Iki kovo 21 d. bus atnaujinami persirengimo kambariai baseinų ir pirčių komplekse Comfort Iki kovo 21 d. bus atnaujinami persirengimo kambariai baseinų ir pirčių komplekse Comfort

Iki kovo 21 d. bus atnaujinami persirengimo kambariai baseinų ir pirčių komplekse Comfort

Druskininkai
Informuojame, kad baseinų ir pirčių komplekse Comfort Druskininkuose iki kovo 21 d. (imtinai) vyks remonto darbai – bus atnaujinami persirengimo kambariai. Sanatorijoje negyvenantiems svečiams nebus teikiama baseinų ir pirčių komplekso paslauga, tad kviečiame apsilankyti baseinų ir pirčių komplekse, esančiame Standard. Šis apribojimas netaikomas sanatorijoje gyvenantiems svečiams. Atsiprašome už galimus nepatogumus ir dėkojame už jūsų supratingumą!

Naujienos publikavimo data: 2022 01 11

Kitos naujienos

Baseinų ir pirčių kompleksų darbo laikas liepos 6 d.
Pasimėgaukite mineralinio ir gėlo vandens baseinais! Liepos 6 d. šiek tiek keisis baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas Druskininkuose, taip pat liepos 6 d. baseinų ir pirčių kompleksuose abiejuose miestuose bus taikoma savaitgalio kaina. Baseinų ir pirčių kompleksuose laukiami tiek sanatorijoje gyvenantys, tiek sanatorijoje negyvenantys svečiai.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!
Dar daugiau laisvės rinktis, patogumo sveikatinantis ir komforto mėgaujantis kiekviena akimirka „Eglės sanatorijoje“, nes čia – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai! Ilgus metus klientus džiuginančios sanatorinio gydymo programos, sudarytos iš gydomųjų procedūrų, apgyvendinimo pasirinkto tipo kambaryje, trijų kartų per dieną maitinimo, kasdienės hidrorelaksacijos ir turiningo laisvalaikio, atsižvelgus į išsakytus pageidavimus, buvo dar labiau patobulintos.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Atvažiuokite ir laimėkite tokios pačios trukmės apsilankymą kitąkart!
„Eglės sanatorija“ šiemet švenčia 50 metų jubiliejų! Esame dėkingi savo svečiams ir norime jus palepinti, tad atvykus visą laikotarpį nuo birželio iki spalio mėnesio net 50 iš jūsų padovanosime tokios pačios trukmės apsilankymą sanatorijoje!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau