Procedūrų kortelė – jūsų telefone! Procedūrų kortelė – jūsų telefone!

Procedūrų kortelė – jūsų telefone!

Birštonas Druskininkai
Sanatorija – nuolatiniame tobulėjimo procese: čia investuojama į naujausią medicininę įrangą, darbuotojų mokymus, inovatyvius sprendimus, padėsiančius kurti sklandesnį darbą. Mes pirmieji Lietuvoje iš sveikatinimo organizacijų pristatėme mobiliąją programėlę, skirtą į sanatoriją atvykusiems klientams. Išbandykite ir jūs!

Parsisiuntus mobiliąją „Eglės sanatorijos“ programėlę jums nebereikės nešiotis popierinės procedūrų kortelės – visą informaciją turėsite savo išmaniajame telefone. Programėlėje matysite jums paskirtų procedūrų grafiką, galėsite savarankiškai registruotis atvykę į procedūrą, po jos – įvertinti procedūrą atlikusį darbuotoją, taip pat siųsti užklausą registratūrai dėl paskirtos procedūros laiko keitimo.

Sanatorijos svečiai taip pat gali matyti įvairias sanatorijos naujienas, vykstančių laisvalaikio renginių kalendorių. Čia galima pasižymėti jus dominantį renginį ir jam artėjant gauti priminimą. Programėlėje taip pat galima registruoti gedimus. Taip efektyviai ir greitai klientas gali pranešti darbuotojams apie reikalingą pagalbą ar paslaugą. Programėlė pritaikyta ne tik lietuviškai kalbantiems klientams, bet ir anglų, rusų, vokiečių kalbomis.

„Išmaniosios technologijos vis labiau užkariauja pasaulį, tad norime žengti koja kojon ir mes, būti lankstūs ir patrauklūs klientams, kurie savo gyvenimo nebeįsivaizduoja be išmaniųjų telefonų. Tai darome mūsų klientų patogumui ir dar didesniam komfortui sukurti“, – programėlės įdiegimą komentuoja „Eglės sanatorijos“ rinkodaros ir komunikacijos padalinio vadovė Aistė Povilauskaitė.

Mobiliąją „Eglės sanatorijos“ programėlę parsisiųsti galite Android OS arba IOS.

Kitos naujienos

NAUJIEJI METAI Druskininkuose ir Birštone!
2023 po truputėlį beldžiasi į duris. Ar girdi?! „Eglės sanatorija“ pristato Naujųjų metų programą Druskininkuose ir Birštone.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
5 siaubą keliančios, bet baisiai naudingos procedūros jūsų sveikatai
„Eglės sanatorijos“ procedūrų sąraše yra tokių procedūrų, kurios sanatorijos svečiams kelia abejones, neryžtingus atodūsius ir net tam tikras baimes, bet visos šios procedūros nėra tokios jau baisios, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jos greičiau yra baisiai naudingos jūsų sveikatai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
50 Eur dovana medicinos darbuotojams!
Rūpindamiesi kitų sveikata, neužmirškite reguliariai puoselėti ir savosios! Atvykite sustiprinti sveikatos į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone. Čia nuo lapkričio 7 d. iki gruodžio 23 d. dirbantiems medicinos sektoriuje padovanosime 50 Eur sveikatinimo programoms!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau