Padėka už darbą ir pastangas – visą vasarą taikoma nuolaida sveikatinimo programoms! Padėka už darbą ir pastangas – visą vasarą taikoma nuolaida sveikatinimo programoms!

Padėka už darbą ir pastangas – visą vasarą taikoma nuolaida sveikatinimo programoms!

Birštonas Druskininkai
Šią vasarą raginame atkreipti dėmesį į savo ir artimųjų sveikatą, sustiprinti imunitetą, fizinę ir psichologinę būseną, daugiau laiko praleisti gamtoje ir pajusti užplūstančią ramybę po šio nelengvo laikotarpio mūsų šalyje.

Visą vasarą šių profesijų atstovams taikoma 7 % nuolaida visoms gydomosioms ir savaitgalio programoms, apsistojus „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose arba Birštone, ir dovanojami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą (gyvenantiems sanatorijoje):

  • Visiems medicinos įstaigų darbuotojams, įskaitant farmacininkus
  • Policininkams
  • Pasieniečiams
  • Šauliams
  • Ugniagesiams
  • Krašto apsaugos sistemos darbuotojams
  • Maisto prekių parduotuvių darbuotojams
  • Koronaviruso karštosios linijos 1808 savanoriams ir kitiems savanoriams, kurie savanoriavo karantino metu

Dėkojame už jūsų darbą ir pastangas! Lauksime atvykstant!

Svarbu! Nuolaida taikoma visiems asmenims, gyvenantiems kartu viename kambaryje. Nuolaidos nesumuojamos, taikomos atvykus į sanatoriją ir registracijos metu pateikus darbo pažymėjimą arba kitą dokumentą, įrodantį, pavyzdžiui, kad savanoriaujate.

 

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

PROGRAMOS BIRŠTONE

Kitos naujienos

NAUJIENA – dviračių nuoma
Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiais, kuriuos nuo šiol galėsite išsinuomoti „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ po karantino?
Turite klausimų? Atsakysime!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – keliautojas Žygimantas Barysas
Vienas pirmųjų po pertraukos „Eglės sanatorijoje“ lankėsi žinomas keliautojas ir asmeninis kelionių planuotojas, TV laidų dalyvis Žygimantas Barysas – po raktikaulio operacijos 34-erių metų vyras sanatorijoje stiprino ir kūną, ir sielą. Kviečiame skaityti apie Ž. Baryso kelionę sveikatos link!
Druskininkai
Skaityti daugiau