„Muzikinės kaukės“ finalininkams dovanojame sveikatą! „Muzikinės kaukės“ finalininkams dovanojame sveikatą!

„Muzikinės kaukės“ finalininkams dovanojame sveikatą!

Birštonas Druskininkai
Net septynis sezonus iš eilės televizijos žiūrovus ir projekto gerbėjus džiuginęs muzikinis įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“ priartėjo prie finišo tiesiosios. Vasario 2-ąją pagaliau paaiškėjo projekto laimėtoja!

Šeštadienio vakarą paaiškėjo 7-ojo „Muzikinės kaukės“ sezono laimėtoja. Nuoširdžiai sveikiname  nugalėtoją dainininkę, aktorę Kristiną Radžiukynaitę užėmus pirmąją vietą muzikiniame projekte! Didžiuojamės ir antrąją, trečiąją ir ketvirtąją vietas užėmusiais dalyviais: Jurgiu Brūzga, Akvile Kisieliene ir Baiba Skurstene-Serdiuke.

Paskutinėje laidoje K. Radžiukynaitė surinko net 4 300 žiūrovų balsų ir gerokai atitrūko nuo savo konkurentų. Antrą vietą su 2 337 balsais užėmė Jurgis Brūzga, trečią – Akvilė Kisielienė (1 402 žiūrovų balsai). Ketvirtą vietą užėmė Baiba Skurstene-Serdiukė, surinkusi 912 žiūrovų balsų.

Ačiū, kad į mūsų kasdienybę įnešate tiek daug spalvų!

Dovanojame jums sveikatą ir visų labai laukiame atvykstant!

Dovydo Berzinio Nuotr 52  Dovydo Berzinio Nuotr 59

Dovydo Beržinio nuotr.

Kitos naujienos

10 metų – 10 dovanų!
„Eglės sanatorija“ Comfort Druskininkuose kovo 14–balandžio 14 dienomis švenčia savo 10-ties metų jubiliejų! Visą mėnesį – kiekviena diena kaip šventė!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Kovas – moterų mėnuo, sutelkime dėmesį į savo ir savo artimųjų sveikatą
Nuolat girdime, kad sveikata – brangiausias mūsų turtas, kad privalome ja rūpintis, tausoti, saugoti save, kol rimtai nesunegalavome ir kol, regis, mažytė sveikatos problema netapo viską užgožiančia kasdienybe, kurios suvaldyti patiems jau nebepavyksta. Tačiau kiek gi iš mūsų galėtume nuoširdžiai atsakyti, kad ne tik suvokiame sveikatos tausojimo ir gerinimo svarbą, bet ir reguliariai ja rūpinamės, įsiklausome į savo kūno, proto, emocijų siunčiamus signalus, kurie tarsi rėkte rėkia, kad jau laikas sustoti, atsigręžti į save ir sutelkti dėmesį į savo sveikatą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Džiugus dešimtmetis: nuoširdaus darbo vaisiai
Drąsiai galima teigti, kad „Eglės sanatorija“ – įvairialypė, auganti ir kintanti. Nuo pat įsikūrimo pradžios Druskininkuose, dar 1972 metais, „Eglės sanatorija“ gerokai pasikeitė. 7-tajame dešimtmetyje, kiek toliau nuo miesto centro įkurta gydymo įstaiga, reabilitacijos centras, pritaikytas žmonių gydymui. Ar kas tada būtų pagalvojęs, kad dabar populiarumu garsėjanti ir jau 47-tuosius metus skaičiuojanti sanatorija, taps didžiausia ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Šiaurės Europoje?
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau