Nuo sausio 17 d. iki kovo 1 d. bus atnaujinami persirengimo kambariai baseinų ir pirčių komplekse Comfort Nuo sausio 17 d. iki kovo 1 d. bus atnaujinami persirengimo kambariai baseinų ir pirčių komplekse Comfort

Nuo sausio 17 d. iki kovo 1 d. bus atnaujinami persirengimo kambariai baseinų ir pirčių komplekse Comfort

Druskininkai
Informuojame, kad baseinų ir pirčių komplekse Comfort Druskininkuose nuo sausio 17 d. iki kovo 1 d. (imtinai) vyks remonto darbai – bus atnaujinami persirengimo kambariai. Sanatorijoje negyvenantiems svečiams nebus teikiama baseinų ir pirčių komplekso paslauga, tad kviečiame apsilankyti baseinų ir pirčių komplekse, esančiame Standard. Šis apribojimas netaikomas sanatorijoje gyvenantiems svečiams. Atsiprašome už galimus nepatogumus ir dėkojame už jūsų supratingumą!

Naujienos publikavimo data: 2022 01 11

Kitos naujienos

Nauja paveikslų paroda stiklinėje galerijoje
Stiklinėje galerijoje Druskininkuose eksponuojama menininko Deivido Sinkevičiaus paveikslų paroda. Kviečiame užsukti!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuo šiol atsiskaityti sveikatos draudimo kortele „Eglės sanatorijoje“ dar paprasčiau
„Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone kviečia rūpintis savo sveikata, o išlaidas už paslaugas padengti sveikatos draudimo kortele. Nuo šiol tai padaryti – dar paprasčiau.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Informacija dėl vaikų testavimo atvykstant į sanatoriją
Norint užtikrinti kuo didesnį mūsų klientų ir sanatorijos darbuotojų saugumą, visi asmenys nuo 3 metų amžiaus privalo atvykti turėdami neigiamą COVID-19 testą arba jį atlikti sanatorijoje.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau