NAUJIENA – pratęstas lojalumo statuso galiojimas NAUJIENA – pratęstas lojalumo statuso galiojimas

NAUJIENA – pratęstas lojalumo statuso galiojimas

Birštonas Druskininkai
Dėl susiklosčiusios situacijos Lietuvoje šį pavasarį buvome priversti trumpam sustabdyti savo veiklą, todėl atnaujinome lojalumo programą ir perskaičiavome mėnesius – suteikdami lojaliems klientams ilgesnį lojalumo statuso galiojimo terminą.

Anksčiau lojaliu klientu buvo laikomas asmuo į „Eglės sanatoriją“ atvykęs per 24 mėnesius, nuo šiol – per 36 mėnesius.* Ilgesnis terminas – didesnė nauda jums!

 

  • Sidabrinis klientas per 36 mėnesius „Eglės sanatorijoje“ Birštone ir (ar) Druskininkuose apsilankęs su ne mažiau kaip 12 nakvynių ir atvykstantis ne pirmą kartą.
  • Auksinis klientas per 36 mėnesius „Eglės sanatorijoje“ Birštone ir (ar) Druskininkuose apsilankęs su ne mažiau kaip 24 nakvynėmis ir atvykstantis ne pirmą kartą.
  • Platininis klientas per 36 mėnesius „Eglės sanatorijoje“ Birštone ir (ar) Druskininkuose apsilankęs su ne mažiau kaip 36 nakvynėmis ir atvykstantis ne pirmą kartą.

Deimantinio kliento lojalumo programa nesikeičia: Deimantinis klientas „Eglės sanatorijoje“ Birštone ir (ar) Druskininkuose apsilankęs su ne mažiau kaip 100 nakvynių ir atvykstantis ne pirmą kartą.

 

* Šis pasiūlymas galioja iki atskiro „Eglės sanatorijos“ pranešimo.

Daugiau informacijos apie lojalumo programą rasite čia.

Dėkojame, kad esate lojalus mūsų klientas.

Lauksime sugrįžtant!

Kitos naujienos

Juodasis penktadienis – NUOLAIDA -20 %!
Tik šį penktadienį – lapkričio 27 d. – pirkite dovanų kuponą pinigų sumai, programai ar procedūrai ir mokėkite 20 % mažiau!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIEJI METAI 2021
2021-ieji – metalinio jaučio metai, raginantys dirbti kiek tik leidžia jėgos! Susipažinkite su mūsų planuojamomis Naujųjų metų švenčių programomis Druskininkuose ir Birštone. Šiuo metu negalime garantuoti, kad renginiai įvyks, tačiau kviečiame jus užpildyti registracijos formą. Ji yra nemokama ir neįpareigoja jūsų dalyvauti šventėje net ir tuo atveju, jei šventė įvyks.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ tęsia savo veiklą ir laukia jūsų!
Šiuo metu laukiame jūsų atvykstant su sanatorinio gydymo programomis, pagal visus Vyriausybės ir SAM reikalavimus teikiame švediško stalo tipo maitinimą, gydomąsias procedūras, apgyvendinimo paslaugas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau