NAUJIENA! Ozono terapija Druskininkuose – energijos ir deguonies pliūpsnis

Birštonas Druskininkai
Procedūros metu iš medicininio deguonies „Hyper Medozon Comfort“ aparatu pagamintu ozonu prisotinamas nedidelis kraujo kiekis, paimtas iš paciento ir sulašinimas pacientui atgal. Ši procedūra – tikras energijos ir deguonies užtaisas, turintis visą puokštę gydomųjų savybių.

Sanatorijoje Druskininkuose pristatyta nauja gydomoji procedūra – Ozono terapija „Hyper Medozon Comfort“. Ši procedūra – tikras energijos ir deguonies užtaisas, turintis visą puokštę gydomųjų savybių. Ar žinojote, kad ozonas pasižymi itin dideliu oksiduojančiu poveikiu, dar yra žinomas kaip aktyvusis deguonis. Ozonas chemiškai labai aktyvus, nes jo molekulės skyla lengvai. Susidaręs atominis deguonis energingiau už molekulinį reaguoja su įvairiomis medžiagomis.

Procedūros metu iš medicininio deguonies „Hyper Medozon Comfort“ aparatu pagamintu ozonu prisotinamas nedidelis kraujo kiekis, paimtas iš paciento ir sulašinimas pacientui atgal. Patekęs į kraują ozonas stiprina jame vykstančius oksidacinius procesus.

 

Gydomasis procedūros poveikis:

  • Gerina kvėpavimo funkciją, širdies ir smegenų veiklą, kraujotaką, stiprina kraujagysles;
  • Stimuliuoja greitesnį sveikimo procesą, greitina žaizdų gijimą ir malšina skausmą;
  • Turi priešuždegiminį poveikį ir slopina bakterines, grybelines bei virusines infekcijas;
  • Greitina medžiagų apykaitą ir lėtina senėjimo procesus;
  • Pakelia nuotaiką ir gerina savijautą (antidepresinis poveikis), mažina fizinę ir psichologinę įtampą, stiprina imunitetą, aktyvina mąstymo procesą, gerina miego kokybę, didina energingumą bei darbingumą, bendrą ištvermę.

Šios procedūros trukmė – 20–40 min.

Tai – papildomai mokama procedūra, neįeinanti į jokią programą.

Ji gali būti skiriama po gydytojo konsultacijos, įvertinus jūsų sveikatos būklę.

 

Kitos naujienos

50 Eur dovana mokytojams, auklėtojams ir dėstytojams!
Pažadinti smalsumą, norą mokytis ir siekti aukštumų – štai tokia tikroji mokytojų supergalia! Padėdami žmonėms eiti tiesiausiu keliu žinių link, neužmirškite ir savęs – puoselėkite savo sveikatą. Kad tai padaryti būtų paprasčiau, kviečiame apsilankyti mūsų sveikatingumo namuose – dovanojame jums 50 Eur nuolaidą gydomosioms programoms iki pat didžiųjų žiemos švenčių!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Dovanojame apsilankymą baseinų ir pirčių komplekse buvusiems darbuotojams!
Kartą Eglietis – visada Eglietis. Dovanojame apsilankymą baseinų ir pirčių komplekse visiems buvusiems sanatorijos darbuotojams, tereikia užpildyti anketą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Klientų patogumui – išankstinė gydytojo konsultacija prieš atvykstant
Vis labiau modernių sprendimų ieškanti „Eglės sanatorija“ savo klientams siūlo dar daugiau patogumų. Nuo šiol galite rinktis nuotolinę išankstinę gydytojo konsultaciją. Ją rinktis siūloma klientams, kurie į „Eglės sanatoriją“ atvyksta trumpesniam laikotarpiui – 2–5 paroms. Pasirinkę nuotolinę konsultaciją, jūs sutaupysite savo laiko, o atvykę iškart galėsite mėgautis sveikatingumo atostogomis!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau