NAUJIEJI METAI šokio žingsneliu! NAUJIEJI METAI šokio žingsneliu!

NAUJIEJI METAI šokio žingsneliu!

Birštonas Druskininkai
Jau visai netrukus peržengsime naujos pradžios slenkstį – šoksime į 2024 metus! „Eglės sanatorija“ kviečia atsisveikinti su praėjusiais ir pasitikti naujuosius metus diskotekoje – šokio žingsneliu. Sanatorijoje skambės geriausi visų laikų hitai – nuo 70-ųjų iki šių dienų! Diskoteką papildys ir muzikiniai pasirodymai – gerą nuotaiką jums dovanos dainininkė ANŽELA ir grupė LA FORZA su Renata Norvile, Neringa Nekrašiūte ir Gabriele Banevičiene-Gabi. Paskutinį metų vakarą sanatorijoje jūsų lauks neužmirštama šventė, šokti užvedanti muzika ir pakili nuotaika!

 

Nauji Metai - Rolandui -

 

NAUJIEJI METAI EGLĖS SANATORIJOJE

DRUSKININKUOSE IR BIRŠTONE

Gruodžio 31 d., 21:00–02:00

 

ŠVENTĖS KONCEPTAS – neįpareigojantis! Jūs už papildomą mokestį galite rezervuoti staliuką dviem arba keturiems asmenims arba rinktis į šventę atvykti be staliuko rezervacijos – galėsite prisėsti tam skirtose vietose arba muzikos klausytis stovint. O dar geriau – šokant! Pagrindinis vakaro akcentas – diskoteka. Judėsime šokio žingsneliu!

VAKARO PROGRAMA – gerą nuotaiką jums dovanos vakaro vedėjas, kuris stebins įvairiais žaidimais, dovanomis ir siurprizais!

DISKOTEKA – visą vakarą garsiausius muzikinius hitus gros ir šokti jus kvies vakaro DJ. Diskoteką papildys ir nuobodžiauti neleis grupė LA FORZA. Šios grupės atlikėjos – tikros popscenos divos – Renata Norvilė, Neringa Nekrašiūtė ir Gabrielė Banevičienė-Gabi. Taip pat nostalgiškų emocijų verpetą užsuks dainininkė Anžela, atlikdama senas, visų mylimas dainas, ir naujausius šių laikų kūrinius. Grupė „La Forza“ ir dainininkė Anžela Adamovič savo pasirodymus atliks abiejuose miestuose – ir Druskininkuose, ir Birštone.

GĖRIMAI IR UŽKANDŽIAI – kiekvieną vakaro svečią pasitiksime su taure vyno. Taip pat vakaro metu veiks baras, kuriame galėsite už papildomą mokestį įsigyti norimų gėrimų bei užkandžių.

NAUJAMETINIS FEJERVERKAS – 00:00 dangų nuspalvins šventinis „Eglės sanatorijos“ fejerverkas.

 

BILIETO KAINA*

Šiuo metu į Naujųjų metų šventę galime pakviesti tik tuo metu sanatorijoje gyvenančius mūsų svečius. Bilieto kaina 35 Eur suaugusiems.

Kaina nurodyta be staliuko rezervacijos.

 

STALIUKO REZERVACIJA

Jei pageidaujate sėdėti prie staliuko, galite už papildomą mokestį rezervuoti staliuką dviem arba keturiems asmenims. Staliukų kiekis yra ribotas. Rezervavus staliuką jums priklausys užkandžių rinkinys, alkoholinis gėrimas ir stalo vanduo. Taip pat vakaro metu veiks baras, kuriame galėsite įsigyti norimų gėrimų bei užkandžių.

Dviviečio staliuko rezervacijos kaina sanatorijoje gyvenantiems svečiams – 100 Eur (bilietas į kainą nėra įskaičiuotas).

Keturviečio staliuko rezervacijos kaina sanatorijoje gyvenantiems svečiams – 200 Eur (bilietas į kainą nėra įskaičiuotas).

 

REGISTRACIJA Į NAUJŲJŲ METŲ ŠVENTĘ ATLIEKAMA TIK TELEFONU:

+370 313 60 220

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

  • Tėvelių patogumui gruodžio 31 d. vaikų kambarys Birštone dirbs iki 00:00, o Druskininkuose renginio vietoje bus įrengta speciali vaikų žaidimų erdvė. Primename, kad vaikų žaidimų kambaryje vaikus nemokamai nuo 3 metų amžiaus prižiūri vaikų kambario auklėtoja.
  • Kavinė „Žalias sodas“ (Druskininkuose) dirbs iki 00:00. Galima staliuko rezervacija kavinės bare (rezervacija nemokama). Speciali programa kavinėje nevyks.
  • Kavinė „Žalia siena“ (Birštone) dirbs iki 02:00. Galima staliuko rezervacija Užsakymų centre, telefonu: +370 313 60 220 (rezervacija mokama). Speciali programa kavinėje nevyks.
  • Nuo gruodžio 15 d. staliukų rezervacija ir bilietų įsigijimas vyks ir sanatorijos viešbučio registratūrose.

 

*Nuo gruodžio 15 d. kaina gali keistis. Vietų skaičius yra ribotas.

 

Kitos naujienos

Senjorų dienos!
Kiekvieną paskutinį mėnesio antradienį atvykusiems senjorams nuo 60 metų dovanojame 50 Eur jų užsakymui. Tegul gera sveikata liejasi pro mineralinės vonios kraštus!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Šeimos sveikatingumo atostogos sanatorijoje!
Kai atėjus atostogoms moksleiviai užveria mokyklos duris – ateina laikas visos šeimos atostogoms! Gruodžio 22 d. – sausio 7 d. „Eglės sanatorija“ laukia tėvų, išsiilgusių turiningo laiko drauge su vaikais. Sveikatą gerinančios procedūros, neribotos maudynės baseinų ir pirčių komplekse, šėlionės vaikų žaidimų kambaryje, poilsis nuo buities darbų ir maisto ruošimo – taip skamba tobulos atostogos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!
Savo sveikata rūpintis turime visus metus. Sveikatos specialistai rekomenduoja sanatorinį gydymą 2 kartus per metus. Mat laukti, kol sveikata ims šlubuoti ir tik tada imti ją gelbėti – visai netikslinga. Puoselėkite ją nuolat, jei norite be didelio vargo, laiko ir pastangų puikia sveikata džiaugtis ir ateityje. Užsitikrinkite geriausią kainą planuodami savo sveikatingumo atostogas iš anksto. Rezervuodami atvykimą į „Eglės sanatoriją“ prieš 3 mėnesius ar daugiau, garantuojame jums mažiausią kainą. Geriausia investicija – į savo sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau