Nuolaida sanatorinio gydymo programoms 60+ kortelės turėtojams Nuolaida sanatorinio gydymo programoms 60+ kortelės turėtojams

Nuolaida sanatorinio gydymo programoms 60+ kortelės turėtojams

Birštonas Druskininkai
Kai aplanko noras ir poreikis sustiprinti savo sveikatą, jus džiaugsmingai pasitinka „Eglės sanatorija“, siūlydama visą puokštę gydomųjų procedūrų! Nuo šiol 60+ kortelės turėtojams visus metus sanatorinio gydymo programos kainuoja 10 % mažiau. Tad kviečiame pasinerti į gydomuosius šaltinius! Sanatorijoje susipina natūralūs gamtiniai veiksniai su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, masažu, kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir fizioterapija. Visa tai kartu leidžia „Eglės sanatorija“ vykdyti pagrindinę savo misiją: padėti žmonėms susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą.

Turint 60+ kortelę, 10 % nuolaida galioja apsistojus „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose arba Birštone su viena iš šių sanatorinio gydymo programų:

 

Sanatorinis gydymas (Druskininkuose / Birštone)

Sanatorinis gydymas MINI (Druskininkuose / Birštone)

Sanatorinis gydymas MAXI (Druskininkuose / Birštone)

Sanatorinis gydymas ŠEIMA (Druskininkuose / Birštone)

 

Daugiau informacijos apie 60+ kortelę, sužinosite čia.

 

Svarbu! Atvykus į sanatoriją, pateikite 60+ kortelę registratūroje. 10 % nuolaida taikoma visam užsakymui. Nuolaida sumuojama su Lojalumo statuso nuolaidomis. Nuolaida nesumuojama su kitomis sanatorijos nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais.

Kitos naujienos

Senjorų dienos!
Kiekvieną paskutinį mėnesio antradienį atvykusiems senjorams nuo 60 metų dovanojame 50 Eur jų užsakymui. Tegul gera sveikata liejasi pro mineralinės vonios kraštus!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Šeimos sveikatingumo atostogos sanatorijoje!
Kai atėjus atostogoms moksleiviai užveria mokyklos duris – ateina laikas visos šeimos atostogoms! Gruodžio 22 d. – sausio 7 d. „Eglės sanatorija“ laukia tėvų, išsiilgusių turiningo laiko drauge su vaikais. Sveikatą gerinančios procedūros, neribotos maudynės baseinų ir pirčių komplekse, šėlionės vaikų žaidimų kambaryje, poilsis nuo buities darbų ir maisto ruošimo – taip skamba tobulos atostogos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!
Savo sveikata rūpintis turime visus metus. Sveikatos specialistai rekomenduoja sanatorinį gydymą 2 kartus per metus. Mat laukti, kol sveikata ims šlubuoti ir tik tada imti ją gelbėti – visai netikslinga. Puoselėkite ją nuolat, jei norite be didelio vargo, laiko ir pastangų puikia sveikata džiaugtis ir ateityje. Užsitikrinkite geriausią kainą planuodami savo sveikatingumo atostogas iš anksto. Rezervuodami atvykimą į „Eglės sanatoriją“ prieš 3 mėnesius ar daugiau, garantuojame jums mažiausią kainą. Geriausia investicija – į savo sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau