NAUJIENA – paprastai ir patogiai išsirinkite norimą knygą! NAUJIENA – paprastai ir patogiai išsirinkite norimą knygą!

NAUJIENA – paprastai ir patogiai išsirinkite norimą knygą!

Birštonas Druskininkai
Leiskitės į užburiantį vaizduotės pasaulį – atsipalaiduokite skaitydami knygą. Didesniam jūsų komfortui sukurti ir saugumui užtikrinti, „Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone pristato naujieną – nuo šiol jūsų išsirinktą knygą pristatysime tiesiai į registratūrą.

Sanatorijos turimų knygų sąrašą su aprašymais rasite savo gyvenamojo korpuso registratūroje arba spustelėdami čia. Susidomėjote intriguojančiai atrodančiu romanu, o gal norite pasinerti į netikėto detektyvo pinkles? Išsirinkę patikusią knygą, kreipkitės į registratūrą arba skambinkite numeriu +370 (615) 52 197; rašykite el. paštu: biblioteka@sanatorija.lt, laiške nurodydami kambarį, kuriame gyvenate, savo vardą ir pavardę.

Kai jūsų pasirinkta knyga bus pristatyta į registratūrą, būsite informuoti, kada galite ją atsiimti. Perskaitę – grąžinkite knygą į tą pačią registratūrą.

Smagaus skaitymo!

 

Kitos naujienos

Juodasis penktadienis – NUOLAIDA -20 %!
Tik šį penktadienį – lapkričio 27 d. – pirkite dovanų kuponą pinigų sumai, programai ar procedūrai ir mokėkite 20 % mažiau!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIEJI METAI 2021
2021-ieji – metalinio jaučio metai, raginantys dirbti kiek tik leidžia jėgos! Susipažinkite su mūsų planuojamomis Naujųjų metų švenčių programomis Druskininkuose ir Birštone. Šiuo metu negalime garantuoti, kad renginiai įvyks, tačiau kviečiame jus užpildyti registracijos formą. Ji yra nemokama ir neįpareigoja jūsų dalyvauti šventėje net ir tuo atveju, jei šventė įvyks.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ tęsia savo veiklą ir laukia jūsų!
Šiuo metu laukiame jūsų atvykstant su sanatorinio gydymo programomis, pagal visus Vyriausybės ir SAM reikalavimus teikiame švediško stalo tipo maitinimą, gydomąsias procedūras, apgyvendinimo paslaugas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau