Nauja paveikslų paroda stiklinėje galerijoje Nauja paveikslų paroda stiklinėje galerijoje

Nauja paveikslų paroda stiklinėje galerijoje

Druskininkai
Stiklinėje galerijoje Druskininkuose eksponuojama menininko Deivido Sinkevičiaus paveikslų paroda. Kviečiame užsukti!

DEIVIDAS SINKEVIČIUS

BIOGRAFIJA

  • Menininkas gimė 1984 01 28.
  • 2015 m. gavo Vieciūnų miestelio apdovanojimą „Bronzinis obuolys“ už meninę kūrybą ir indelį į bendruomeniškumą.
  • 2016 m. gavo Druskininkų miesto apdovanojimą „Mineralinio vandens lašas“ už aktyvią įvairiapusišką veiklą.
  • Surengė 22 personalines parodas, paskutinioji vyko 2021 m. – grafikos ir tapybos paroda „Nieko bendro – dvigubai geriau“ (kartu su floriste Rūta Kazakevičiene).
  • Sukūrė 12 itin ryškių kūrinių viešosioms erdvėms, paskutinysis – 2020 m. foto molbertas skirtas įsiamžinti vaizdinguose Druskininkų kampeliuose.

KŪRYBA

„Mokslų susijusių su menu krimsti neteko, todėl dabar galiu džiaugtis sveikais baltais dantimis. Piešimu ir tapyba savarankiškai domėtis pradėjau paauglystėje, kai artimas žmogus pasakė, jog mano piešiniai nieko verti. Tad pradžioje kūryba tapo atsaku į tuos žodžius, o vėliau ji peraugo į bandymus išreikšti savo požiūrį, pamąstymus apie supantį pasaulį. Pamėgtos mano technikos yra grafika, asambliažas, koliažas bei tapyba. Savo kūryba noriu parodyti pasauliui, koks nenuspėjamas gali būti menas, lygiai toks pat, kaip supantis mus pasaulis: iš pirmo žvilgsnio nesuderinami reiškiniai gali harmoningai gyvuoti šalia: realizmas ir siurrealizmas, tradicijos bei šiuolaikiškumas, gėris ir blogis, juoda ir balta. Kartais savus darbus pasirašau skirtingai vardais (Deividas, David, Divas), tai priklauso nuo nuotaikos ir nuo to, ką vartojau kurdamas: kavą, arbatą, bičių pikį ar viską vienu kartu. Dalyvavau vienuolikoje bendrų parodų Druskininkuose, Kapčiamiestyje, Utenoje, Vilniuje, Trakuose, Elektrėnuose, o taip pat dvylikoje plenerų įvairiuose Lietuvos miestuose.“

 

Naujienos publikavimo data: 2022 01 17

Kitos naujienos

Birželis – šeimos atostogų mėnuo! Visą mėnesį VAIKAMS – nemokamos procedūros, maitinimas ir apgyvendinimas Birštone
Kokybiškas laikas su vaikais jums atsitraukus nuo buities ir sutelkus dėmesį į buvimą kartu, stiprinant visų šeimos narių fizinę, emocinę ir psichologinę sveikatą, mėgaujantis gydomosiomis procedūromis, su meile ruoštu maistu – pusryčiais, pietumis, vakarienėmis ir užkandžių barais, buvimu baseinų ir pirčių komplekse tiek, kiek geidžia širdis. Ir žvelgiant į tas šelmiškas ugneles vaikų akyse, jiems dūkstant žaidimų kambaryje. „Eglės sanatorijoje“ Birštone birželio mėnesį gyvenantiems vaikams – gydomosios procedūros, maitinimas, apgyvendinimas, laisvalaikio pramogos – nieko nekainuoja!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DOVANA! Atvykstate 4 naktims ir +1 gaunate dovanų
Birželio mėnesį „Eglės sanatorija“ Birštone švenčia 10 metų jubiliejų ir šia proga paruošė jums stulbinančią dovaną – pasirinkus vieną iš sanatorinio gydymo programų ir užsakius 4 nakvynes – penktąją padovanosime! O nakvynė tai ne tik apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje. Tai diena, kupina sveikatinimosi procedūrų, neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse, gardus maistas ir laisvalaikio pramogos. Nepramiegokite, rezervaciją galite atlikti tik birželio 1–7 dienomis, o atvykti iki birželio 30 dienos.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Lojaliems klientams dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas nei turite dabar!
Vėl ir vėl į sanatoriją sugrįžtantis klientas – geriausia paskata judėti į priekį, išlaikyti aukštą paslaugų ir aptarnavimo kokybę bei ieškoti naujų būdų tobulėjimui. Visą gegužės ir birželio mėnesį lojaliems mūsų klientams, įgijusiems sidabrinio, auksinio ar platininio lojalumo statusą, dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas! O aukščiausią – deimantinį – lojalumo statusą įgijusiems klientams dovanojame liukso klasės kambarį už dviviečio kambario kainą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau