NAUJIENA! Ozono terapija Druskininkuose – energijos ir deguonies pliūpsnis NAUJIENA! Ozono terapija Druskininkuose – energijos ir deguonies pliūpsnis

NAUJIENA! Ozono terapija Druskininkuose – energijos ir deguonies pliūpsnis

Birštonas Druskininkai
Procedūros metu iš medicininio deguonies „Hyper Medozon Comfort“ aparatu pagamintu ozonu prisotinamas nedidelis kraujo kiekis, paimtas iš paciento ir sulašinimas pacientui atgal. Ši procedūra – tikras energijos ir deguonies užtaisas, turintis visą puokštę gydomųjų savybių.

Sanatorijoje Druskininkuose pristatyta nauja gydomoji procedūra – Ozono terapija „Hyper Medozon Comfort“. Ši procedūra – tikras energijos ir deguonies užtaisas, turintis visą puokštę gydomųjų savybių. Ar žinojote, kad ozonas pasižymi itin dideliu oksiduojančiu poveikiu, dar yra žinomas kaip aktyvusis deguonis. Ozonas chemiškai labai aktyvus, nes jo molekulės skyla lengvai. Susidaręs atominis deguonis energingiau už molekulinį reaguoja su įvairiomis medžiagomis.

Procedūros metu iš medicininio deguonies „Hyper Medozon Comfort“ aparatu pagamintu ozonu prisotinamas nedidelis kraujo kiekis, paimtas iš paciento ir sulašinimas pacientui atgal. Patekęs į kraują ozonas stiprina jame vykstančius oksidacinius procesus.

 

Gydomasis procedūros poveikis:

  • Gerina kvėpavimo funkciją, širdies ir smegenų veiklą, kraujotaką, stiprina kraujagysles;
  • Stimuliuoja greitesnį sveikimo procesą, greitina žaizdų gijimą ir malšina skausmą;
  • Turi priešuždegiminį poveikį ir slopina bakterines, grybelines bei virusines infekcijas;
  • Greitina medžiagų apykaitą ir lėtina senėjimo procesus;
  • Pakelia nuotaiką ir gerina savijautą (antidepresinis poveikis), mažina fizinę ir psichologinę įtampą, stiprina imunitetą, aktyvina mąstymo procesą, gerina miego kokybę, didina energingumą bei darbingumą, bendrą ištvermę.

Šios procedūros trukmė – 20–40 min.

Tai – papildomai mokama procedūra, neįeinanti į jokią programą.

Ji gali būti skiriama po gydytojo konsultacijos, įvertinus jūsų sveikatos būklę.

 

 

Naujienos publikavimo data: 2021 05 10

 

Kitos naujienos

Rugpjūtis sanatorijoje Druskininkuose – kultūros festivalių mėnuo
Rugpjūčio mėnesį Druskininkai taps teatro, muzikos, šokio ir tapybos menininkų meka. Į kurortą atvyksta dvylika muzikos, šokio ir teatro trupių iš 6 šalių, 67 muzikai iš 11 šalių ir 13 dailininkų iš Lietuvos ir Latvijos. Čia vyks VII-asis tarptautinis festivalis „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“, XXI-asis tarptautinis konkursas-festivalis „Muzika be sienų“ ir XI-asis tarptautinis tapybos pleneras.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Festivalio „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“ PROGRAMA
Tarptautinis festivalis „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“ sugrįžta ir Druskininkų miesto svečius bei gyventojus džiugins nuo rugpjūčio 5 d. iki 15 d. Kviečiame į spektaklius, kurie kasdien vyks čia pat – „Eglės sanatorijoje“. Detalią festivalio programą rasite čia.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Dainininkė ir laidų vedėja N. Pareigytė: „Sanatorinis gydymas yra naudingas ir reikalingas absoliučiai visiems žmonėms“
Sanatorijoje sveikatinasi puikiai visiems pažįstama dainininkė ir laidos „Mes pačios“ vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. Kviečiame į virtualų pokalbį, kuriame sužinosite apie Nijolės kelionę sveikatos link ir nuoširdų patarimą, ką daryti, kad gyventumėte visapusiškai geriau.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau