Visą birželį VAIKAMS nemokamas apgyvendinimas, maitinimas ir procedūros! Visą birželį VAIKAMS nemokamas apgyvendinimas, maitinimas ir procedūros!

Visą birželį VAIKAMS nemokamas apgyvendinimas, maitinimas ir procedūros!

Birštonas Druskininkai
„Eglės sanatorija“ orientuojasi į kokybišką visos šeimos laiką, skirtą sveikatai stiprinti, tad visą birželio mėnesį kviečiame pasisemti sveikatos iš gamtos ir pasimėgauti gydančiomis procedūromis kartu su vaikais!

Nuo birželio 1 d. iki birželio 30 d. vaikams iki 15 m. amžiaus gyvenant viename kambaryje kartu su tėvais (atvykusiems su viena iš gydymo programų) – apgyvendinimas, maitinimas ir procedūros papildomai NIEKO NEKAINUOJA.

 

Kas priklauso vaikui?*

  • Apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje kartu su suaugusiuoju
  • Maitinimas (kasdien, 3 kartus per parą)
  • Gydytojo konsultacija (1 kartą)
  • Gydomosios procedūros: kineziterapija grupėje „Stipruolių mankšta“ ir aparatinės fizioterapijos arba relaksacijos procedūra (kasdien, 2 kartus per parą)
  • Hidrorelaksacija (kasdien)
  • Termoterapija ir hidroterapija (1:30 val. kasdien, gydytojui paskyrus)

Gydytojo konsultacija ir procedūros skiriamos vaikams nuo 5 metų.

 

Svarbu! Atkreipiame dėmesį, kad dėl galiojančių karantino reikalavimų mūsų šalyje, šiuo metu sanatorijoje vaikų kambarys yra uždarytas. Kviečiame aktyviai laiką leisti gryname ore: sanatorijos teritorijoje jūsų laukia krepšinio, badmintono aikštelės, teniso kortai, o vaikų – lauko žaidimų aikštelės. Taip pat galimybė čia pat, sanatorijoje, išsinuomoti dviratį. Daugiau informacijos apie laisvalaikį sanatorijoje, rasite čia.

 

Domina galimybė atvykti drauge su augintiniu ir keturkojį savo šeimos narį apgyvendinti nemokamai? Daugiau informacijos rasite čia.

 

* Tėvams atvykstant su viena iš šių programų: sanatorinis gydymas, savaitgalio gydomoji programa, sanatorinis gydymas MINI, sanatorinis gydymas MAXI, sanatorinis gydymas-reabilitacija po COVID-19 (ši programa tik Druskininkuose).

 

GYDOMOSIOS PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

GYDOMOSIOS PROGRAMOS BIRŠTONE

 

 

VISA INFORMACIJA GALI KEISTIS ATSIŽVELGIANT Į SITUACIJĄ ŠALYJE! „Eglės sanatorija“ pasilieka teisę bet kada keisti informaciją.

Kitos naujienos

BASEINŲ IR PIRČIŲ KOMPLEKSAS – visą liepos ir rugpjūčio mėnesį nieko nekainuoja!
Palikę rūpesčius užnugary, šią vasarą persikelkite į sveikatingumo namus – „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone. Čia – sveikatinimo programos, gydomosios procedūros, aktyvus laisvalaikis, užburianti gamta... Ir ne tik! Visą liepos ir rugpjūčio mėnesį apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kasdien visiems „Eglės sanatorijoje“ apsistojusiems klientams nieko nekainuoja.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Ilgesnė viešnagė sanatorijoje – didesnė nauda jums!
„Eglės sanatorija“ atnaujino naudas ilgiau apsistojusiems klientams. Sužinokite kokios dovanos laukia jūsų!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – keliautojas Aurimas Valujavičius
„Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose sveikatą stiprina keliautojas Aurimas Valujavičius. Kviečiame į virtualų pokalbį su Aurimu, sužinosite kaip jam sekėsi atgauti jėgas sanatorijoje ir kaip pasikeitė jo požiūris į sveikatinančių procedūrų svarbą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau