NAUJIEJI METAI 2021 NAUJIEJI METAI 2021

NAUJIEJI METAI 2021

Birštonas Druskininkai
2021-ieji – metalinio jaučio metai, raginantys dirbti kiek tik leidžia jėgos! Susipažinkite su mūsų planuojamomis Naujųjų metų švenčių programomis Druskininkuose ir Birštone. Šiuo metu negalime garantuoti, kad renginiai įvyks, tačiau kviečiame jus užpildyti registracijos formą. Ji yra nemokama ir neįpareigoja jūsų dalyvauti šventėje net ir tuo atveju, jei šventė įvyks.

Naujieji metai 2021 | DRUSKININKAI

2021-ieji – metalinio jaučio metai, raginantys dirbti kiek tik leidžia jėgos! Bet nepamirškite, kad reikia ne tik dirbti, bet ir leisti sau pailsėti bei pasisveikatinti, o Naujuosius metus – atšvęsti! Naujųjų metų išvakarėse jūsų laukia išskirtinė vakaro programa, kurią ves nuotaikingas, visiems puikiai pažįstamas humoro laidų vedėjas Dainius Martinaitis. Naujametinio vakaro metu išvysite žaviąją Katažiną Zvonkuvienę, kuri jus nustebins savo užburiančia muzikine programa. Vakaro metu jūsų laukia įvairūs žaidimai bei prizai ir, žinoma, šiai ypatingai progai mūsų virtuvės šefų ruošta šventinė vakarienė bei gėrimai. Pagalvojote, o kaip gi Naujieji metai be šventinių fejerverkų? Niekaip! Naujuosius metus pasitiksite šių įvairiaspalvių dangaus stebuklų apsuptyje!

Vieta – „Eglės sanatorija“, Eglės g. 1 (Druskininkai).

Laikas: 21:00 iki 02:00.

Kaina:

 • „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems svečiams (nuo 16 m.) – 125 Eur
 • „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems svečiams nuo 13 nakvynių ir daugiau (nuo 16 m.) – 95 Eur
 • negyvenantiems „Eglės sanatorijoje“ – 145 Eur
 • 5–15 metų vaikams – 60 Eur

________________________________________________________________________________________________

Naujieji metai 2021 | BIRŠTONAS

2021 metus pasitikite geros nuotaikos apsuptyje su energija trykštančia vakaro šou vedėja Nijole Pareigyte, linksmais žaidimais ir naujametiniais prizais. Nepamirštamą muzikinį vakarą, šiltas emocijas ir šypseną jums dovanos pagrindinės vakaro viešnios – „69 danguje“ grupės merginos! Vakaro metu jūsų laukia šiai ypatingai progai mūsų virtuvės šefų ruošta šventinė vakarienė bei gėrimai. Pagalvojote, o kaip gi Naujieji metai be šventinių fejerverkų? Niekaip! Naujuosius metus pasitiksite šių įvairiaspalvių dangaus stebuklų apsuptyje!

Vieta – „Eglės sanatorija“, Algirdo g. 22 (Birštonas).

Laikas: 20:00 iki 02:00.

Kaina:

 • „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems svečiams (nuo 16 m.) – 125 Eur
 • „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems svečiams nuo 13 nakvynių ir daugiau (nuo 16 m.) – 95 Eur
 • negyvenantiems „Eglės sanatorijoje“ – 145 Eur
 • 5–15 metų vaikams – 60 Eur

________________________________________________________________________________________________

Dėmesio! Informacija gali keistis. Jei dėl šalyje galiojančių apribojimų visgi negalėsime įgyvendinti pradinės šventės idėjos, ieškosime būdų kaip saugiai, bet smagiai pradžiuginti jus Naujųjų metų išvakarėse. Šiuo metu kviečiame jus užpildyti registracijos formą. Ji yra nemokama ir neįpareigoja jūsų dalyvauti šventėje net ir tuo atveju, jei šventė įvyks. 

   Pasirinkite miestą, į kurį norėtumėte atvykti Naujųjų metų šventei:

  Kiek suaugusiųjų (nuo 16 m.) dalyvautų šventėje? Įrašykite skaičių.

  Kiek vaikų (iki 16 m.) dalyvautų šventėje? Įrašykite skaičių.

  Ar planuojate apsistoti sanatorijoje su nakvyne?

  Sutinku, kad mano nurodytu telefono numeriu ir / ar el. paštu „Eglės sanatorijos“ atstovai galėtų susisiekti dėl Naujųjų metų šventės:

  Dėmesio! Registracija yra nemokama ir neįpareigoja jūsų dalyvauti šventėje net ir tuo atveju, jei šventė įvyks.

  AČIŪ!
  Iki susitikimo „Eglės sanatorijoje“ – ir gyvenimas vėl mielas!

  Kitos naujienos

  2020 metų inovacijos „Eglės sanatorijoje“
  2020 – kupini iššūkių ir sudėtingų išbandymų metai, tačiau su savimi jie atsinešė ir dvi naujienas technologijų srityje. Birželio mėnesį sanatorija pristatė mobiliąją programėlę, skirtą į sanatoriją atvykusiems klientams, o gruodžio – išmaniuosius info-terminalus.
  Birštonas Druskininkai
  Skaityti daugiau
  Nuo gruodžio 22 d. teikiame reabilitacijos ir gydymo paslaugas TIK atvykstantiems su Teritorinių ligonių kasų (TLK) siuntimu
  Apgailestaujame, dėl mūsų šalyje paskelbto karantino apribojimų ir dėl blogos epidemiologinės situacijos Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ nuo gruodžio 22 d. iki atskiro pranešimo, negalės suteikti paslaugų klientams, atvykstantiems savomis lėšomis.
  Birštonas Druskininkai
  Skaityti daugiau
  Svečiuose – televizijos laidų vedėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis
  Šiltas ir atviras pokalbis su „Eglės sanatorijoje“ Birštone besisvečiuojančiu puikiai visiems pažįstamu televizijos laidų vedėju ir režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu. Sužinokite, kas ir kodėl Vytenį sanatorijoje žavi labiausiai!
  Birštonas Druskininkai
  Skaityti daugiau