Nauja dailininkės D. Kasčiūnaitės paroda „Erdvės pojūtis“ Nauja dailininkės D. Kasčiūnaitės paroda „Erdvės pojūtis“

Nauja dailininkės D. Kasčiūnaitės paroda „Erdvės pojūtis“

Druskininkai
Tapytojos D. Kasčiūnaitės žodžiais: „Neieškokite mano kūryboje siužeto, nes aš kuriu iliuziją pasitelkdama spalvas ir formas, kurios išreiškia gyvenimo teigimo emocijas.“

Dailininkės tapyba stebina tiek pastovumu, tiek kaita. Abstrakcijose ryškių spalvų deriniai kaitaliojasi su monochromija. D. Kasčiūnaitė skambiais akordais derina kontrastingas spalvas, pasitelkia grafiškus elementus. Monochrominiuose paveiksluose sodrios dinamiškos raudonos, žalios, mėlynos spalvos kaitaliojasi su prislopintomis melancholiškomis pilkomis. Paveiksluose atsisakyta tradicinės elementų hierarchijos ar centro, jaučiama stipri jausminė ir jutiminė spalvų substancija. Drobės tiesiog užliejamos spalvomis – jos užsiplieskia, švyti, kaitina, akina ir pulsuodamos gilėja (plg. Raminta Jurėnaitė). Dailininkė surengė 30 personalinių parodų ir dalyvavo daugybėje grupinių parodų Lietuvoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, JAV, Rusijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje ir kituose kraštuose.

Paveikslų parodą „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose pamatyti galite iki vasario 28 dienos.

Kitos naujienos

Kodėl verta atvykti į „Eglės sanatoriją“ su vaikais?
Mes orientuojamės į kokybišką visos šeimos poilsį, todėl kviečiame jus pasisemti sveikatos iš gamtos, pasimėgauti sveikatinančiomis procedūromis ir turiningu vaikų laisvalaikiu. Iki pat rugsėjo 30 d. turime jums ir jūsų šeimai specialų pasiūlymą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Sveikatos kupinos atostogos Jums, Medikai!
Metas planuoti atostogas – atsipalaiduoti, pasimėgauti gamtos teikiama ramybe bei sveikata alsuojančiomis procedūromis! „Eglės sanatorija“ laukia jūsų – paruošėme net tris specialius pasiūlymus. Kviečiame pasinaudokite jums priklausančia valstybės kompensacija nuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d. Rezervuokite jau dabar!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Tarptautinis teatro festivalis – „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“
Į Druskininkų kurortą rugpjūčio 5 d. sugrįžta jau VI-tasis Tarptautinis teatro festivalis. Pristatome spektaklius, vyksiančius „Eglės sanatorijoje“ rugpjūčio 6–14 dienomis. Pasinerkite į meno ir kultūros pasaulį!
Druskininkai
Skaityti daugiau