Dainininkė ir laidų vedėja N. Pareigytė: „Sanatorinis gydymas yra naudingas ir reikalingas absoliučiai visiems žmonėms“ Dainininkė ir laidų vedėja N. Pareigytė: „Sanatorinis gydymas yra naudingas ir reikalingas absoliučiai visiems žmonėms“

Dainininkė ir laidų vedėja N. Pareigytė: „Sanatorinis gydymas yra naudingas ir reikalingas absoliučiai visiems žmonėms“

Birštonas Druskininkai
Sanatorijoje sveikatinasi puikiai visiems pažįstama dainininkė ir laidos „Mes pačios“ vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. Kviečiame į virtualų pokalbį, kuriame sužinosite apie Nijolės kelionę sveikatos link ir nuoširdų patarimą, ką daryti, kad gyventumėte visapusiškai geriau.

Nijole, tiesiog švytite! Papasakokite apie savo sveikatingumo atostogas, ar sanatorijoje lankėtės pirmą kartą, ar esate buvusi anksčiau?

Esame ne kartą buvę ir „Eglės sanatorijoje“ Birštone, ir Druskininkuose, bet paprastai čia atvykdavome trumpam, norėdami pailsėti, nueiti į baseiną ir pirtis, pasidaryti masažą ir skaniai pavalgyti. O taip kad atvažiuočiau tikrai sveikatintis ir stiprinti sveikatą – atvykau pirmą kartą. Iš tikrųjų mane labai paskatino vyras, sakė: „Važiuok, aš pasirūpinsiu vaiku, pailsėk, pasisveikatink“. Kadangi truputį turiu bėdų su nugara, tai ir pati jaučiau, kad jau laikas pasirūpinti savimi ir vykti į sanatoriją. Labai patinka mintis, kurią nuolat primena ir sanatorijos personalas – nagi nelaukite, kol sveikata ims rimtai šlubuoti, sanatorinis gydymas yra naudingas ir reikalingas absoliučiai visiems žmonėms – tiek jauniems, tiek vyresniems, tiek sergantiems, tiek sveikiems. Visi ras ką čia nuveikti ir kaip pagerinti savo sveikatą. Patikėkite manimi!

 

Turbūt dėl šių priežasčių ir rinkotės sanatoriją, o ne SPA?

Tikrai taip. Kokybiškas SPA paslaugas juk galime gauti ir neišvažiuodami iš didžiųjų miestų, bet reabilitacijos kurorte tai tikrai neatstoja. Čia visa programa yra sudaryta taip, kad tu sustiprėtum visapusiškai – iš sanatorijos išvažiuoji fiziškai, psichologiškai, emociškai ir netgi dvasiškai pailsėjęs.

 

Kokios sanatorijos procedūros jums labiausiai padėjo pasijusti geriau?

Patiko ir padėjo visos, kurias skyrė gydytojas. Rinkausi procedūras, skirtas nugarai, raumenų atpalaidavimui ir jų stiprinimui. Kūnas, atrodo, net palengvėjo, laksčiau sau visa kaip ant sparnų. Labiausiai ko laukiau ir ko norėjau važiuodama į sanatoriją, tai kineziterapijos pas vyr. kineziterapeutę Liną Žukauskienę. Ši specialistė „Eglės sanatorijoje“ yra sukaupusi 30 metų žinių bagažą, ar galite patikėti? Gavau daug pamokymų, patarimų ir pratimų, kuriuos atliksiu ir namuose. Be Linos stipri ir visa likusi sanatorijos darbuotojų komanda, lankiausi kineziterapijoje baseine, vertikalioje vonioje, salėje, masažuose, mineralinio ir purvo voniose… Personalas malonus, maistas skanus, pasirinkimas – didelis. Visa tai taip pat prisideda prie kokybiško sveikatinimosi laiko sanatorijoje.

 

O kaip pati aplinka ir gamta? Ar jus kaip nors veikia?

O taip! Nežinau, kaip būna kitiems, bet gamtoje aš asmeniškai pasikraunu geros energijos, čia jaučiuosi labai rami ir atsipalaidavusi. Kiekvieną dieną vaikščiojau pušynuose, mėgavausi grynu oru, kvapu – čia pušų kvapas gal net stipresnis nei pajūryje! Sanatorijos aplinka graži ir sutvarkyta, lauke – gultai, hamakai, vaistažolių sodas, refleksoterapinis takas. Manau, kad aplinka taip pat turi įtakos mūsų geresnei savijautai, nuotaikai, mintims. Juk viskas tarpusavyje yra susiję.

 

Ar dar sugrįšite į sanatoriją? Gal kitą kartą planuojate atvykti drauge su šeima?

Tikrai taip, sugrįšime. Vyras norėtų kitą kartą, kad važiuotume visi drauge – ir mes, ir mūsų Patricija. Sakėm atvažiuosime greičiausiai rudenį – pasikrausim jėgų, energijos ir toliau kibsime į darbus. Prieš atsisveikindama noriu nuoširdžiai pasidalinti patarimu su visais – rūpinkitės savo sveikata nuolat, prižiūrėkite, puoselėkite, neapleiskite jos! Negalvokite, kad į sanatoriją reikia važiuoti tik tada, kai jau taip save nualiname, kad sunku ant kojų pastovėti. Atvirkščiai, jeigu reguliariai investuosite laiko į savo sveikatą, ateityje galite išvengti daugybės ligų ir negalavimų. Dovanokite sveikatą sau, dovanokite sveikatą ir savo artimiesiems – tai labai vertinga dovana. Gyvename labai gražioje šalyje, turime puikius kurortus, unikalų durpinį purvą ir mineralinį vandenį, tad tikrai nebūtina visada lėkti į šiltus kraštus ir tikėtis, kad ten bus geriau. Ir čia gerai, o ypač gerai po sveikatinimosi sanatorijoje. Gyvenimas nusidažo visai kitomis spalvomis, kai esame puikios sveikatos. Argi ne tiesa?

 

„Eglės sanatorija“ ir gyvenimas vėl mielas!

Daugiau informacijos ir rezervacija:

  • Telefonu: +370 313 60 220
  • El. paštu: druskininkai@sanatorija.lt, birstonas@sanatorija.lt
  • Internetu Druskininkuose, spauskite čia.
  • Internetu Birštone, spauskite čia.

Naujienos publikavimo data: 2021 07 27

Kitos naujienos

Dėkojame mūsų vaikų ateities kūrėjams – pedagogams. SANATORIJOJE JŪSŲ LAUKIA NUOLAIDA IR DOVANA!
Mūsų vaikų ateitis – jūsų rankose! „Eglės sanatorija“ dėkoja už jūsų kantrybę ir atsidavimą. Spalio mėnesį dovanojame nuolaidą sveikatinimo programoms ir nemokamus apsilankymus baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą (gyvenant sanatorijoje).
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIENA! Ozono terapija Druskininkuose – energijos ir deguonies pliūpsnis
Procedūros metu iš medicininio deguonies „Hyper Medozon Comfort“ aparatu pagamintu ozonu prisotinamas nedidelis kraujo kiekis, paimtas iš paciento ir sulašinimas pacientui atgal. Ši procedūra – tikras energijos ir deguonies užtaisas, turintis visą puokštę gydomųjų savybių.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Sanatorinio gydymo-reabilitacijos programa, skirta persirgusiems COVID-19
„Eglės sanatorija“ Druskininkuose parengė specialią sanatorinio gydymo-reabilitacijos programą, skirtą COVID-19 persirgusiems žmonėms. Reabilitacijos tikslas – padėti organizmui kuo greičiau atstatyti pažeistas funkcijas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau