NAUJIENA! Mobilioji „Eglės sanatorijos“ programėlė jūsų telefone NAUJIENA! Mobilioji „Eglės sanatorijos“ programėlė jūsų telefone

NAUJIENA! Mobilioji „Eglės sanatorijos“ programėlė jūsų telefone

Birštonas Druskininkai
Nuo šiol į savo išmanųjį įrenginį parsisiuntę mobiliąją programėlę, klientai galės susikurti ir prisijungti prie savo asmeninės paskyros, kur matys jiems paskirtų procedūrų grafiką, gaus priminimus apie artėjančias procedūras!

„Eglės sanatorija“ pristato išskirtinę naujovę sveikatinimo paslaugas teikiančių organizacijų rate – mobiliąją programėlę, skirtą į sanatoriją atvykusiems klientams. Jie nuo šiol su savimi neprivalės nešiotis procedūrų kortelės – visą informaciją turės išmaniajame telefone.

Sanatorijos svečiai taip pat galės matyti įvairias sanatorijos skelbiamas naujienas, vykstančių laisvalaikio renginių kalendorių – turės galimybę pasižymėti dominantį renginį ir jam artėjant gauti priminimą. Programėlėje galima registruoti gedimus. Taip efektyviai ir greitai klientas galės pranešti darbuotojams apie reikalingą pagalbą ar paslaugą, prireikus pakeisti perdegusią lemputę, neveikiantį televizoriaus pultelį ir kita.

Pirmoji programėlės versija klientams pristatoma nuo šių metų birželio mėnesio, tačiau tai – tik pradžia. Programėlę numatoma tobulinti ir ateityje įdiegti naujas funkcijas, kad klientai galėtų patys, vos kelių mygtukų paspaudimu, keisti jiems paskirtų procedūrų laiką, atšaukti procedūras, pažymėti, kad atvyko į procedūrą ir kita. Programėlė pritaikyta ne tik lietuviškai kalbantiems klientams, bet ir anglų, rusų, vokiečių kalbomis.

Vis labiau modernėjanti „Eglės sanatorija“ veržiasi į priekį ir pirmoji pristato tokio pobūdžio mobiliąją programėlę: „Išmaniosios technologijos vis labiau užkariauja pasaulį, tad norime žengti koja kojon ir mes, būti lankstūs ir patrauklūs klientams, kurie savo gyvenimo nebeįsivaizduoja be išmaniųjų telefonų. Tai darome mūsų klientų patogumui ir dar didesniam komfortui sukurti“, – programėlės įdiegimą komentuoja „Eglės sanatorijos“ Rinkodaros ir komunikacijos padalinio vadovė Aistė Povilauskaitė.

Mobiliąją „Eglės sanatorijos“ programėlę parsisiųsti galite Android OS arba IOS

Kitos naujienos

2020 metų inovacijos „Eglės sanatorijoje“
2020 – kupini iššūkių ir sudėtingų išbandymų metai, tačiau su savimi jie atsinešė ir dvi naujienas technologijų srityje. Birželio mėnesį sanatorija pristatė mobiliąją programėlę, skirtą į sanatoriją atvykusiems klientams, o gruodžio – išmaniuosius info-terminalus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuo gruodžio 22 d. teikiame reabilitacijos ir gydymo paslaugas TIK atvykstantiems su Teritorinių ligonių kasų (TLK) siuntimu
Apgailestaujame, dėl mūsų šalyje paskelbto karantino apribojimų ir dėl blogos epidemiologinės situacijos Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ nuo gruodžio 22 d. iki atskiro pranešimo, negalės suteikti paslaugų klientams, atvykstantiems savomis lėšomis.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – televizijos laidų vedėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis
Šiltas ir atviras pokalbis su „Eglės sanatorijoje“ Birštone besisvečiuojančiu puikiai visiems pažįstamu televizijos laidų vedėju ir režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu. Sužinokite, kas ir kodėl Vytenį sanatorijoje žavi labiausiai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau