NAUJIENA! Ozono terapija Druskininkuose – energijos ir deguonies pliūpsnis NAUJIENA! Ozono terapija Druskininkuose – energijos ir deguonies pliūpsnis

NAUJIENA! Ozono terapija Druskininkuose – energijos ir deguonies pliūpsnis

Birštonas Druskininkai
Procedūros metu iš medicininio deguonies „Hyper Medozon Comfort“ aparatu pagamintu ozonu prisotinamas nedidelis kraujo kiekis, paimtas iš paciento ir sulašinimas pacientui atgal. Ši procedūra – tikras energijos ir deguonies užtaisas, turintis visą puokštę gydomųjų savybių.

Sanatorijoje Druskininkuose pristatyta nauja gydomoji procedūra – Ozono terapija „Hyper Medozon Comfort“. Ši procedūra – tikras energijos ir deguonies užtaisas, turintis visą puokštę gydomųjų savybių. Ar žinojote, kad ozonas pasižymi itin dideliu oksiduojančiu poveikiu, dar yra žinomas kaip aktyvusis deguonis. Ozonas chemiškai labai aktyvus, nes jo molekulės skyla lengvai. Susidaręs atominis deguonis energingiau už molekulinį reaguoja su įvairiomis medžiagomis.

Procedūros metu iš medicininio deguonies „Hyper Medozon Comfort“ aparatu pagamintu ozonu prisotinamas nedidelis kraujo kiekis, paimtas iš paciento ir sulašinimas pacientui atgal. Patekęs į kraują ozonas stiprina jame vykstančius oksidacinius procesus.

 

Gydomasis procedūros poveikis:

  • Gerina kvėpavimo funkciją, širdies ir smegenų veiklą, kraujotaką, stiprina kraujagysles;
  • Stimuliuoja greitesnį sveikimo procesą, greitina žaizdų gijimą ir malšina skausmą;
  • Turi priešuždegiminį poveikį ir slopina bakterines, grybelines bei virusines infekcijas;
  • Greitina medžiagų apykaitą ir lėtina senėjimo procesus;
  • Pakelia nuotaiką ir gerina savijautą (antidepresinis poveikis), mažina fizinę ir psichologinę įtampą, stiprina imunitetą, aktyvina mąstymo procesą, gerina miego kokybę, didina energingumą bei darbingumą, bendrą ištvermę.

Šios procedūros trukmė – 20–40 min.

Tai – papildomai mokama procedūra, neįeinanti į jokią programą.

Ji gali būti skiriama po gydytojo konsultacijos, įvertinus jūsų sveikatos būklę.

 

 

Naujienos publikavimo data: 2021 05 10

 

Kitos naujienos

ATNAUJINTA INFORMACIJA. Vaikų atostogos sugrįžta!
Atsižvelgiant į dabartinę epidemiologinę situaciją Lietuvoje, dėl klientų ir mūsų darbuotojų saugumo, papildomos veiklos vaikams „Eglės sanatorijoje“ spalio 29 d.–lapkričio 7 d. organizuojamos nebus, tačiau dirbs vaikų žaidimų kambarys, baseinų ir pirčių kompleksas, vaikams bus teikiamos sveikatinimo procedūros. Taip pat informuojame, kad dėl jūsų, kitų sanatorijos svečių ir mūsų darbuotojų saugumo, visi vaikai nuo 3 m. amžiaus privalo atvykti turėdami neigiamą COVID-19 testą (greitąjį arba atliktą PGR metodu) arba greitąjį COVID-19 testą atlikti sanatorijoje (kaina – 6 Eur asmeniui).
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuo spalio 29 d. iki lapkričio 7 d. baseinų ir pirčių komplekse galės lankytis tik sanatorijoje gyvenantys klientai
Nuo spalio 29 d. iki lapkričio 7 d. (imtinai) dėl didelio užimtumo ir norint užtikrinti sanatorijos svečių saugumą, „Eglės sanatorijos“ Druskininkuose ir Birštone baseinų ir pirčių komplekse galės lankytis tik sanatorijoje tuo metu gyvenantys klientai. Dėkojame už jūsų supratingumą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Sustiprinkite sveikatą – speciali nuolaida SENJORAMS!
Senjorai, pasiruoškite šaltajam metų sezonui ir pasirūpinkite savo sveikata. Lapkričio ir gruodžio mėnesiais senjorams taikoma nuolaida.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau