkai: Vaidotas Janulis, Agnija Germane, Rimas Zigmas Bičiūnas, Romualdas Balinskas, Mindaugas Skudutis, Ričardas Filistovičius, Jonas Daniliauskas, Valentinas Antanavičius, Bronius Gražys ir Dalia Kasčiūnaitė. Savitas menininkų požiūris, naujos idėjos, įkvėptos „Eglės sanatorijos“ aplinkos – gamtos, procedūrų, žmonių – ir profesionalumas kasmet vykstantį ir jau tradicija tapusį tapytojų plenerą visomis prasmėmis nuspalvina įvairiausiomis spalvomis, o vėliau stebina ir rezultatais – įspūdingais tapybos darbais.

Kviečiame pasigrožėti!

Kitos naujienos

Laikas atsipūsti – rudens atostogos visai šeimai!
Atostogos – vienas saldžiausių žodžių, tiesa? O kai mokykloje rudens atostogos prasideda vaikams, tai reiškia, kad metas atsipūsti visai šeimai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Mokytojams – nuoširdus AČIŪ, specialus pasiūlymas ir dovana!
Žinome, kad mokslo šaknys karčios, bet vaisiai – saldūs. Mokytojai kantriai, dėmesingai ir atsakingai padeda vaikams kasdien nuskinti saldų mokslo vaisių, tad tariame jiems didelį ir nuoširdų ačiū bei kviečiame į „Eglės sanatoriją“ – čia jūsų laukia specialus pasiūlymas ir dovana!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“
Palydėti 2019 ir pasitikti Naujuosius 2020 metus kviečiame drauge su „Eglės sanatorija“, gražiausia muzika, nuotaikingais vakaro vedėjais, gardžiais patiekalais ir naujametiniais fejerverkais!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau