Mokytojams – nuoširdus AČIŪ, specialus pasiūlymas ir dovana! Mokytojams – nuoširdus AČIŪ, specialus pasiūlymas ir dovana!

Mokytojams – nuoširdus AČIŪ, specialus pasiūlymas ir dovana!

Birštonas Druskininkai
Žinome, kad mokslo šaknys karčios, bet vaisiai – saldūs. Mokytojai kantriai, dėmesingai ir atsakingai padeda vaikams kasdien nuskinti saldų mokslo vaisių, tad tariame jiems didelį ir nuoširdų ačiū bei kviečiame į „Eglės sanatoriją“ – čia jūsų laukia specialus pasiūlymas ir dovana!

Visą spalio mėnesį, visiems mokytojams, atvykstantiems su sanatorinio gydymo programomis, taikoma 7 proc. nuolaida ir dovanojami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą! Be kita ko, 7 proc. nuolaida taikoma visiems asmenims, kartu gyvenantiems kambaryje!

Mokytojai, jūs esate mūsų vaikų šviesa – dovanokite sau puikią savijautą ir sveikatą!

Gydomosios programos Druskininkuose

Gydomosios programos Birštone

Svarbu! Mokytojai privalo pateikti profesiją įrodantį dokumentą.

Kitos naujienos

Laikas atsipūsti – rudens atostogos visai šeimai!
Atostogos – vienas saldžiausių žodžių, tiesa? O kai mokykloje rudens atostogos prasideda vaikams, tai reiškia, kad metas atsipūsti visai šeimai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“
Palydėti 2019 ir pasitikti Naujuosius 2020 metus kviečiame drauge su „Eglės sanatorija“, gražiausia muzika, nuotaikingais vakaro vedėjais, gardžiais patiekalais ir naujametiniais fejerverkais!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Lapkritis – senjorų mėnuo: laukia specialus pasiūlymas!
Žiema jau ne už kalnų, tad sustiprinti savo sveikatą ir pasiruošti šalčiausiam metų sezonui kviečiame visus senjorus – jiems turime specialų pasiūlymą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau