Nauja paveikslų paroda stiklinėje galerijoje Nauja paveikslų paroda stiklinėje galerijoje

Nauja paveikslų paroda stiklinėje galerijoje

Druskininkai
Stiklinėje galerijoje Druskininkuose eksponuojama menininko Deivido Sinkevičiaus paveikslų paroda. Kviečiame užsukti!

DEIVIDAS SINKEVIČIUS

BIOGRAFIJA

  • Menininkas gimė 1984 01 28.
  • 2015 m. gavo Vieciūnų miestelio apdovanojimą „Bronzinis obuolys“ už meninę kūrybą ir indelį į bendruomeniškumą.
  • 2016 m. gavo Druskininkų miesto apdovanojimą „Mineralinio vandens lašas“ už aktyvią įvairiapusišką veiklą.
  • Surengė 22 personalines parodas, paskutinioji vyko 2021 m. – grafikos ir tapybos paroda „Nieko bendro – dvigubai geriau“ (kartu su floriste Rūta Kazakevičiene).
  • Sukūrė 12 itin ryškių kūrinių viešosioms erdvėms, paskutinysis – 2020 m. foto molbertas skirtas įsiamžinti vaizdinguose Druskininkų kampeliuose.

KŪRYBA

„Mokslų susijusių su menu krimsti neteko, todėl dabar galiu džiaugtis sveikais baltais dantimis. Piešimu ir tapyba savarankiškai domėtis pradėjau paauglystėje, kai artimas žmogus pasakė, jog mano piešiniai nieko verti. Tad pradžioje kūryba tapo atsaku į tuos žodžius, o vėliau ji peraugo į bandymus išreikšti savo požiūrį, pamąstymus apie supantį pasaulį. Pamėgtos mano technikos yra grafika, asambliažas, koliažas bei tapyba. Savo kūryba noriu parodyti pasauliui, koks nenuspėjamas gali būti menas, lygiai toks pat, kaip supantis mus pasaulis: iš pirmo žvilgsnio nesuderinami reiškiniai gali harmoningai gyvuoti šalia: realizmas ir siurrealizmas, tradicijos bei šiuolaikiškumas, gėris ir blogis, juoda ir balta. Kartais savus darbus pasirašau skirtingai vardais (Deividas, David, Divas), tai priklauso nuo nuotaikos ir nuo to, ką vartojau kurdamas: kavą, arbatą, bičių pikį ar viską vienu kartu. Dalyvavau vienuolikoje bendrų parodų Druskininkuose, Kapčiamiestyje, Utenoje, Vilniuje, Trakuose, Elektrėnuose, o taip pat dvylikoje plenerų įvairiuose Lietuvos miestuose.“

 

Naujienos publikavimo data: 2022 01 17

Kitos naujienos

Sanatorinis gydymas ŠEIMA – 50 % nuolaida vaikams
„Eglės sanatorija“ – tai tikri sveikatingumo namai visai šeimai. Čia galite atvykti su specialia Sanatorinio gydymo programa ŠEIMA ir pasinaudoti visą birželį galiojančia 50 % nuolaida vaikams! Jūsų laukia gydomosios procedūros, gardus maistas, baseinų ir pirčių kompleksas, vaikų žaidimų kambarys ir raminanti gamtos didybė sveikatinančiam jūsų šeimos laikui drauge.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Atnaujintas ESPA sertifikatas
Dar 2019 metais „Eglės sanatorijai“ buvo suteiktas Europos geriausiųjų įvertinimas – „EuropeSpa med“ sertifikatas, kuris pažymi vieną reikšmingiausių įmonės veiklos įvertinimų bei patvirtina, kad čia teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius Europos sanatorijoms taikomus kokybės standartus. 2022 metų pradžioje, iš naujo įvertinus „Eglės sanatorijos“ veiklą, sertifikatas buvo atnaujintas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ – geriausia aptarnavimo srityje
Mūsų vertybės – pagarba žmogui ir dėmesys klientui – yra gyvos kiekviename Eglietyje! „Eglės sanatorija“ gavo net du „Pagirkime aptarnavimą“ 2021 m. apdovanojimus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau