NAUJIENA! Papildoma procedūra DOVANŲ kasdien! NAUJIENA! Papildoma procedūra DOVANŲ kasdien!

NAUJIENA! Papildoma procedūra DOVANŲ kasdien!

Birštonas Druskininkai
Dabar pats laikas stiprinti sveikatą! „Eglės sanatorijoje“ iki balandžio 30 d. atvykstant su sanatorinio gydymo programa dovanojame +1 papildomą procedūrą kiekvieną dieną! Taip pat padovanosime jums ir firminį „Eglės sanatorijos“ kvapą, o prieš išvykstant jūsų lauks STAIGMENA!

Sanatorinio gydymo programą sudaro 5 skirtingos procedūrų grupės, skiriamos kiekvieną dieną: kineziterapija (gydymas judesiu), balneoterapija arba peloidoterapija (mineralinio vandens arba gydomojo purvo procedūra), gydomasis arba aparatinis masažas, aparatinės fizioterapijos ir relaksacijos procedūros.

Taigi, be šių 5 gydomųjų procedūrų padovanosime +1, kurią jums paskirs gydytojas konsultacijos metu. Kiekvieną dieną jūsų lauks net 6 procedūros!

 

SANATORINIS GYDYMAS DRUSKININKUOSE

SANATORINIS GYDYMAS BIRŠTONE

 

SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

Pasiūlymas „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose galioja nuo kovo 22 dienos iki balandžio 30 d., o Birštone nuo kovo 29 dienos iki balandžio 30 d. Sanatorijos kvapas dovanojamas nuo kovo 29 d. (vienam užsakymui / vienam kambariui – viena dovana). Staigmeną paruošėme nuo kovo 29 d. Pasiūlymas ir dovanos galioja atvykstant tik savomis lėšomis.

 

VISA PATEIKTA INFORMACIJA GALI KEISTIS ATSIŽVELGIANT Į SITUACIJĄ ŠALYJE!

„Eglės sanatorija“ pasilieka teisę bet kada keisti informaciją.

Kitos naujienos

Dviračių nuoma sugrįžta!
Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiais, kuriuos galėsite išsinuomoti „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuolaida SENJORAMS – stiprinkite sveikatą!
Nėra nieko brangesnio už puikią savijautą, auštant žvaliam ir energingam rytojui. Senjorams nuo 60 metų visą balandžio mėnesį taikoma nuolaida!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
SPECIALI DOVANA lojaliems mūsų klientams!
Tikime, kad lojalūs „Eglės sanatorijos“ klientai žino, kad geriausia investicija – į savo sveikatą! Dėkojame lojaliems sanatorijos svečiams ir nuo kovo 29 d. iki pat gegužės 31 d. atvykstant į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone DOVANOJAME aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas, nei turite dabar!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau