NAUJIENA! Ozono terapija Druskininkuose – energijos ir deguonies pliūpsnis NAUJIENA! Ozono terapija Druskininkuose – energijos ir deguonies pliūpsnis

NAUJIENA! Ozono terapija Druskininkuose – energijos ir deguonies pliūpsnis

Birštonas Druskininkai
Procedūros metu iš medicininio deguonies „Hyper Medozon Comfort“ aparatu pagamintu ozonu prisotinamas nedidelis kraujo kiekis, paimtas iš paciento ir sulašinimas pacientui atgal. Ši procedūra – tikras energijos ir deguonies užtaisas, turintis visą puokštę gydomųjų savybių.

Sanatorijoje Druskininkuose pristatyta nauja gydomoji procedūra – Ozono terapija „Hyper Medozon Comfort“. Ši procedūra – tikras energijos ir deguonies užtaisas, turintis visą puokštę gydomųjų savybių. Ar žinojote, kad ozonas pasižymi itin dideliu oksiduojančiu poveikiu, dar yra žinomas kaip aktyvusis deguonis. Ozonas chemiškai labai aktyvus, nes jo molekulės skyla lengvai. Susidaręs atominis deguonis energingiau už molekulinį reaguoja su įvairiomis medžiagomis.

Procedūros metu iš medicininio deguonies „Hyper Medozon Comfort“ aparatu pagamintu ozonu prisotinamas nedidelis kraujo kiekis, paimtas iš paciento ir sulašinimas pacientui atgal. Patekęs į kraują ozonas stiprina jame vykstančius oksidacinius procesus.

 

Gydomasis procedūros poveikis:

  • Gerina kvėpavimo funkciją, širdies ir smegenų veiklą, kraujotaką, stiprina kraujagysles;
  • Stimuliuoja greitesnį sveikimo procesą, greitina žaizdų gijimą ir malšina skausmą;
  • Turi priešuždegiminį poveikį ir slopina bakterines, grybelines bei virusines infekcijas;
  • Greitina medžiagų apykaitą ir lėtina senėjimo procesus;
  • Pakelia nuotaiką ir gerina savijautą (antidepresinis poveikis), mažina fizinę ir psichologinę įtampą, stiprina imunitetą, aktyvina mąstymo procesą, gerina miego kokybę, didina energingumą bei darbingumą, bendrą ištvermę.

Šios procedūros trukmė – 20–40 min.

Tai – papildomai mokama procedūra, neįeinanti į jokią programą.

Ji gali būti skiriama po gydytojo konsultacijos, įvertinus jūsų sveikatos būklę.

 

Kitos naujienos

BASEINŲ IR PIRČIŲ KOMPLEKSAS – visą liepos ir rugpjūčio mėnesį nieko nekainuoja!
Palikę rūpesčius užnugary, šią vasarą persikelkite į sveikatingumo namus – „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone. Čia – sveikatinimo programos, gydomosios procedūros, aktyvus laisvalaikis, užburianti gamta... Ir ne tik! Visą liepos ir rugpjūčio mėnesį apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kasdien visiems „Eglės sanatorijoje“ apsistojusiems klientams nieko nekainuoja.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Ilgesnė viešnagė sanatorijoje – didesnė nauda jums!
„Eglės sanatorija“ atnaujino naudas ilgiau apsistojusiems klientams. Sužinokite kokios dovanos laukia jūsų!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – keliautojas Aurimas Valujavičius
„Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose sveikatą stiprina keliautojas Aurimas Valujavičius. Kviečiame į virtualų pokalbį su Aurimu, sužinosite kaip jam sekėsi atgauti jėgas sanatorijoje ir kaip pasikeitė jo požiūris į sveikatinančių procedūrų svarbą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau